Skocz do zawartości

Bazarek


myszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja to raczej niebardzo
1.jest drogo
2.jak stoja na zimnie przez tydzien to moze byc niewypal albo cos,ale w tym roku zaryzykuje kupie sobie balleta z bazarku bo wszedzie jest po 8-9 zl a tam 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Concor

ja nie kupuje na bazarku, tam zazwyczaj są drogie ceny a co za tym idze kupują w sklepach i sprzedają za 3 razy drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w hipermarkecie nie dostaniecie na sztuki :mad: ale jak jest 1 dzień przed sylwkiem to mase bazarków koło siebie stoi :wink: i fajerwerki są świeże :grin:
Ja na bazarku chcę dopełnić swuj zbiorek :grin:
Zielone kulki ok. 2,50 zł
Rakietki świszczące 2zł
Karabinki 0,50zł z 4sztuki to wyjdzie 2 zł
Pszczółki 2zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to są bazary które stoją cały tydzień !!! Ale w sylwka są całkiem nowe bazary które stoją od rana do popołudnia :smile: i od takich się opłaca brać bo petartki są świeżutkie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj na bazarku kupiłem 30 sztuk (5 paczek) głośnych dużych petard k0208, za 30 szt dałem 45 zł, a za jedną chcieli 2 zł, to mi opóścili 15 zł dzieki temu wyszła mi cena za jedną petardę 1.50 zł. Zdjęcia poniżej:

http://ciapaczkowy.w.interia.pl/szablon_ob.../Photo01001.jpg

http://ciapaczkowy.w.interia.pl/szablon_ob.../Photo01003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę na bazarch nie kupować, bo nigdy nie wiadomo czy taka fajerwerka odpali.
Zawsze lepiej gdzieś pojechać do pożądnego sklepu i wydać więcej kasy, niż potem żałować, że dało się nabrać na tanie barachło z bazarku, które nie wypaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam ja kupuje zawsze troszke na bazarku (w namioce) i troszke w hipermarketach i hurtowniach :lol: :cool: :smile: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo tylko raz od koeśia kupiłem 2 rakiety za 1zł i lont się nie palił ale to przypadek :roll: ale takie inne żeczy wszystko oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze,że lubie robić zakupy na bazarku co do ceny produktów to zależy co bo np.jak mam wybór pójść do biedronki to wolę na bazarek.Po pierwsze mają bardzo ciekawe rzeczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaa ja raz miałem szczęście i nic mi nie odpaliło pecha wielkie :) a poza tym na bazarku jest drożej bo oni kupują to w hurtowniach i sprzedają o wiele drożej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem :neutral: ale jak chcesz dopełnić swój zbiur to czemu nie ja teraz muszę tylko dokupić bączki i rakietki swiszczące :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie! zależy jaki sklep, u mnie jest fajny gościu i zawsze wszystko na sztuki sprzedaje jak się chce :) jego sklep można nazwać bazarkiem :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda bazar wcale nie taki zły naj lepiej kupwać od pewnych ludzi :razz: ja tak rok temu zrobiłem pracowałem razem z kolesiem przez 5 dni zamast forsy dostawałem różne fajerwerki :lol: od czasu do czasu puszczaliśmy jakieś rzymy petardy i rakiey XD fajnie było ale w tym roku go nie widze :sad: zawsze jak jest miły i młody pan to sie da dogadać z nim :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:D Najbliższy bazar jest 15 km ode mnie , a tesco cos koło 17 ... wiec opłaca mi sie dużo bardziej kupic w tesco ... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze,że lubie robić zakupy na bazarku co do ceny produktów to zależy co bo np.jak mam wybór pójść do biedronki to wolę na bazarek.Po pierwsze mają bardzo ciekawe rzeczy :mrgreen:


Też lubie kupować z bazarku , bo u mnie jest duzo stoisk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...