Skocz do zawartości

JW407 The Legend


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

660.jpg

Symbol:JW407
Nazwa:The Legend
Efekt:ZIELONE KOMETY + CZERWONE, ZIELONE I NIEBIESKIE PIWONIE; SREBRNE PALMY Z NIEBIESKIM CENTRUM; ZŁOTE KOMETY + BROKAT; CZERWONE KOMETY + CZERWONE PALMY Z TRZASKAJĄCYM CENTRUM; ZŁOTE KOMETY + SREBRNE GWIAZDKI Z NIEBIESKIM CENTRUM; BIAŁE KOMETY + BIAŁE MIENIĄCE SIĘ EFEKTY
Kaliber:29mm
Czas:65sek.
Ilość strzałów:49
Film:

http://www.youtube.com/watch?v=PCROWGw_wa8

Kolejna dobra bateria od Jorge. Jak to fajnie brzmi :lol: Poważnie rozważę zakup tej kostki. Efekt wydaje się stać na dobrym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U Groma kostka dostępna za 111,76 zł. Kupiłem 2 szt. na wesele siostry, gdyż widzaiłem ją wcześniej na kilku pokazach i mnie urzekła.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wyrzutnia warta swojej ceny. Duże, różnorodne efekty, intensywne kolory i długi czas działania to jej podstawowe atuty. Kostka zawsze przypadnie do gustu publiczności i dostarczy wspaniałych wrażeń. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Bardzo mnie zaskoczyła,bo miała trwać około 40 sekund a tu wywaliło ją w 18 sekund.Obejrzałem wszystkie filmy na yotube tej wyrzutni i żadna nie miała czasu pracy poniżej 30 sekund.Najwyrażniej zmienili efekt.Trudno mi powiedzieć czy na lepsze,bo nie miałem tego dawnego efektu efektu.Wiem jedno,że była cudowna,efekty się mieszały niesamowicie,było to poprostu jedno wielkie bombardowanie.Efekty strasznie sie spodobały mi i publiczności.Naprawdę jest wyrzutnią bardzo efektowną i przepiękną.Bardzo ją polecam,kto ja kupi napewno się nie zawiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

JW407 to cudowna kostka, jedna z moich ulubionych :D

Efekty mają bardzo dużą rozpiętość.

Mam tylko nadzieję, że zawsze ta kostka będzie taka dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Strzelałem w tym roku wersję kupioną rok temu. Zachwyciła mnie ta wyrzutnia. Rozpiętość efektów rzeczywiście była spora:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...