Skocz do zawartości

JW09 Styx


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

523.jpg

Symbol: JW09
Nazwa: Styx
Kaliber: 26mm
Efekt: NIEBIESKIE KOMETY + BIAŁE MIENIĄCE SIĘ GWIAZDKI; CZERWONE KOMETY + MIENIĄCE SIĘ PALMY
Ilość strzałów: 16
Czas efektu: 20sek.
Film:

http://www.youtube.com/watch?v=P_OCpkFJB08

Zdjęcia w działaniu:
54uj85l4wjn86jk643qg74h_by_mpiwowski.jpg
54j78ke4h7he6h4eh5yrytey_by_mpiwowski.jpg

Komentarz:

Wyrzutnia naprawdę warta swojej ceny. Tania o ładnych efektach. Największe wrażenie robiły ładunki mieniących się gwiazdek, rozprysk był tak duży, że większość by pomyślała iż wyrzutnia ma kaliber minimum 30mm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Ktoś mial jeszcze styxa bo na drugim filmie ma 2 razy wiecej peoni.
Ciekaw jestem bo mam puche na sylwka i ma isc przed jw90.
Wogole w necie i malo filmow i informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W jakiej cenie jest ta wyrzutnia?


29zl sklepowa , ciekaw jej jestem bo czuć że coś w niej jest...

Tu nieco bardziej film oddaje kolory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W jakiej cenie jest ta wyrzutnia?

Nie umiesz sobie wpisac symbol tej wyrzutni?Przecież jest w kilku sklepach podana jej cen więc nie rób z siebie niedorajdy ;)
Cena w sklepach internetowych waha się od ok. 26-35zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Arturo :)' date='22 December 2010 - 20:55' timestamp='1293047705'
Nie umiesz sobie wpisac symbol tej wyrzutni?Przecież jest w kilku sklepach podana jej cen więc nie rób z siebie niedorajdy ;)
Cena w sklepach internetowych waha się od ok. 26-35zł.



Po to jest forum żeby się dowiedzieć,jaki produkt w jakiej jest cenie.
Co do Ciebie nic nie wnosisz do tematu,a z tego co wiem od pisania takich tekstów jest administracja i moderacja.
Więc,nie nabijaj swojego kolejnego "pouczającego" bezsensownego posta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po to jest forum żeby się dowiedzieć,jaki produkt w jakiej jest cenie.
Co do Ciebie nic nie wnosisz do tematu,a z tego co wiem od pisania takich tekstów jest administracja i moderacja.
Więc,nie nabijaj swojego kolejnego "pouczającego" bezsensownego posta.

Nabiciem posta jest właśnie ten post którego do mnie napisałeś i poprzedniego też,bo nie rozumiem jaki jest sens pytania się o coś co jest rzeczą oczywistą i sam pomyśl jakby to wyglądało gdyby każdy w każdym temacie o danej wyrzutni pytał się jaka jest jej cena...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lepiej niech sie znajdzie jakiś kozak co odpali wczesniej wyrzutnie i wzuci film :rolleyes:


Ja już odpalałem na poprzedniego sylwestra i film masz w pierwszych postach. Ludzie na co wy liczycie. :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych 2 filmach masz inne kolory - 1 pozbawiony jest praktycznie wogole koloru,ale niema znaczenia czy jest biale,zolte czy niebieskie....
:rolleyes: praktycznie wiekszosc wyrzutni ktora mnie interesuje mam w googlu z roznymi jakosciami poza ta jedna ? - nie bardzo wiem na co tu liczyc ? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mają kolory do rzeczy, przy efektach które wszystkie są srebrne. Srebrny na każdym filmie wygląda prawie tak samo. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za ludzie ;/
Przecież to te same wyrzutnie i te same efekty,kolory ! Jeden filmik został nagrany lepiej jakościowo,a drugi gorzej i trzeci też inaczej to oddał. Kto będzie ci odpalał wyrzutnie,bo ty sobie tego życzysz,bo nie wiesz "czego się po niej spodziewac" :lol: Odpalisz to się sam przekonasz.
Pamiętam jak wszyscy mówili cały czas o mały kostkach Triplex'a że takie super itp. a dla mnie to był badziew zupełny ! Odpaliłem i po prostu cudo,bo filmik nie oddał jakości tego pięknego cracklingu który można zobaczyc na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w rzeczywistości wyrzutnia jest cudowna , naprawdę robi piękne show. Bardzo piękne 2 efekty , wielkie , na całe niebo , niby lecą nisko , ale u mnie to wyglądało , że leciało na średnią wysokość , a efekty był wielkie , nie chodzi o to że ziemi dotykało , tylko po prostu rozprysk na niebie był bardzo duży , i piękny , polecam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wadliwej nie mam bo moja tez w 10 sek wystrzelila ale mialem polaczenie jw26+jw09 i fajnie wypadlo szkoda ze za szybko strzelala i to nie wina przechowywania bo odpalilem ja polaczona 2min po tym jak na pole wyszedlem ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmach mpiego efekty wydawały się ogromne,a w rzeczywistości efekty były duże,ale nie aż tak jak sobie wyobrażałem,ale również pod względem efektów ta wyrzutnia nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak inne.Moja ocena 7/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam pytanie do osób które miały tą baterię, może się wydać głupie ale dla mnie istotne. Mianowicie czy Styx ma lont z boku wyrzutni czy u góry?



Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...