Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY - bezpieczne odpalanie fajerwerków - jorge.pl forumfajerwerki.pl - rozmowy


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to rozbawiła praca Filipa^^ bezpieczne odpalanie fajerwerków i wyskakuje tobie dzieciak co ma 12lat i je odpala, ale się uśmiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Mnie to rozbawiła praca Filipa^^ bezpieczne odpalanie fajerwerków i wyskakuje tobie dzieciak co ma 12lat i je odpala, ale się uśmiałem

I co z tego? :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co z tego? fajerwerki są od 18 lat to po pierwsze, po drugie nie bawię się w aktora, po trzecie nikomu nie zazdroszczę i na pewno nie takiej pracy^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak to co z tego? fajerwerki są od 18 lat to po pierwsze, po drugie nie bawię się w aktora, po trzecie nikomu nie zazdroszczę i na pewno nie takiej pracy^^


Po pierwsze nie mozesz powiedziec ile lat ma autor po filmiku. Po drugie nie wiem po co ta twoja wypowiedz tutaj. Zrobil swoja prace, staral sie, w jakim celu sie czepiasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imagehost.pl/images/untitled2c.png

Filip ma przecież 47 lat ... A nawet jeśli nie ukończył jeszcze 18 lat to podczas nagrywania mogła być przy nim osoba pełnoletnia. :)

Nie ma nigdzie napisane, że nie wolno się "czepiać". I wg mnie to dobrze jak ktoś się "czepia" (wyraża własne zdanie na jakiś temat).
Więc proszę Was ... I najbardziej wkurza mnie jak ktoś pisze komentarze typu "co się czepiasz" ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz Shiney'a nie brzmiala jak wyrazanie swojego zdania, a bardziej jak wysmianie. Koncze ten off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, po co mam kłamać? Od razu mówie że mam 10 lat. Możecie mnie wyśmiewać ale mi to naprawde nie robi. Film kręcił mój tata a mama patrzała kawałek dalej...

Sorry za off top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...