Skocz do zawartości

Pochwal się paczką ze wspólnego kupowania


Bartekeuro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karmel5061

Wątpię żeby w przyszłym roku było by jakiekolwiek wspólne kupowanie po cyrkach w tym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Rozumiem, że miło posiadali cie w poważaniu?
Nie ma to jak miła obsługa, która leci z nami w c.... :)

Dokładnie tak :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja wyraze swoja opinie o FM po WK.

Na samym wstepie propsy na veliego za zorganizowanie akcji.

Zamawialem w sklepie 3 raz. Do czasu wysylki nie mam pretensji w zwiazku z WK. Moja paczka zostala wyslana w piatek, dotarla dzisiaj kolo 15. W piatek podczas pakowania paczki zadzwonil do mnie pan, informujac ze nie ma jednej z wyrzutni. Wybralem zamiennik. Za kilka godzin zadzwonil do mnie drugi pan z obslugi, mowiac mi, ze ten poprzedni nie poinformowal mnie, iz nie ma jeszcze kilku innych produktow. Paczka zostala juz wyslana, wiec nie mialem czasu na wybieranie kolejnych zamiennikow. Wszystko w porzadku, bo kwota zamowienia zostala zmniejszona (o koszt tych produktow, ktorych brakowalo). Jako nagrode niespodzianke z konkursu dostalem 1x FIGIEL oraz SMYCZ Z MIKOLAJEM. Zaskoczylo mnie tez to, ze nie musialem placic 24 zl za przesylke.

Ogolna ocena? Mysle, ze bardziej pozytywna niz negatywna, chociaz moglbym sie wielu rzeczy przyczepic. Uwazam, ze mimo wszystko powinni bardziej przykladac sie do zamowien i obslugi kilenta.

Czy zamowie u nich za rok, jeszcze nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi paczka z wk , dzisiaj o 18:50 , paczka SUCHA ! nie było wilgoci ani troche , nic nie było połamane , ani zgniecione , z paczki jestem zadowolony , ponieważ czekałem niecałe 3 dni od wysłania kurierowi przez fm , a w dodatku fm wynagrodziło mi ten długi okres oczekiwania na paczkę :D . BTW. Był bardzo fajny kurier :D:D SPOKO ziomek ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka przyszla w piatek (moje urodziny,swietny prezent mi zrobili :)).Czekalem dwa tygodnie i warto bylo czekac.
Paczka nadana 14stego przyszla 17stego czyli 3 dni jechala cała Polske.Jestem jak najbardziej zadowolony.zapraszam do tematu http://www.forumfajerwerki.pl/topic/5966-orbit-stuff-2010-zakupyodpalaniekomentarze/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś doszła paczka. Organizacja WK w tym roku bez porównania gorsza niż w ubiegłym roku. Swoje zamówienie zrealizowałem 3-go grudnia, dziś mamy 23 grudnia - więc czekałem na nią niecałe 3 tygodnie. Za nim zaczne mówić o samym sklepie warto podkreślić niezdecydowanie ze strony userów (nie będe nicków wymieniał) i być może miało to jakiś tam wpływ na to co się działo przez te 3 tygodnie, bo jak ktoś zamawia za jakąś większą sumę i dzień przed rezygnuje to jest nieodpowiedzialnym gnojem. I to tyle.
Teraz o FM. Z początku miałem złudne nadzieje, że paczki zaczną wysyłać kilka dni po weekendzie WK, grubo się myliłem. Ja zamówiłem wszystko co miało status "dostępny" więc byłem pewien, że to wszystko dostane.
W poniedziałek 13 grudnia otrzymałem telefon, że paczka jeszcze nie zostanie wysłana, ponieważ czekamy na transport z komety, pod koniec tygodnia ma zostać wysłana paczka, mówie - w porządku poczekamy te kilka dni, ważne aby było to, co chce.
W piątek sam zadzwoniłem i pytam czy została wysłana paczka - tak, paczka została wysłana i pod wieczór powinien pan dostać nr przesyłki. Nie wiem czemu ale jakoś wątpliwości miałem co do tego, ale cóż, powiedzieli, że wysłana to wysłana.
W sobote o 20 telefon - kometa niestety nie dojechała więc będzie Pan musiał wziąć 2 zamienniki, to zastanowiłem się i patrze "Monte Tofino", naprawdę ciekawa wyrzutnia, status dostępny - biore! I do tego może włoską małą bateryjkę, zobaczymy co to będzie.
Oddzwaniam i mówie, że chce Monte tofino. Niestety, tej wyrzutni również nie ma. W głowie miałem "to na ch..a jest ona na stronie jako "dostępna"? W okresie sylwestrowym takie dane powinny być uzupełniane na bierząco, żeby nie było żadnych pomyłek. Pan z którym rozmawiałem polecał mi wyrzutnie z tomaszka, więc powiedziałem, by wybrał jakąś za mnie za 150 zł i jedną włoską i w poniedzałek nastąpi wysyłka.
W poniedziałek dowiaduje się o numer przesyłki, otrzymałem, lecz paczka została wysłana we wtorek. Kurier przyszedł dziś, OPEK odkąd w pierwsze dni spadnięcia dużego śniegu przerwał przewozy na 3 dni nie może się pozbierać i paczki idą z opóźnieniem. I to tyle, FM nie wywiązało się z tego WK, może ich to przerosło? Nie wiem.
W każdym razie na plus zaliczam tylko to, że było te 20% rabatu, cała reszta - na minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dostałeś wszystko co zamawiałeś i wszystkie zamienniki jakie wybrałeś? Czy kwota pobrania się zgadzała? Kamil ciesz się bo ja jeszcze swojej nie nam mimo że została wysłana w piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze teraz ja sie wypowiem na temat tegorocznej akcji->
Na początek wielkie podziękowanie dla organizatorów Wk, utargowanie rabatu, i przygotowanie całej akcji
Zamówienie złożyłem o5.o6, paczke otrzymałem przedwczoraj (środa-22.o6) na paczke czekałem 17 dni.Już na wejściu dowiedziałem sie że za paczke zapłaciłem ok 9o zł niż miałem, co było równoznaczne z tym że czegoś brakuje, po mimo tego że nikt ani telefonicznie ani Przez e-mail nie raczył mnie poinformować o jakichkolwiek brakach, a takowe wystopiły olbrzymie,mianowicie niedostałem: flash to wiadomo że można przeżyć,ale niedostalem także US2010-35,o8 zł oraz P7074 Eiffel-35 zł, pieniądze za wszystkie produkty których nieotrzymałem zostały mi zwrócone, ale co z tego jeslij to były,można powiedzieć moje 2 czołowe wyrzutnie w tym roku. Zaraz przeglądnołem wyrzutnie na Tanie fajerwerki i spontanicznie złożyłem zamówienie jeszcze tego samego dnia.Na następny dzień paczka została wysłana (wczoraj), a na e-mail dostałem potwierdzenie że wszystkie produkty są dostepne i zostały spakowane i wysłane, wiec geniealna obsługa, z czego niezmiernie sie ciesze. Ogólnie sklepu top1o nie polecam, odradzam, i były to moje 3 zakupy w tym sklepie, ale jakto mówią,do 3 razy sztuka, i zapewne to było moje ostatnie zamówienie w tym sklepie

ODRADZAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To moze teraz ja sie wypowiem na temat tegorocznej akcji->
Na początek wielkie podziękowanie dla organizatorów Wk, utargowanie rabatu, i przygotowanie całej akcji
Zamówienie złożyłem o5.o6, paczke otrzymałem przedwczoraj (środa-22.o6) na paczke czekałem 17 dni.Już na wejściu dowiedziałem sie że za paczke zapłaciłem ok 9o zł niż miałem, co było równoznaczne z tym że czegoś brakuje, po mimo tego że nikt ani telefonicznie ani Przez e-mail nie raczył mnie poinformować o jakichkolwiek brakach, a takowe wystopiły olbrzymie,mianowicie niedostałem: flash to wiadomo że można przeżyć,ale niedostalem także US2010-35,o8 zł oraz P7074 Eiffel-35 zł, pieniądze za wszystkie produkty których nieotrzymałem zostały mi zwrócone, ale co z tego jeslij to były,można powiedzieć moje 2 czołowe wyrzutnie w tym roku. Zaraz przeglądnołem wyrzutnie na Tanie fajerwerki i spontanicznie złożyłem zamówienie jeszcze tego samego dnia.Na następny dzień paczka została wysłana (wczoraj), a na e-mail dostałem potwierdzenie że wszystkie produkty są dostepne i zostały spakowane i wysłane, wiec geniealna obsługa, z czego niezmiernie sie ciesze. Ogólnie sklepu top1o nie polecam, odradzam, i były to moje 3 zakupy w tym sklepie, ale jakto mówią,do 3 razy sztuka, i zapewne to było moje ostatnie zamówienie w tym sklepie

ODRADZAM!!



Dla sprostowania. Mój brat przypisał sobie moje działania!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Czy poprawiła się jakośc obsługi sklepu FM?

Mam zamiar zamówić na Wesele duży efekt weselny u nich i nie wiem czy szybko dojdzie.

Poprawiło się coś z obsługą klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy poprawiła się jakośc obsługi sklepu FM?

Mam zamiar zamówić na Wesele duży efekt weselny u nich i nie wiem czy szybko dojdzie.

Poprawiło się coś z obsługą klienta?

To jest pytanie do tematu o sklepie, nie o Wspólnym Kupowaniu.

A propos WK, to raczej wątpię aby którakolwiek osoba z administracji zdecydowała się zorganizować taka akcje na taka skale. Widziałem co się działo ostatnim razem. A jeśli nawet ja zrobią, to na pewno nie w FM. Obstawialbym DemonyOgnia, tam nie będzie żadnych problemów, no i może ze względu na mniejszy asortyment zgłosi się mniej userow, dzięki czemu akcja przebiegła by lepiej. Chyba ważniejsza jest dobra, terminowa obsługa i wysyłka oraz dostępność wszystkich produktów niż 20% rabatu. 15% wielu osobom wystarczy. Takie jest moje zdanie.
Velibrum nie będzie miał sil żeby zrobić to ponownie, Firawerkoman zorganizował WK z wachlarzami w Demonach w ciągu roku i chwała mu za to, chociaż tez były drobne problemy ze strony użytkowników.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JMJ, wiesz więcej na mój temat niż ja sam ;)

Cooli - zadzwoń na nr stacjonarny podany na stronie najlepiej jutro między 10 a 15 i zadecyduj, czy chcesz zamówić, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się wypowiem.Nie zamawiałem jeszcze nigdy na necie fajerwerków ani tym bardziej na wspólnym kupowaniu. WK to całkiem fajna sprawa pod względem funduszy. Powiem też tak: Jesli by się chciało zrobić taką akcje proponowałbym ją zrobić około października-listopada - po pierwszych większych dostawach. Nie ma wtedy jeszcze takich śniegów, mrozów itp.. żeby nie można było dostac przesyłki.
I najważniejsze co by musiało się zrobić to jakąs selekcje ludzi którzy chcą brać udział w tym. Może pod względem stażu..., moze pod względem czy ktos robił jakies problemy poprzedniego roku... niewiem. Coś trzeba wymyślić. Jeśli by takie coś wypaliło to trzeba to dobrze przemyśleć i bardzo dobrze zoorganizowac,aby nie było potem problemów. Tyle ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Pochwal się paczką ze wspólnego kupowania

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...