Skocz do zawartości

może jakiś konkurs ?


Misiek4242

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Jestem ciekaw czy dało by się zrobić tutaj jakiś konkurs na plakaty lub wlepki jakiś firm z fajerwerkami ?
Może się tutaj niektórzy interesują grafiką to bymśmy porywalizowali.

Ps. Oczywiscie sponsorowany przez jakąs firme...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Niedługo konkurs bilardowy :unsure:

Może się tutaj niektórzy interesują grafiką to bymśmy porywalizowali.

interesujące ^^,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to możecie zrobić konkurs na loga na koszulkach... nagroda będzie ze Wasze wzory będą na forumowych koszulkach...
może ktoś coś ładnego wymyśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea koszulek pojawiła się już dawno a na pewno rok temu już był taki pomysł. Jednak stwierdzono że za mało chętnych by się znalazło. Gdyby nosić taką koszulkę od 25 do 31 grudnia na sobie to myślę że reklama była by świetna.

Wiem że jest zimno i w koszulkach z krótkim rękawem po ulicy się nie chodzi ale np jak się jedzie do centrum handlowego itp itd

Jednak niestety grafikiem nie jestem więc będzie ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i nic więcej za nagrode ;D ?


A nie można przysłużyć się forum i zyskać szacunek innych forumowiczów robiąc grafikę za free?

Nie lubię osób które kierują się tylko chęcią zysku... Od czasu do czasu można się przysłużyć :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooo nosić koszulke przez 6 dni?? laugh.gif Wiem o co chodziwink.gif Forumowe koszulki to świetny pomysł nie tylko na czas sezonu. Ja nawet latem bym w takich koszulkach pomykał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki to nie tylko sezonowy artykuł przed Sylwestrem. w takiej koszulce można dumnie zaprezentować się przecież równie dobrze na festiwalu albo choćby Wiankach czy przy okazji innego pokazu. I popieram luxora, ja też nie lubię "interesownych" ludzi...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny pomysl! Sam biore sie za projektowanie koszulki i chetnie kupie nawet dwie.
Co do nagrody jak absolutnie chcesz to zwyciezca moze dostac koszulke za pol ceny.
Ogloscie tylko oficjalnie konkurs, z regulaminem.


Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny pomysł, jeśli chodzi o te koszulki! :)
Ja sam kupiłbym co najmniej jedną sztukę. Bardzo dobra reklama forum, no i przede wszystkim oryginalny wzór. :P
Jestem w 100% za tymi koszulkami. Nie zajmuję się grafiką, wiec nie dam Wam żadnego wzoru, jednak myślę, że na pewno ktoś z użytkowników forum, zrobiłby kilka interesujących wzorów. Najlepiej jakby było tych propozycji jak najwięcej. Wybrałoby się tą najlepszą, i już proszę pikne koszulki :D

Mozna by zrobić również tak, że część dochodu ze sprzedaży koszulek była by przeznaczona na potrzeby forum. :rolleyes:;)

Mam nadzieję, że tym razem jednak coś wyjdzie z tego "koszulkowego pomysłu", trzymam kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja coś takiego stworzyłem (ogień robiłem samodzielnie, od zera!)

zlroye.jpg


55fr5c.jpg

na koszulce są niedociągnięcia ale logo dodane na szybkiego

może potem jeszcze coś innego wymyśle

EDIT

nowe pomysły

35i501c.jpg

15xkgfa.jpg

29ktohi.jpg

jrb51j.jpg

24e0u3o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co Ci mówili na sb to prawda ale dobrze że kombinujesz :)



Czekam na dalsze propozycje z Twojej lub innych strony.



PS co do twojego podpisu to ta ulica nie będzie miała satysfakcji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...