Skocz do zawartości

TESCO


ADRIAN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie jedna sztuka fp 50 groszy czyli paczka 10 zł :xmas_biggrin: to widzę ładną marżę sobie policzyli jak 25 zł :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak nie wybiorę się do tesco... Takie ceny że hoho. Ostro przecholowali , lepiej iść do kauflanda, leclerka, lidla. Może powiecie co by się opłacało i jest w miarę normalnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do lidla po tajfuna za 99 zł :christmasexclaim: miałem go już dwa razy i w tym roku kupię 3 raz bo naprawdę dynamiczna wyrzutnia i efekt bardzo doobry :christmasexclaim: A w tesco ceny zestawów bardzo wysokie ;c ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jedna sztuka fp 50 groszy czyli paczka 10 zł :xmas_biggrin:/> to widzę ładną marżę sobie policzyli jak 25 zł :xmas_biggrin:/>

Już 25 za paczkę małych i 27zł za duże :)

Byłem w bankomacie to wszedłem się pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahahha Ballet 13zł no ludzie... omijać z daleka !!!

 

Ogólnie takie skurwysyństwa dawno nie widziałem ;) T-rex w zeszłym roku kosztował 25zł a w tym cena 37zł jest przekreślona i niby przecena na 27... tak ludzi robić w h*ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Radze nawet nie zachodzić na stoisko z piro. Ceny jak zwykle z kosmosu. Explosive I za prawie 5 zł, moździerz biedronkowski za 49,99 zł, któryś z Show Boxów za ponad 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie podoba mi się w marketach, że trzeba sprzedawcę o wszystko pytać... I jeszcze jakąś barierką oddzielone jakby nie wiem co to było. Kiedyś luzem leżało i nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem chyba coś o zmienionej poligrafii nazywa montezuma i jest od jorga

to jest odpowiednik JW413 Super Show 4 :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w tesco i faktycznie niektóre ceny przerażające ale np. imagine jw54 za 130zł, jakieś zestawy rakiet za 80zł (wydawały się całkiem duże). Wie ktoś może co to za rakiety i czy opłaca się kupić? Wyrzutnia b56 chyba za 260zł. Był też jakiś zestaw rakiety+różne inne pierdoły chyba za 30 lub 40zł. To tyle co zapamiętałem. Jak wpadne tam następnym razem to opisze wam więcej szczegółów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w tesco i faktycznie niektóre ceny przerażające ale np. imagine jw54 za 130zł, jakieś zestawy rakiet za 80zł (wydawały się całkiem duże). Wie ktoś może co to za rakiety i czy opłaca się kupić? Wyrzutnia b56 chyba za 260zł. Był też jakiś zestaw rakiety+różne inne pierdoły chyba za 30 lub 40zł. To tyle co zapamiętałem. Jak wpadne tam następnym razem to opisze wam więcej szczegółów :)

W Tesco nic się nie opłaca kupić :) Nawet zapomnij o tym sklepie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zapomniał ale mam do wydania jeszcze ok. 300-500zł na 1 lub 2 konkretne kostki 36 lub 49 strzałowe+kilka mniejszych wyrzutni,rakiety, cos do zabawy itp. a jak narazie większość marketów ofertę ma słabą. Pozostaje mi jeszcze czekać na ofertę biedronki, carrefoura i kauflanda. A jak tam nie będzie nic co mnie będzie interesowało to pozostaje mi wybierać spośród lidl, aldi, tesco. Jeszcze zobacze jak to będzie ale szkoda że tylko te markety mam w pobliżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...