Skocz do zawartości

TESCO


ADRIAN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dzisiaj byłem i nie wiem czy sie opłaca kupić zestaw pirat od śmieszka tam jest 10 sztuk piratek P1000 Super piraty K0203B-N 10 sztuk ( 2 strzałowe z tego co oglądałem na yt) i jakieś Piraty K0203N 10 sztuk jak myślicie opłąca sie za 10 zł. A stoisko przed tesco to żenada. Oni chyba sprzedają te same rzeczy co w tesco tyle że jak patrzyłem i znalazłem zestaw pirat ten sam co w tesco za 10zł to tam kosztował 14zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Roszyfrowałem większość etykiet Tesco z 1 kolegą ale do dziś paru fajerwerek nie możemy roszyfrować proszę o pomoc :/

Extreme A2
Extreme A5
Extreme A6
Extreme A10

Extreme B5
Extreme B11
Extrema B13
Extreme B16
Extreme B18

Extreme C1

Extreme R1
Extreme R5
Extreme R13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

U mnie w Tesco mają już fajerwerki, przed chwilą byłem :D. Praktycznie chyba to samo co w zeszłym roku, czyli seria "Extreme". Zdjeć żadnych nie mam, ceny jak to w Tesco i gazetki też nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie upada :)
Ceny zabójcze DLA NAS, ludzi z forum mających przynajmniej podstawowe pojęcie o fajerwerkach, natomiast zwykły Nowak i Kowalski naładuje tego do wózka i będzie zadowolony (chociaż przepłaci x2 albo i x3) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwilą w Tesco i ceny rzeczywiście z kosmosu. Dajmy na to zwykły moździerz Magnum JW47 kosztuje bagatela 79.99zł.

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem i z tego co zapamiętałem :
EXTREME C2 - 10zł
Rzymskie ognie 2szt. po 10strz. chyba :D/> - 10zł
Moździerz - 80zł
4rakiety z srebrnym czubkiem - 60zł
Wyrzutnie - Nie pamiętam ale najtańsza była powyżej 40zł ://>
A6-25zł
R3-18zł
A1-110 zł Tyle pamiętam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś i wyszedłem przytłoczony cenami , jw2006 za 230zł. A moździerz który można dostać tam za 80 zł dostępny jest gdzie indziej w połowie niższej cenie :D Ceny w TESCO są astronomiczne ! Dużo bardziej sensownie jest zaopatrzyć się w fajerwerki w Lidlu i Biedronce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najśmieszniejsza oferta ze wszystkich hipermarketowych w tym roku. 25shots za 130zł xmas_w00t.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W Mińsku Mazowieckim jest wyrzutnia pluton


U mnie też ją widziałem. Z tego co pamiętam cena około 40zł. xmas_laugh.gif.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dziś ku mojemu zaskoczeniu w Tesco Expres w Bielsku-Białej pojawiły się już pierwsze fajerwerki.Owszem nie było ich dużo ale coś się tam pojawiło.Przeważały : rakiety,wyrzutnie oraz zestawy fajerwerków.Jeżeli ktoś mieszka niedaleko może się tam wybrać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...