Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY - bezpieczne odpalanie fajerwerków - jorge.pl forumfajerwerki.pl - rozmowy


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A więc ja zacznę :) Po pierwsze bardzo mi miło że tak wielka firma jak Jorge zainteresowała się zasponsorowaniem konkursu na naszym forum.A teraz do rzeczy, czy organizator stawia na jakość filmu czy pomysłowość materiału filmowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie odpowiedni termin ;/ powinno zaczynać się za jakiś tydzień bo jeszcze nie wszyscy mają dostęp do swojego stuffu (np. ja). Ale chodzi o to by zaprezentować najbezpieczniejszy sposob odpalania fajerwerek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc ja zacznę :) Po pierwsze bardzo mi miło że tak wielka firma jak Jorge zainteresowała się zasponsorowaniem konkursu na naszym forum.A teraz do rzeczy, czy organizator stawia na jakość filmu czy pomysłowość materiału filmowego?


Pewnie jedno i drugie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Fajnie że nowy konkurs jest rozpoczęty.

Ja mam takie pytanie.

Czy na filmie ma być zawarte tak jak w poprzednim konkursie filmowym wulkana każdy rodzaj produktów?
Rozumiem że o wygranej nie będzie decydować ilość wyświetleń (co jest moim zdaniem chorym pomysłem) tylko jakość filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, czy muszą to być tylko produkty Jorga czy można posługiwać się innymi firmami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość pomysłowość wszystko jest brane pod uwagę!
Tu nie będzie oceniana ilość wyświetleń czy komentarze, zwycięskie filmy wybiera jura...
Chodzi o zaprezentowanie bezpiecznego i przepisowego użytkownika fajerwerków.
W ostateczności mogą być nie klotre produkty innych producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy swoje zgłoszenie musi wysłać na meila(podany w regulaminie) oraz wstawić link w tym temacie



Albo mam rozdwojenie jaźni albo to jest napisane w niezrozumiały sposób. Mam pisać maila, że chcę brać udział? Jaki link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Takie pytanie to ma być coś w tym stylu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można otrzymać Logo Jorge? Bo chcę już zaczynać powoli robić film.


A i jeszcze jedno, Czy trza być pełnoletnim by wykonać film ? :s


I moge jeszcze dostać logo Forumfajerwerki? Z góry dzięki.


Pozdrawiam, Filip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy można otrzymać Logo Jorge? Bo chcę już zaczynać powoli robić film.


A i jeszcze jedno, Czy trza być pełnoletnim by wykonać film ? :s


I moge jeszcze dostać logo Forumfajerwerki? Z góry dzięki.


Pozdrawiam, Filip.

Zrób sobie czy to taki problem??
Użyj paint'a jak nie za wiele wymagasz, jeśli potrzebujesz prostego obrazku ale w png to użyj gimpa, a gdy chcesz mieć zaje*****e to użyj photoshopa.

WaPsTeR mam pytanie tam w regulaminie jest chyba błąd ponieważ jest podany 2 razy adres www jorge i wszystko było by ok gdyby się one nie różniły:
jorge.pl

to był ten pierwszy
www.jorge.com.pl

a to drugi

Tylko ten drugi jest prawidłowy wiec jego używam w swoim filmiku mam nadzieje ze dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrób sobie czy to taki problem??
Użyj paint'a jak nie za wiele wymagasz, jeśli potrzebujesz prostego obrazku ale w png to użyj gimpa, a gdy chcesz mieć zaje*****e to użyj photoshopa.

WaPsTeR mam pytanie tam w regulaminie jest chyba błąd ponieważ jest podany 2 razy adres www jorge i wszystko było by ok gdyby się one nie różniły:

to był ten pierwszy

a to drugi

Tylko ten drugi jest prawidłowy wiec jego używam w swoim filmiku mam nadzieje ze dobrze.

Oby dwa działąją... najpierw sprawdź potem pisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oby dwa działąją... najpierw sprawdź potem pisz.

Wiem ale bardzie poprawny jest ten 2 a ja wole się zapytać niz pozniej miec jakieś błędy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do roboty ludzie :)) Narazie, jesli tylko nas trzech jest to mamy gwarantowaną tą nagrode. Naprawdę dużą nagrodę. Takie wyrzutnie kosztują po 300zł!

Ja mam jeszcze jedno pytanie, do wapstera lub do kogoś, Czy musi być zaprezentowane odpalanie wszystkich fajerwerek czy może być tylko pokazane np. Bezpieczne odpalanie petard? Bo nie mogę żadnej wyrzutni użyć ani rzymskiego ognia :S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to do roboty ludzie :)) Narazie, jesli tylko nas trzech jest to mamy gwarantowaną tą nagrode. Naprawdę dużą nagrodę. Takie wyrzutnie kosztują po 300zł!

Ja mam jeszcze jedno pytanie, do wapstera lub do kogoś, Czy musi być zaprezentowane odpalanie wszystkich fajerwerek czy może być tylko pokazane np. Bezpieczne odpalanie petard? Bo nie mogę żadnej wyrzutni użyć ani rzymskiego ognia :S.

Jest nas 3 to fakt Wiec bd rywalizacja o miejsca choć to nic nie zmieni :D
Ja już mam 25% filmu zrobione ^^
W tym całe intro :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało osób naliczyliście :P. Znając życie będzie podobnie jak w zeszłym roku z konkursem na film o bezpiecznym odpalaniu, na początku będzie tylko kilku chętnych a później niewadomo skąd narobi się filmików o bezpiecznym odpalaniu. Ja także biorę udział tylko czekam na paczkę z FM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wapster ale czy mogą być rekwizyty ? Np. Wyrzutnia z kartonu, z prawdziwym lontem itd. Poprostu symulację. Bo niemam żadnej wyrzutni na zbyciu, mam tylko konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma byc przedstawienie zasad pokazanie ich... nietrzeba odpalic naprawde jakiegos produktu(mozna ale nietrzeba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...