Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY - bezpieczne odpalanie fajerwerków - jorge.pl forumfajerwerki.pl - rozmowy


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Zakończenie jest pewnie dlatego w sobotę bo w niedzielę jura chce wyłonić zwycięzców konkursu. A paczki wysłać tak żeby przed wigilią były w domach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Rozumiem, ze konkurs konczy sie w sobote o godz. 23:59, tak?

Ponq tak dokładnie to chyba o 23:59:59 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym dostać pierwszą wersję loga forumfajerwerki.pl (bez tego śniegu, czapki i komet)?
Czyli w sobotę jeszcze spokojnie mogę sobie wysłać tego e-maila? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ... Podajcie linki do filmów ... A jak widzę na YT to każdy ma ukryty ten film ... I w tamtym temacie chyba trzeba się zgłaszać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tamtym w tamtym :) Mój film już się przesyła jak wrócę z kościoła xd to wrzucę film do tamtego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy to mają, Youtube coś chrzani. Są 2 wyjścia albo czekać albo wrzucić na inny serwis np. vimeo.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncze filmik, a przy moim necie nie zdarze zuploadowac go do 24. Nie ma opcji przedluzenia konkursu o 1 dzien? Lub chociaz o kilka h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koncze filmik, a przy moim necie nie zdarze zuploadowac go do 24. Nie ma opcji przedluzenia konkursu o 1 dzien? Lub chociaz o kilka h?

przecież tyle czasu było?? nie przedłużajmy i wcale nie chodzi mi o eliminacje konkurenta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koncze filmik, a przy moim necie nie zdarze zuploadowac go do 24. Nie ma opcji przedluzenia konkursu o 1 dzien? Lub chociaz o kilka h?

Po 1. Miałeś na to 2 tygodnie
Po 2. Byłoby to nie sprawiedliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam jeden z najgorszych filmów ;( kameleon ma narazie najlepszy według mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem,tak jak też napisał wyżej Filip, jak dla mnie Kameleon dotychczas zrobił najlepszy filmik,i jak narazie,oczywiście w moim przekonaniu I miejsce powinno należeć do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...