Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY fajerwerkimarket.pl oraz forumfajerwerki.pl [zgłoszenia, komentarze, uwagi]


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

ja niczego nie używałem!!!! :angry:
jak tu któryś chce konkurencje chce wyniszczyć to niech się przyzna!!!!dla mnie jesteś zerem(ta osoba która mi zrobiła to coś co pisałeś Reafen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spokojnie, YT niekoniecznie musiał zablokować film. Sam przez prawie 3 dni wyświetlenia nie przybywały. Popularne filmy już tak mają i nic na to nie poradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już działa ale 3 dni mi się trzymał wynik 301 teraz jest 307 i linki rozesłałem do 150 os zobaczymy co bd jutro :)

Ale według mnie i tak ktoś mi nabijał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 300 wyświetleniach sysyem Youtube sprawdza poprawność wyświetlania filmu, ja tak miałem przez jakieś 10h od 23 gdzieś do 13 w następny dzień. Teraz mam coś takiego że przez cały dzień nabije mi 30 wyświetleń, a po północy przychodzi mi od 100 do 200 wizyt.

Myślę, że nikt mi nie nabija wizyt ponieważ statystyki insight pokazują więcej unikatowych wizyt i ogólnych wyświetleń z Polski, więc się nie martwię. Kiedyś chyba tak nie było z jutubem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wskaźniki oszukują !!! Nie możliwe że przez 3 dni tylko 50 unikatowych wyświetleń "zdobyłem" ! Może wklejmy fotki wyświetleń dla porównania liczby wyświetleń ? Ciekawi mnie też jak użytkownik jocek91 nabił 900 wyświetleń w 3 dni naprawdę ciekawe ! :blink: Mam jeszcze szczególne pytanie do The Capensis'a i do RaenHD (nicki z You Tube) Widzę,że macie już ponad 1000 wyświetleń i jak to u was jest ? Też macie tak mało wyświetleń insight ?
Napiszcie lub wklejcie screena, fotkę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabiłeś tyle wyswietleń,a teraz będą ci odejmować i liczyć te prawdziwe, więc nie zdziw się że z 1300 w Polsce zrobi ci się 400 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem, że przez pare dni ładnie nbijały mi się wyświetlenia dzisiaj ok. 100 masakra ..
aha Capensis czego wyświetlenia z Indii pokazujesz ? xD

Screen:

beztytulu_aawqhh.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są wyświetlenia z Indii, tylko przy robieniu screena myszka mi na mapce na Indie najechała xD
Jakby były Indie to na zielono byłyby zaznaczone, a zaznaczona jest Polska. Po prostu jak na tej mapce w prawym górnym rogu najedziesz kursorem , to bez klikania zmieniają się nazwy krajów do wyboru.
Będziecie chcieli to mogę jeszcze screenów dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te wskaźniki oszukują !!! Nie możliwe że przez 3 dni tylko 50 unikatowych wyświetleń "zdobyłem" ! Może wklejmy fotki wyświetleń dla porównania liczby wyświetleń ? Ciekawi mnie też jak użytkownik jocek91 nabił 900 wyświetleń w 3 dni naprawdę ciekawe !


U mnie z unikatowymi też jest coraz gorzej. Na początku wszystko było ok, teraz to 1/3 to wyświetlenia unikatowe.
900 wyświetleń w 3 dni? Fifa nie denerwuj się i tak raczej nikt Ci nie przebije w ilości wyświetleń.




A wracając do unikatowych wyświetleń to czy nie jest tak, że są to wyświetlenia przez użytkowników zarejestrowanych czy z danego IP? Jeszcze jedna możliwość chodzi mi po głowie. Dajmy na to użytkownik XXX obejrzy film raz i zostanie zaliczony jako "unikatowy" a jeżeli wejdzie w film za jakiś czas to już nie jest liczony jako "unikatowy". Ma ktoś jakąś KONKRETNĄ wiedzę na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem, ale chyba unikatowe nie będą liczone bo coś nie zlicza, myślę że tylko będą liczone wyświetlenia z Polski ale ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus dzieci... Czy wy rozumiecie że statystyki insight nie liczą prawdziwych i nie prawdziwych wyświetleń? Zrozumcie to bo mi się płakać chce jak widze wasze posty............



STATYSTYKI INSIGHT - WYKLUCZONE. NIE MAJĄ ONE ZNACZENIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ^#&$&@* co za przeproszeniem się liczy może ktoś wyśle screen'a z podpisem co się liczy !? :angry:<_<:unsure::angry:
Bo ja już nie wiem o co chodzi ! Napiszcie jakie wyświetlenia się liczą najlepiej zrzut ekranu zróbcie i strzałke narysujcie czy coś ! Z góry thx B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mozecie sie w koncu ogarnac i cierpliwie czekac na koniec konkursu oraz decyzje rozstrzygniecia przez ogranizatorow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z kertoip'em ? Nabija sobie punkty ale nie ma zaakceptowanego filmu ?
Lepiej się spyta o nie wiem czy warto dalej nabijać na 3 miejsce, bo on ma ponad 2k ale zaakceptowanego filmu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jego praca też jest przyjęta <_< Poza tym konkurs nie jest po to żeby zgarniać nagrody ale także konkurs ma pomóc forum w zwiększeniu popularności. Widzę że duża większość myśli tylko o nagrodach <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jak to jest z kertoip'em ? Nabija sobie punkty ale nie ma zaakceptowanego filmu ?
Lepiej się spyta o nie wiem czy warto dalej nabijać na 3 miejsce, bo on ma ponad 2k ale zaakceptowanego filmu nie ma.


1. Filip i Kertoip - zgłoszenia przyjęte


Pomocnik, a postów nie czyta,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale w osobnym temacie nie ma podpisu pod filmem, nie przeczytałem w tym temacie. ;D Mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie przecież pisze: "Prace przyjęte". Vel raczej nie wrzucał by tam filmów których nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pj.patryk, bez jaj ale w jeden dzień 1000 osób nie wyświetli twojego filmu, prawda?
nagle z 1600 skoczyło Ci do 2700 to jest trochę przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pj.patryk, bez jaj ale w jeden dzień 1000 osób nie wyświetli twojego filmu, prawda?
nagle z 1600 skoczyło Ci do 2700 to jest trochę przegięcie.


Popieram, pj.patryk daj screena ze statystyk insight jak możesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh tylko 3 dni do konca konkursu,a ja dopiero teraz o nim sie dowiedzialem,gdybym wiedzial wczesniej zrobilbym bo mam nawet super pomysl ale teraz to juz za pozno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...