Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY - bezpieczne odpalanie fajerwerków - jorge.pl forumfajerwerki.pl - rozmowy


wapster

Rekomendowane odpowiedzi


Czy można otrzymać Logo Jorge? Bo chcę już zaczynać powoli robić film.

Pozdrawiam, Filip.


Wystarczy Photoshop i wszystko da się zrobić z tym logiem ... Nic trudnego ... ;)

Moje przykłady:

jorgeproje.png

koloro.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Wystarczy Photoshop i wszystko da się zrobić z tym logiem ... Nic trudnego ... ;)


Napisy dość ładne ale tło mi się na za bardzo podoba :)
Ja już mam swoje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wap, czy musi być przedstawione odpalanie poszczególnych fajerwerek? typu: Cyrcoblitz,Motylek,Strzelającego lontu lub czegoś? Napisz jakie elementy muszą występować bo mi się wydaje że tak:

- Wyrzutnie
- Rzymskie ognie
- Petardy
- Rakiety

Dobrze myśle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i weźmie, ale tylko kilka prac będzie wyglądało jak się należy bo zaepwne duża większość porobi byle jakie filmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ja napewno nie będę odpalał wszystkich rodzai fajerwerek... Ja będe odpalał tylko wyrzutnie, rakietę świszczałke, petardę i rzymskiego ognia. Ewentualnie jeszcze fontanne albo motylka.. zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o jakość wykonania. Wiele osób zapewne filmy będą robić na szybko przez co znacznie straci na wartości. W dodatku znajdą się pewnie osoby które będą kręcić słabymi telefonami. Nie mówię że jakość musi być super ale jak zapewne każdy wie niezbyt przyjemnie ogląda się piksele. Można przecież pogadać ze znajomymi i coś pożyczyć (na pewno ma ktoś jakąś lepszą kamerę czy aparat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycję niech napiszą w tym temacie wszyscy co biorą udział w konkursie.Będzie wiadomo jakie ma się szanse :) Ja już mogę powiedzieć, że na pewno biorę udział myślę że do poniedziałku skończę film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam taką propozycję niech napiszą w tym temacie wszyscy co biorą udział w konkursie.Będzie wiadomo jakie ma się szanse :) Ja już mogę powiedzieć, że na pewno biorę udział myślę że do poniedziałku skończę film.


Szanse ma się zawsze, nie ważne jakie. A wypisywanie tutaj postów typu "ja wezmę udział" to nic więcej jak zwykłe ich nabijanie, które nic nie wnosi. Kto weźmie ten weźmie i koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niewiem jakie rodzaje fajerwerków mają być na tym filmie... wap, powinieneś chyba powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za głupie pytanie...
Przecież gdyby trzeba byłoby zamieścic w filmie konkretne artykuły to chyba by to napisał,a jeżeli nic nie jest napisane o tym w regulaminie tzn. że używasz w filmie dowolnie wybranych przez siebie artykułów.Im więcej tym lepiej więc wydawało mi się że jest to wiadome,ale jak widac nie dla wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy filmik może być takiego typu ? http://www.youtube.com/watch?v=v_K9hGCQPhw


hehe aż szkoda mi się zrobiło sewera :lol: Mówi że zniszczy forumfajerwerki.pl ale w konkursie to udział bierze.ZERO HONORU...
Fifa film może być w takim wykonaniu jednak ma się małe szanse na zwycięstwo.Lepiej nagrać filmy jak odpalać fajerwerki a nie dawać zdjęcia i opis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fifa127 lepiej sugeruj się tym :



To co podałeś to po prostu jest odklepane. Osoba tworząca film w ogóle się nie postarała. W dodatku orta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbę, czy dało by radę przedłużyć konkurs o 1 dzień :mellow: Ze względu na złe warunki pogodowe od tygodnia nie mogę nakręcić filmów i zapewne nie tylko ja w z tego co mi wiadomo pod koniec tego tygodnia zacznie się poprawiać pogoda.Będę wdzięczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze 6 dni. Przez 6 dni pogoda zła nie będzie cały czas. 1 Dzień tak naprawdę ci nic nie da. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpiwowski ma racje co ci jeden dzień da ??
ja już filmik kończę trzeba było się wcześniej za to wziąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da i to baaaardzo dużo.Co dziennie wracam po 14 ze szkoły a 0 15 już się ciemno robi a w sobote można od rana nagrywać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 18 to sobota, tak więc po co ci kolejny dzień??

Pamiętaj każdy kolejny dodatkowy dzień skraca także czas na przyjście paczki co się tu większości nie spodoba. Więc raczej na 95% zostanie tak jak jest. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...