Skocz do zawartości

Bazarek


myszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To wy macie jakieś kiepskie te bazary :neutral: u mnie jest wzystko OK i bazarki są schowanie w namiotach i koledzy kupili achtungi to zrobili wojne na boisku :twisted: i wszystkie to były wypały :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem na bazraku cyrcoblitze jorge'a, i niestety po odpaleniu jednego troche się zdenerwowałem. Wyleciał tylko w góre i nic, żadnego wybuchu ani nawet jednej iskierki. Mam nadzieje że tylko ten jeden był trefny, bo jak wszystkie takie są, to już nigdy nic nie kupie na bazarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego na bazarkach mają taniej, ale mają syf i nie warto kupować.

taniej ?? niepowiedział bym :roll:
1kulka dymna -2zł
rakieta Thunder - 3-4,50zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego na bazarkach mają taniej, ale mają syf i nie warto kupować.

taniej ?? niepowiedział bym :roll:
1kulka dymna -2zł
rakieta Thunder - 3-4,50zł


sorka nie wiedziałem bo nigdy tam nie kupuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem na bazraku cyrcoblitze jorge'a, i niestety po odpaleniu jednego troche się zdenerwowałem. Wyleciał tylko w góre i nic, żadnego wybuchu ani nawet jednej iskierki. Mam nadzieje że tylko ten jeden był trefny, bo jak wszystkie takie są, to już nigdy nic nie kupie na bazarze.


Ja też kupiłem circoblice jorge'a , tylko że małe , odpaliłem jedną i wszystko było ok :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe circoblitz JM01S nie mają żadnego efektu na niebie, czyli nie wychuchają tylko lecą do góry ze mnieniającymi się kolorami, a za to JM01 te duże lecą i dają efekt, czyli wybuchają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego na bazarkach mają taniej, ale mają syf i nie warto kupować.

taniej ?? niepowiedział bym :roll:
1kulka dymna -2zł
rakieta Thunder - 3-4,50zł


sorka nie wiedziałem bo nigdy tam nie kupuje.

Taniej to bym nie powiedział gość mi dzisiaj chciał sprzedać jedną super patarde tą podobną do achtunga za 4 zł,a w auchanie jest po 4 za paczkę (4 sztuki petard) później powiedział że jak dla mnie to za trzy mi sprzeda,ale się i tak nie nabrałem,a w miejscu gdzie jest bazarek to po 3,50 chcieli mi wcisnąć :( i tak się też nie nabrałem głupi nie jestem jak kupować to tylko w hurtowni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe circoblitz JM01S nie mają żadnego efektu na niebie, czyli nie wychuchają tylko lecą do góry ze mnieniającymi się kolorami, a za to JM01 te duże lecą i dają efekt, czyli wybuchają.


kupiłem duży i nie wybuchł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Co do bazarka powiem tyle:
U mnie jest jedno stoisko przy którym jest zawsze pełno dzieci. kupiłem tam troche, ale niektóre paczki pikolaków, które kupiłem poprostu były pomiachane i powyciskane.
Radzę kupować w marketach np. w Carrefourze, tam wcale nie jest drożej a i towar jest lepszy. A hurtownia, to w ogóle bez gadania, tam zawsze najlepiej kupować. Tanio, dobrze i w ogóle tam. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie teraz zawsze stoją przed hipermarketami (prawie przed każdym) i powiem, że mają nawet spory wybór, ale ceny odrzucają klientów, przynajmniej mnie, nie wiem jak z innymi (jak ludzie się nie znają na cenach to kupią za tą co podali), ale powiem tyle, że jak zawsze tam przechodziłem to mało kto tam kupował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło m1 w tamtym roku było 6 stoisk z fajerwerkami (jedno svea , ale ceny były hurtowe).
Za jw414 chcieli (i tu uwaga) 399zł w promocji !!!!!
Super Artillery 45zł itd.
Wybór spory , ale jeśli ceny byłyby "normalne" (dla mnie , nie dla sprzedawców) , to bym zaopatrzył sie u siebie , anie zamawiał towar z gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na bazarkach :) jest drogo, ale czasem tam znalazłem coś czego gdzie indziej bym nie znalazł, o dziwo ale nprzeszukałem 11 sklepów z fajerwerkami w seznonie sylwestrowym i ani jeden nie miał achtungów Hestii, dopiero znalazłem na bazarku... jak się prztrafi coś ciekawego zawsze kupuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam :wink:
Dzisiaj byłem w Gliwicach na balcerku , takie targowisko z samym cetrum. Mają już bardzo bogato zaopatrzone stoisko . Praktycznie 90% to produkt z JR.
Ale tak patrze na ceny ... Zestaw UFO ten co był w Plusie za 6.99 ....za 19zł :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To zależy od sprzedawcy czy ci sprzeda czy nie... ale zdarzają się tacy co sprzedają. Gdybyś chciał kupić np. Kasjopeję która w hurtowni kosztuje ~~18zł a na bazarze byłaby po 30 to na pewno by ci sprzedał bo by sie cieszył że ktoś to kupił. Ale to różnie bywa... różne rzymiaki, petardki i inne bzdety raczej kupisz sobie jeśli sprzedawca ci sprzeda, bo wsadzisz sobie do kieszeni i nie widać. Ale gdybyś chciał jakąś większą wyrzutnie to raczej nie, bo będziesz ją musiał nieść:P Ciekawe co policja zrobi jak zobaczy dwunastolatka z wielką wyrzutnią^^ Różnie bywa, różnie bywa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...