Skocz do zawartości

JW09 Styx


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi


Witam,

Mam pytanie do osób które miały tą baterię, może się wydać głupie ale dla mnie istotne. Mianowicie czy Styx ma lont z boku wyrzutni czy u góry?



Pzdr


Z boku ma lont ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Efekt jest duży i ładny,różni się od katmandu,która jest bardziej "żywiołowa",styx ma większe efekty według mnie :P Polecam,bo jest tania jak na taki efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szybkostrzelność styxa to niewątpliwie zaleta.
Jeśli ktoś chce wolno to niech idzie na stragan po 10 kivi i tyle....
Dynamika skupia na niebie kilka wybuchów co zwiększa jego efektywność - dla mnie niewątpliwie jedna z najbardziej efektywnych wyrzutni w danej cenie.
W tym roku mam 4 styxy :) - polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W tym roku mars i pluton przegonił styxa albo one były lepsze albo styx był gorszy ale wydaje mi się to 1.
Z roku na rok wszystko jest inne na dzień dzisiejszy dam 6,5/10 i zmieniło mi się zdanie od tamtego roku.
Miałem je 3 sztuki przyznam że w tej wyrzutnie brakuje też koloru na publiczności nie zrobiła już wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Kolejny raz wyrzutnia była w moim stuff'ie i po raz kolejny mnie nie zawiodła. Efekty ma duże i do tego potężny huk. Nic innego jak tylko ją brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Troszke zawiodłem się na niej, kasjopeja i mars miały większe efekty(pewnie dlatego że ładunki lecą niżej) Zauważyłem że jedną z dwóch wyrzutni troche rozerwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz miałem ją w stuffie, ale w tym roku dwie sztuki :) i nie zawiodły, wybuchy głośne i jak na swój kaliber dosyć duże rozpryski, udało mi się trafić na dwie w cenie jednej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wyrzutnia perełka. Efekt białych migoczących gwiazdek zrobił na mnie największe wrażenie.

Polecam również i w tym roku :xmas_wink:

:67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia naprawde dobra. Mimo tylko dwóch efektów i kalibru 25mm jest przepiękna. Nigdy nie powiedziałbym że to tylko 25mm. A co do ceny to nie jest najniższa ale jak za taką kostke na prawdę warto dać te niecałe 30zł. 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wyrzutnia,która ma bardzo ładne efekty.Efekt złotych palm może nie robił tak szerokiego obrazu widowiska,ale był za to bardzo ładny,natomiast efekt białych mieniających gwiazd wywarł na mnie ogromne wrażenie,były one potężnie.Kostkę tą miałem pierwszy raz i na pewno nie ostatni.Wyrzutnia ta jest absolutnie warta swojej ceny.Gorąco polecam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Odświeżam temat po 9 latach😁. Aż dziwne że przez tyle lat nikt nie skomentował tej kostki 🤔. Wyrzutnia dalej trzyma poziom. Bardzo ładne efekty 😉. Białe migoczące gwiazdki mają cos w sobie a tu ten efekt jest mega. Brokat też ładnie sie prezentuje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...