Jump to content

Carrefour

Recommended Posts

1 godzinę temu, Jarok napisał:

Opłaca się te rakiety FIRE albo CONTRAST? Bo kostek już mam tylko zabawek brakuje. 

Wczoraj wystrzeliłem tą większą rakietę z tych FIRE I według mnie bardzo fajna więc dziś pojechałem po drugi zestaw ;)

• Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja też wziąłem te fire crumpy, mam nadzieję, że będą dobre

Tak przejrzałem sobie tą gazetkę Carrefour i jest tak sporo kąsków m.in Revolt za 35zl i ten axtion za 120 zł ale efekt kozacki. Chyba się skusze

Warto pobrac apke moj carrefour bo jest promka -10% i dziala tez na fajerwerki na dowod paragon

Posted Images

• 11 months later...

Alert też bardzo fajny, miałem ubiegłego sylwestra :) mimo małego kalibru daje radę a finał przypadł publiczności do gustu :D

Edited by krzycho1708

Tak przejrzałem sobie tą gazetkę Carrefour i jest tak sporo kąsków m.in Revolt za 35zl i ten axtion za 120 zł ale efekt kozacki. Chyba się skusze

• Like 1

Zależy jaki masz budżet i co lubisz, w większości o ile nie wszystkie efekty wyrzutni masz na yt więc możesz sprawdzić. Na pewno Virus i Axion są w dobrych cenach. Specjal Show miałem , wolno i długo strzela ale jak ktoś chce długi pokaz bez dużej dynamiki to jest dobra. Hydra niedroga ale do mnie nie przemawia.

Axion kupiony, w Łodzi na szparagowej zgodnie z tym co mówił sprzedawca zostały już tylko 2 sztuki na magazynie a z wyłożonych na sklep wziąłem ostatnią 

Guest Black_Friday

kurła a ja przy kasie się tak śmiałem jak laska się pytała czy mam aplikacje w telefonie... zostało by na flaszkę ?

Sklep sklepowi nierówny, ale może jutro coś jeszcze będzie do kupienia, bo z marketów chyba Carrefour  najlepsza oferta z tego co widzę, sam bym wziął tego axiona i może 2x virusa, bo na filmie nawet spoko wyglada tylko czy coś jeszcze będzie