Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Dylemat w wyborze


adik0703

Która ładniejsza???  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która ładniejsza???

    • ZIP-40
      1
    • ZIP-18
      3
    • ZIP-49
      1


Pytanie

Siemka wszystkim mam dylemat. Z związkiem z tym że zbliża się mikołaj :) postanowiłem rodziców poprosić o nową zapalniczkę. Znalazłem bardzo fajne 3 modele ale nie wiem który wybrać. Mógłbym prosić o drobną pomoc?:P

Psss. Czy w Zipie 18 nie będzie schodził lakier???

ZIP-40
ZIP-18
ZIP-49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To Ty musisz zdecydować jaką chcesz. Raczej nie będziesz miał tej zapalniczki na miesiąc tylko, na trochę dłużej i tobie osobiście musi się podobać zdecydowanie któraś. Ścierać się może każda ale po dłuuugim czasie. Mi najmniej podoba się ZIP-40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli by chodziło o funkcje, specyfikacje to było by co doradzać, lecz tutaj chodzi tylko o wybór designu zapalniczki, jak dla mnie najlepsza jest ZIP-49.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja tam nie widzę większego sensu kupowania takich drogich zapalniczek. Porównując za cenę tej drogiej można mieć 50 małych żarowych. Które ci starczą chyba na kilka dobrych lat, albo i dłużej. A jak już bardzo chcesz taki bajer to sam musisz wybrać bo gust ma inny każda osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja jestem za ZIP-18 sam się nad nią od jakiegoś czasu zastanawiam. Mpi, tu nie chodzi nawet o długość działania, tylko o samą przyjemność z posiadania czegoś takiego :rolleyes: To tak samo jak z długopisami i piórami, za cenę jednego Watermana możesz mieć kilkanaście zwykłych piór , ale nie masz tej przyjemności z posiadania czegoś wyjątkowego .
Tak samo jest z zegarkami, ubraniami i wieloma innymi rzeczami
P.S. tu masz tą zapalniczkę taniej http://allegro.pl/94-zippo-24330-hazardous-i1333023458.html

Ta też jest fajna http://safetrade.pl/p/28/223/-zip-22-unikalna-zapalniczka-benzynowa-zippo-spectrum-logo-zapalniczki-galeria-zippo-usa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja tam nie widzę większego sensu kupowania takich drogich zapalniczek. Porównując za cenę tej drogiej można mieć 50 małych żarowych. Które ci starczą chyba na kilka dobrych lat, albo i dłużej. A jak już bardzo chcesz taki bajer to sam musisz wybrać bo gust ma inny każda osoba.

mpi wiesz... to jest oryginalne zippo a nie jakaś chińszczyzna ;) ja tam lubię mieć takie rzeczy... chłopak będzie miał pewność, że zapalniczka wytrzyma mu parę(dziesiąt) ładnych latek ;p a poza tym może poszpanować oryginalnym ZIPPem ;D

Co się tyczy tematu to wszystkie są ładne, ale ja bym wziął Zippo Hazardous Bio Hazard ;) hajs maszyna nie będzie się tak mocno rysować itp. a jeżeli już to i tak masz DOŻYWOTNIĄ gwarancję ZIPPO :)
PS. ładuj w nią tylko i wyłącznie oryginalne produkty ZIPPO! (szczególnie benzynę)
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przed chwilą właśne zamówiono mi na święta zapalniczkę zippo Bio Hazard (zip-18) zobaczymy czy rzeczywiście fajna ;)
Tyle że ja na allegro brałem i do tego zestaw eksploatacyjny za 19zł czyli benzynka, kamienie i knot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam osobiście Zipo Peace On The Side, a zdobyłem ją w tak nieoczekiwany sposób że wątpię żeby ktoś zgadł. Znalazłem ją pod śniegiem, idę sobie chodnikiem, i coś niebieskiego wystawało ze śniegu, to sobie kopnąłem, patrzę a tu wylatuje prawie nowiutka zapalara zipo, nawet odrobina benzyny jeszcze była bo paliła :) mam ją do dzisiaj :D
PS: Oto ona Zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Heh masz szczęście :lol:. A mam pytanie czy w takie coś opłaca się zainwestować?????

ZIA-07

Ten pojemniczek jest zbędny... możesz go wziąć jeżeli lubisz takie duperele ;p mi np. szkoda by było wyrzucić 60zł na zbędny gadżet ;) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to jest zakup bez sensu (ten breloczek) bo jak napełnisz benzyną to na długo Ci staczy, a nawet jeśli nie to można buteleczkę z benzyną nosić w kieszeni i na to samo wyjdzie xD (przynajmniej tak mi się wydaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...