Skocz do zawartości

Carrefour


K@M!L

Rekomendowane odpowiedzi

W carrefourze express przy kościele św. rodziny są produkty hesti, nie są one tanie, ale nie są też drogie. Niektóre zestawy są ciekawe, jest między innymi set royal (albo coś w podobnym pudełku i z podobną zawartością), są też różne wyrzutni, małe po 7 strzałów i duże po około 25 strzałów. Są też petardy od k201 do k204.

Rzecz jasna przy kasie trzeba dowód, bo dzisiaj chcieliśmy sobie kupić petardy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w ostrowie wielkopolskim zrobili carrefour express zamiast alberta, no i jest mały. nie wiecie czy tam będą fajerwerki z gazetki, orientujecie się jak to jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... w każdym mieście jest inaczej... :wink: u nas to chyba będzie od 23.12 - 24.12
Jakos tak nie jestem w stanie powiedzieć kiedy... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol u mnie w carefour mają fajerwerków tyle jak książek w bibliotece :mrgreen: pełno rakiet i duże wyrzutnie :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w ostrowie wielkopolskim zrobili carrefour express zamiast alberta, no i jest mały. nie wiecie czy tam będą fajerwerki z gazetki, orientujecie się jak to jest ??
u mnie to samo i ten sam dylemat :???: Nie jesteś sam :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już są fajerwerki, ale stoisko małe, podsłuchałem rozmowę pracowników i mają być od
Środy "cały początek" hali :P na razie ceny są duże, jest zestaw, który przykuł moją uwagę... Nigh Magic porządne rakiety i dużo zabawek ;) a cena to 30 dychy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam nadzieje że u nas w Carrefourze też będzie jakiś fajny zestaw.
W ostatnich 2 latach kupowałem fajerwerki w carrefourze i się nie zawiodłem bo nie były złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie, a przynajmniej w Nowej Hucie i dzielnicach, co je otaczają dużo więcej jest Super Power niż Hestii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EE carrefour? ja tam tylko po piccolacki chodzę, rakiety są drogie i nie spełniają moich wymagań.. ogólnie można tam kupywać same wyrzutnie bo niektóre mają śliczne wielokolorowe efekty :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w tym Kerfurze i kupiłem... 2 paczki piccolo i korsarze... nie ma sensu nic więcej kupować bo ceny są wygórowane strasznie, Fuji wulkany 3zł piccolo 1,50 niektóre paczki (z inną poligrafią), Zestaw petard z 2 malutkimi rakietkami 13zł... dramat :| w sylwka jeszcze skocze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w tym Kerfurze i kupiłem... 2 paczki piccolo i korsarze... nie ma sensu nic więcej kupować bo ceny są wygórowane strasznie, Fuji wulkany 3zł piccolo 1,50 niektóre paczki (z inną poligrafią), Zestaw petard z 2 malutkimi rakietkami 13zł... dramat :| w sylwka jeszcze skocze...
To Fuji o 1zł taniej niż w kioskach ale wydaję mi się, że ceny spadną jeszcze... (oby) :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...