Skocz do zawartości

TESCO


ADRIAN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie zwykłe petardy zboczeńcu jeden :razz: i jeszcze był marcosmos 1 za 20 zł :mrgreen: :mrgreen:


Sam żeś zboczeniec. Żeby nie było, że offtop to napiszę coś na temat. Tesco śmierdzi :P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z Tesco i muszę powiedzieć że ceny mają zabójcze. Dla przykładu Jw888 za 99 zł, Jw36 za 99 zł, Jw414 za 349 zł, Jm02 za 6,99 zł. Myślałem że przed sylwestrem ceny będą obniżane, ale nic z tych rzeczy. Ceny naprawdę odpychają. A jakość produktów ... SuperShow 4 był bez górnej folii, na próżno było szukać nie powygniatanego Jw36.
Niestety, Tesco zawiodło w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesco jets do d*py. Oni powinni te fajerwerki sprzedawać przynajmniej trzy razy taniej. Nic już u nich nie kupie bo mnie wkurzyli. :!: :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam wszystkich. Właśnie wróciłem z Tesco w Krk na ul. Kapelanka i powiem krótko jest zatrzęsienie fajerwerków. Jest wzbogacona seria "B" począwszy od moździerza na B12 Extreme kończąc. Są też wyrzutnie z serii NG, BB i 3 różne zestawy rakiet. Jesyne co odstrasza to cena np. B7 za 149,90, NG1 49,90, NG259,90 Solaris 40, JW55 za129,90 itd. jednym słowem wszystko droższe ok. 2x niż w cenniku Jorga. Wszystko z wyjątkiem wspaniałych wyrzutni 1,2" 100 sh czyli JW1112 i jeszcze jednej 4002 obydwie za 299 pln. Obecnie warto np. kupić JW4002 jest taniej o 58 zeta niż na fajerwerkimarket :)
Moja dobra rada wstrzymajcie się z zakupami do 29.12. wtedy zaczną się przeceny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć nie mam moze w sobotę uda mi się coś pstryknąć. Co do gazetki to fajerwerki pojawią się w niej jak beda w promocji. Póki co jak pisałem wyżej straszna drozyzna, więc czekajcie cierpliwie po świętach będą promocje... z doświadczenia wiem, że ceny spadają w przypadku niektórych wyrobów nawet poniżej ceny hurtowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fpshooter - to zależy od tego czy tesco lub inny sklep wykupiły te fajerwerki z opcją zwrotu, bo jak nie to oczywiste że będą zjeżdżać z ceną aby się ich pozbyć, szkoda tylko że nie wiadomo który sklep tak kupił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hipermarketach zawsze są promocje a największe, z doświadczenia wiem, w Tesco i Carrefourze. Większość fajerwerków jast na zamówienie Tesco (czytaj cała seria "B") a reszta raczej tez bo na jednym stoisku są wewnątrz sklepu, firmy zewnętrzne to przed sklepem sprzedają. Większość wyrzutni z serii "B" dostępna jest z opcja wyłączności dla Tesco i na 99,9% bedą w promocji po świętach. Oczywiście nie wszyskie ale znaczna część co zostanie zaznaczone w noworocznej gazetce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje że w TESCO zależy też od popytu na dany produkt.
Np. dwa lata temu kupiłem paczke Thunderów za 12.99 chyba natomiast po świetach kosztował ok 16-18 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie zależy. w TESCO zawsze tak przeceniają po świętach. Wszystko do cen hurtowych prawie. Bo chcą jak najwięcej sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak przy obecnych cenach to raczej nie będą mięli zbyt wielu chętnych. Teraz kupia laicy co się na cenach nie znają i zaplacą za znawcó, którzy będą kupować w promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak przy obecnych cenach to raczej nie będą mięli zbyt wielu chętnych. Teraz kupia laicy co się na cenach nie znają i zaplacą za znawcó, którzy będą kupować w promocji :)


Jest taka zasada , że wszyscy chcą zarobić...
Tesco znacznie podnosi ceny produktów , ale za to ich wybór i jakość(są nawet 100-strzałówki) jest tutaj na miejscu(duże , małe , oraz takie , których biedra może pozazdrościć).
Jest bardzo duży wybór , więc myślę , że jeśli ceny byłyby trochę niższe , to więcej forumowiczów właśnie tam by sie zaopatrywało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda! Nie wszystko tanieje.
U mnie jest duże Tesco, byłem w nim rok temu dzień przed sylwestrem i nic nie było taniego. Ba, nawet było drożej niż przed świętami, bo wygasła promocja i wszystko było po najdroższych cenach jakie można sobie wyobrazić. Wszystko około 2x drożej niż hurtowo. Motylki kamikadze 7 zł, wyrzutnia monstrum 100 zł itd, itp. A widziałem jak przy mnie jeszcze wykładali fajerwerki i o żadnej promocji nic nie słyszałem.

Więc wcale nie we wszystkich hipermarketach Tesco jest taniej po świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra może nie we wszystkich ale w Krk tak było rok temu, przynajmniej na Wielickiej. W sumie jutro idę do Carrefoura i zobaczę czy coś jest. U nich w Sylwestra rok temu wszystka szło za pół ceny.
Edit# Toster, widzę, że też na Kapelance byłeś :) Jakbym miał fundusze to bym sobie kupił JW4002, ale niestety wczoraj przepuściłem ponad 1k zeta na prezenty... Jak widać na zdjęciach ceny 2 x większe od hurtowych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda! Nie wszystko tanieje.
U mnie jest duże Tesco, byłem w nim rok temu dzień przed sylwestrem i nic nie było taniego. Ba, nawet było drożej niż przed świętami, bo wygasła promocja i wszystko było po najdroższych cenach jakie można sobie wyobrazić. Wszystko około 2x drożej niż hurtowo. Motylki kamikadze 7 zł, wyrzutnia monstrum 100 zł itd, itp. A widziałem jak przy mnie jeszcze wykładali fajerwerki i o żadnej promocji nic nie słyszałem.

Więc wcale nie we wszystkich hipermarketach Tesco jest taniej po świętach.

I własnie o to mi chodziło w kilku wcześniejszych postach .
Thundery przed świętami 12 ,99 zl , po świętach 16-18zł.
A noi są Tesco supermarkety (byłe Leader Price) noi Hipermakety Tesco. Róznice w cenach potrafią byc naprawde bardzo duże za ten sam produkt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki kod w tesco mają thundery? I jeszcze jakbyś ktoś pomógł mi rozszyfrować oznaczenia tańszych wyrzutni to byłbym wdzięczny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki kod w tesco mają thundery? I jeszcze jakbyś ktoś pomógł mi rozszyfrować oznaczenia tańszych wyrzutni to byłbym wdzięczny :roll:

Thundery - kod JR 31
foto:::http://www.jorge.com.pl/images/user/katalog/1492.jpg
Z wyrzutniami ci niestety nie pomoge , jeżeli chodzi ci o tanie wyrzutnie to polecam w Biedronce - HOTa lub Arctica ! Wyrzutnie za 8,99 ! Naprawde bardzo sie opłaca :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki kod w tesco mają thundery? I jeszcze jakbyś ktoś pomógł mi rozszyfrować oznaczenia tańszych wyrzutni to byłbym wdzięczny :roll:


Wszystkie wyrzutnie, jeśli mają na poligrafii napis typu "B7" to taki mają kod. Jest to jednocześnie nazwa, jak i samo oznaczenie w katalogu. Niektóre produkty to inne baterie Jorge'a w zmienionych poligrafiach, a znalazł się także JW10 Jaguar - bardzo fajna wyrzutnia, którą polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajana ale nie za ta kasę... oni pogłupieli normalnie z tymi cenami. drozej niz na bazarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajana ale nie za ta kasę... oni pogłupieli normalnie z tymi cenami. drozej niz na bazarku.

dokładnie jeśli zajrzę do tesco, to po ew. przecenach, jak ludzie przebiorą, nie wcześniej :)
W biedrze już mniej więcej coś upatrzyłem, ale tesco to chyba drugi alternatywny dostęp do Jorga dla mnie :) Zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh w tym roku tesco jak zwykle wypadł tak średnio. Z jednej strony super artykuły, a z drugiej strony odstraszające ceny i nie wiadomo czy je spuszczą. (pewnie w niektórych miastach nie). Jedyne co warto brać to tą 100strz. baterie. Miejmy nadzieję, że znajdą się jacyś nadziani ludzie i kupią trochę tych baterii. O północy będzie ładniej się oglądało. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...