Skocz do zawartości
  • 0

Sylwester 2010/2011 Pioter vel DJ Umbridge


Pioter

Pytanie

Witam :D

Mam lekki problem dotyczący stuffu na Sylwester 2010/2011. Chciałbym zmieścić się w 300-350zł (wliczając w to przesyłkę!)

Oto co narazie udało mi się "ustalić". Wiem, że może powiecie, że za mało "zwykłych" wyrzutni, ale lubię oryginalne efekty tzn takie, których przeciętny widz często nie spotyka. Z tego powodu w moim planie wziął się SM2125 Macro Cosmos II (ze względu na grube ogony, które ułożę w FAN), JW163 Revolution (grube złote wiry + rozprysk), JW4055 Mont Everest (czerwono-niebieskie migoczące miny, być może je również ułożę w FAN), no i jest jeszcze JW41 Pyton (czyli piękne, niebieskie rozpryski oraz biało-czerwone trzeszczące palmy).

Przedstawiam mój obecny plan:

JW01 Saturn Missiles (x4)
K1130C12 Saturn Missiles (x1)
TXB603 The Magic Key (x5)
SM2125 Macro Cosmos II (x2)
JW14 Arctic (x3)
U31439 Lily Magnolia (x1)
2520 Purple tail (x1)
U31419 Coco (x1)
JW163 Revolution (x1)
JW4055 Mont Everest (x1)
JW69 New Generation 13 (x1)
JW34 New Generation 7 (x1)
JW41 Pyton (x1)

RAZEM: 362,41zł + 24zł przesyłka = 386,41zł

Od razu mówię, że robię pokaz, jeśli komuś by to pomogło w dodaniu swej sugestii. :P
Jak widzicie, cena trochę wykrawa poza budżet... poproszę o treściwe uwagi. Dobre rady, spostrzeżenia i inne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Oho, to być może problem sam się rozwiąże, bo maksymalna kwota jest przekroczona o około 30 zł a prawie 30zł kosztowała Coco, wiec, chyba z niej zrezygnuję.

Czekam na dalsze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

Moim zdaniem nie potrzebny JW14, zamiast artic-a wziąłbym P7212 - EUROPA x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mpi, może zamiast jakże "rozbudowanych" postów, wyrazisz swoją opinię co do mojego planu.

Powiedz czy jest dobry, zły, czy taki sobie, co by zmienić a co nie itp. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli chcesz efekt który zachwyci widownie to bierz jw31 :) Wiem na własnym przykładzie, jak odpaliłem to bylo tylko słychać wooow :P Co do reszty to ok tylko wywal te saturny i MC2
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dobra, jednak postanowiłem, że nie będę zamawiał za 300-350 tylko za 400 zł :D

To jest już raczej plan ostateczny na tegoroczny Sylwester, raczej nic już nie zmienię. Dzięki za wszystkie rady. :)

JW01 Saturn Missiles (x4)
K1130C12 Saturn Missiles (x1)
TXB603 The Magic Key (x5)
SM2125 Macro Cosmos II (x2)
JW14 Arctic (x3)
U31439 Lily Magnolia (x1)
2520 Purple tail (x1)
JW163 Revolution (x1)
JW4055 Mont Everest (x1)
JW69 New Generation 13 (x1)
JW34 New Generation 7 (x1)
JW41 Pyton (x1)
JW31 Crazy Whistling Comets (x1)

RAZEM:
395,40zł (wraz z przesyłką 24 zł)

Miałem już wcześniej w planach JW31, jednak ze względu na drastyczne zmniejszenie budżetu postanowiłem jej nie kupować no ale wkońcu się jednak na nią zdecydowałem. :D Przekonałeś mnie Kameleon :P

Prawie 400zł... heh to chyba mój rekord :D Postaram się zamówić to wszystko do piątku, a może nawet dzisiaj xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie,po co Ci saturny jak masz jw31?Co do pytona,to moim zdaniem Crispers ma racje i lepszy wyjściem byłoby kupienie jupitera,a sam mówiłeś że chcesz na finał cracling :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki jeszcze raz wszystkim za tak żywą dyskusję. Wywalam Saturny i Arctica a na to miejsce przyjdzie JW1013 :D Dzięki Firawerkoman za przekonanie mnie co do kupna jednorzędówki, bo w ostatnich fazach planowania wywaliłem ją z planów, a jednak wróciła :D

Co do finału, to na finał między innymi poleci calutka NG7 przerobiona na FAN :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tym przerabianiem wyrzutni nie szalej aż tak. bo wyrzutnia i tak jeżeli już to będzie w zetce a nie w Fanie zresztą jak będziesz wiedział już na 1000% co i jak ustawić to napisz nam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pyton na FM obecnie kosztuje 55 zł także wg mnie jest w dobrej cenie. Heh, pewnie za Pytona na straganie bym zapłacił jakieś 150 zł xD
Jeszcze nie przekonałem się na własne oczy, jakie ma efekty, jednak sądząc po filmach nie zawiodę sie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Złozyłem zamówienie na FM, tak więc oto co kupiłem:

TXB603 The Magic Key (x5)
SM2125 Macro Cosmos II (x2)
JW14 Arctic (x3)
U31439 Lily Magnolia (x1)
2520 Purple tail (x1)
JW163 Revolution (x1)
JW4055 Mont Everest (x1)
JW69 New Generation 13 (x1)
JW34 New Generation 7 (x1)
JW41 Pyton (x1)
JW31 Crazy Whistling Comets (x1)
JW1013 One Row (x1)

Razem około 416 zł

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wszystkie rady. :) Temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...