Skocz do zawartości

Testowanie produktów Komety za darmo, przed sylwestrem


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po co się głowicie jaka ma byc jakośc!fm chodzi nie tyle co o gratis,a oto że jak wiemy, Kometa ma beznadziejne produkty(oczywiście są i wyjątki),ale podobno mają miec teraz super produkty(tak mówił velibrum),a co za tym idzie potrzebują reklamy,bo gdyby filmiki powstawiał sklep to byłoby niedowierzanie że filmiki nie należą do tych kostek lub coś w tym stylu ;) a filmiki użytkowników będą o wiele bardziej zaufane i wiarygodne no i będzie ich własna opinia o produkcie :) Czyli nie będzie miało to takiego wielkiego znaczenia czy nakręcicie aparatem cyfrowy z funkcją nagrywania (tak jak ja :P ) czy nakręcicie to kamerą HD...ważne jest to aby filmik był wyrazny i przyzwoicie wyglądał :D (takie jest moje zdanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jakość ma tutaj trochę do rzeczy, bo po co filmik kręcony kalkulatorem na którym nic nie widać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pisze jeśli taka jakość  wystarczy:

. Jeśli nie to spróbuje załatwić coś lepszego. 

Czekam na dalsze info...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja się pisze jeśli taka jakość wystarczy:
. Jeśli nie to spróbuje załatwić coś lepszego.

Czekam na dalsze info...


Jak najbardziej wystarcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się również pisze i dołączam do MarcePan'a, ponieważ mieszkamy w jednym mieście, mamy dobry punkt do testów, dlatego jak coś razem możemy testować większą ilość, we dwóch będzie łatwiej i profesionalniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jeśli nada się aparat z możliwością kręcenia w HD to ja też bym się pisał.
Chciałem tylko zapytać czy jest jakiś haczyk??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powoli, na razie sprawdzam ile osób byłoby chętnych a wy mi pytanie o to jak to by przebiegało. Wszystko w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc nie będzie to jednak tak słodko wyglądało. Określone produkty za darmo dostaniecie od określonej kwoty zamówienia. Przy 200zł mała kostka, przy 400zł średnia przy 600zł duża. I ją testujecie. Musielibyście też wysłać oświadczenie o tym, że ją przetestujecie przed sylwestrem, sfilmujecie a także dacie opinię. Zaraz będę wiedział więcej to napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego pytałem o haczyki i inne takie
ale mimo wszystko wielka frajda móc przetestować jakiś produkt i go ocenić, film to żadne utrudnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak będzie WK to tez powinienem się na średnią załapać jeśli będzie liczona wartość zakupów bez rabatu. Jak nie to i małą kostką nie pogardze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Piszę się na testowanie fajerwerków, Mpiwowski mam pytanie czy zamiast np. małej kostki mógł bym wziąć na test jakieś pierdołki?

Oto próbka moich filmików :

Dzień:




Noc:
(to było kiepskie miejsce bo były latarnie, mam takie miejsce gdzie nic nie ma oprócz pola)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...