Skocz do zawartości

Konkurs Kometa - dyskusje


Tryna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To było pewne że zajmą 2 pierwsze miejsca :) Fajnie by było jakby prace poniżej 3 miejsca te nie odrzucone dostały jakieś nagrody pocieszenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje zwycięzcom.

A firmie KOMETA choć nie brałem udziału w konkursie, chciałbym bardzo podziękować za bardzo sprawnie przeprowadzony konkurs z świtnymi nagrodami. Mamy nadzieję że to nie ostatni konkurs ze strony Komety.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dziękuję za gratulacje, można powiedzieć, że lata doświadczenia nie poszło na marne i wygrał dziadek ;), a tak poważnie nie spodziewałem się 1. miejsca. Dziękuję również wszystkim za zaangażowanie w konkurs, bo wymagało to poświęcenia sporo czasu a zwycięstwo przy tak mocnej konkurencji cieszy podwójnie.
Firmie Kometa, a szczególnie p. Agnieszce dziękuję za nawiązanie współpracy z forum, mam nadzieję, że dzięki temu firma umocni swoją pozycję na rynku.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze dziękuję za gratulacje, można powiedzieć, że lata doświadczenia nie poszło na marne i wygrał dziadek ;), a tak poważnie nie spodziewałem się 1. miejsca. Dziękuję również wszystkim za zaangażowanie w konkurs, bo wymagało to poświęcenia sporo czasu a zwycięstwo przy tak mocnej konkurencji cieszy podwójnie.
Firmie Kometa, a szczególnie p. Agnieszce dziękuję za nawiązanie współpracy z forum, mam nadzieję, że dzięki temu firma umocni swoją pozycję na rynku.

fps


Dokładnie gratulacje dla zwycięzcy zresztą zasłużona wygrana! Praca prosta, dopracowana, przejrzysta :)

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie brałem udziału w konkursie,ale dołączam się do podziękowań firmie Kometa,która ufundowała świetne nagrody,oraz dla zwycięzcy pierwszego miejsca,bo praca jest bezkonkurencyjna w stosunku do innych prac,ponieważ wyróżnia się przejrzystością,dokładnym opisem poszczególnych efektów,b.dużą liczbą symboli wyrzutni,która na pewno ułatwi poszukiwanie danych wyrzutni.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za graty. Rowniez chcialbym pogratulowac FPS'owi oraz WASKIEMU za zajete miejsca oraz wszystkim innym, ktorzy wzieli udzial w konkursie i poswiecili swoj cenny czas. Podziekowania przede wszystkim firmie KOMETA za naprawde atrakcyjne nagrody, Pani Agnieszce za przeprowadzenie konkursu, a takze administracji forum (WAPOWI) za chec zorganizowania tego konkursu.

Pozdrawiam i dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja tworze mam ok 15 efektów




Maciejrio to sporo Ci wyszło, pamiętaj, że chodzi tylko o efekty, które są w wyrzutniach Komety.


A sam miałeś ponad 30 :D Dobrze to zagrałeś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym podziękować za gratulacje oraz tak wysoki poziom konkursu. Największe jednak gratulacje należą się organizatorom za trud, który włożyli w to przedsięwzięcie, jak również firmie KOMETA pod której patronatem został przeprowadzony ten konkurs. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A sam miałeś ponad 30 :D Dobrze to zagrałeś...

Bo jak wtedy robiłem maiłem 15 źle to zrozumiałeś... Nie napisałem ,że już skończyłem ,że mam już 15... tyle w tym temacie .
PS czytaj ze zrozumieniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale mi chodzi o fps...

oj to sorry :D teraz ja muszę przyznać się do tego ,że nie przeczytałem ze zrozumieniem ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale mi chodzi o fps...


Ja to nie dlatego napisałem, żeby wypaść lepiej tylko po to, żeby się ktoś nie rozpędził za bardzo i nie wpisał efektów, których nie ma w wyrzutniach Komety, przez co zasugerowałem, że dokładna lektura strony organizatora jest wskazana ;)
Jeszcze raz gratuluję nagrodzonym i dziękuję organizatorom. Wcześniej pominąłem wapstera, ale prawda jest taka, że to on zadbał przed sezonem o kontakty z importerami i firmami z branży...
Co do pracy to jak widać postawiłem na maksymalną prostotę i przejrzyste opisy. Nie obyło się też bez dokładnej lektury strony firmy Kometa oraz filmów na youtube. Może tego nie widać, ale przygotowanie całości zajęło mi 3 dni po ok 3-4 h pracy.
Na koniec jeszcze jedna uwaga, mam nadzieję, że to nie ostatni konkurs we współpracy z firmą Kometa. Obiektywnie patrząc jest to najlepiej zorganizowany konkurs w tym roku na naszym forum o czym świadczy dochowanie wszelkich terminów z ogłoszeniem wyników oraz najlepsze nagrody :), co spowodowało, że uczestników też było najwięcej...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi praca zajełe ok 11 godzin ;D jak nie więcej ? ;p ale nagrody naprawdę ''potężne" gratuluję wszystkim zwycięzcą i organizatorom konkursu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniając Państwa prace zwracaliśmy uwagę:
1 czy zdjęcie odpowiada efektowi (zdarzały się całkowite pomyłki - jeśli była więcej niż jedna praca była odrzucana, były też zdjęcia, które można było zastąpić takimi z bardziej charakterystycznym przedstawieniem danego efektu - i tu dawaliśmy drobny minus);

2 wyrywkowo sprawdzaliśmy czy właściwie zostały przyporządkowane indexy (z tym raczej nie mieliście Państwo problemów). M.in. z tego powodu niestety odpadła praca, która zasługiwała na miejsce na podium i jej autora uważam za najbardziej poszkodowanego. Z Poki skontaktuję się jutro telefonicznie i będzie on miał szansę na nagrodę specjalną :) ;

3 zliczaliśmy ile razy w sumie indexy zostały przyporządkowane (czyli np. przy peonii 30 indexów, przy wave 40, przy crown 25 co daje w sumie 95 przyporządkowań na pracę - w Państwa pracach było to około od 40 do 800);

4 zliczaliśmy ile efektów zostało przedstawionych (w Państwa pracach od 8 do 35 -niektóre naciągane :) );

5 zwracaliśmy uwagę na estetykę pracy, przejrzystość, uporządkowanie, kolorystykę (ze wszystkimi tymi kryteriami w niektórych pracach było naprawdę ciężko). Trzy prace wyróżniały się pod względem graficznym, niestety to że przyjemnie było na nie patrzeć nie dodało im tylu punktów aby wyprzedziły te, w których było przedstawionych więcej efektów czy też znacznie więcej razy zostały przyporządkowane indexy. Autorzy tych prac więcej uwagi poświęcili na grafikę niż na analizę, a nie o to nam chodziło w tym konkursie. Do pracy w pdf ściągnęłam plik wordowski, niestety po otwarciu go praca wyglądała zupełnie inaczej niż w pdf (m.in. zniknęło tło i wszystko było porozsypywane - może to też kwestia osobistych ustawień marginesów). Prace te bardzo spodobały się pani Małgorzacie i dostałam polecenie, aby koniecznie zorganizować w przyszłości konkurs, w którym mogliby Państwo pochwalić się swoimi umiejętnościami pracy w programach typowo graficznych :) ;

6 zastanawialiśmy się na ile dana praca może być dla nas użyteczna, czy będziemy mogli ją wykorzystać do jakiś celów;

7 docenialiśmy dodanie do pracy elementów nie wymaganych w regulaminie (tj. linki, zdjęcia produktów, opisy efektów - te akurat w jednej pracy zaplusowały a drugą pogrążyły ze względu na ewidentne błędy);

To chyba wszystkie te najważniejsze kryteria oceny...

Staraliśmy się aby nasz wysiłek włożony w ocenę prac był adekwatny do Państwa zangażowania w konkursie. Cieszę się, iż są Państwo zadowoleni z szybkiego opublikowania wyników - to dlatego, że od dwóch dni i nocy oglądam tylko i wyłącznie Państwa prace. Rozumiem, że niektórzy z Państwa mogą czuć się rozczarowani, iż ich wysiłek nie został uhonorowany nagrodą, niemniej zastosowanie powyższych kryteriów do własnej pracy może pomóc Państwu zrozumieć dlaczego. Jeśli mają Państwo do mnie jakieś pytania odnośnie swoich prac i nie tylko, proszę o zadawanie ich na email umieszczony w regulaminie. Będziemy organizować kolejne konkursy i każdy z Państwa będzie miał jeszcze szansę na atrakcyjne nagrody.

Na koniec dobra wiadomość...
Ze względu na wysoki poziom nadesłanych prac jutro zostaną przyznane nagrody pocieszenia.
Uprzedzając pytania :) - jeszcze nie jestem pewna komu będą przyznane i ile tych nagród pocieszenia będzie - wybór nadal jest trudny i dyskusje trwają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby administracja mogła brać udział w konkursie, to dopiero byłyby prace ;)

Niektóre prace czytało się bardzo ciekawie, podczas lektury niektórych pojawiał się uśmiech na twarzy, jednakże w każdej było widać czas poświęcony na ich przygotowanie. Gratuluję uczestnikom konkursu przesłania naprawdę fajnych katalogów, a wyróżnionym super nagród, które dostaną ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby był konkurs na np. plakat w PS albo coś takiego to bylbym wniebowzięty. mam tylko jedno pytanie co do tych nagrod pocieszania i chyba pytam za wszystkich. zostana one wyslane dzisiaj czy raczej nie da rady (zeby do sylwestra doszło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...