Jump to content

TXB604 Magma

velibrum

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 9 months later...

W tym roku stawiam na wyrzutnie właśnie triplexa ;) w szczególności TXB60.
Mam nadzieję że się nie zawiodę, ale po takich komentarzach to nawet nie mam wątpliwości :P

• 5 weeks later...

Po filmikach wyglada na duzo slabsza od np. The Magic Key, a jest w tej samej cenie.

• 1 month later...

Po filmikach wyglada na duzo slabsza od np. The Magic Key, a jest w tej samej cenie.

W rzeczywistości też jest gorsza od The magic key, ale jak na swoją ceną 8.80 i ilość strzałów jest rewelacyjna.

• 3 years later...

Ta kostka to jedna z moich największych pozytywnych zaskoczeń Sylwestrowych.O ile po większych wyrzutniach spodziewałem się super efektów to pomniejszych nie do końca a już na pewno nie po niej.Gdy kostka zaczęła strzelać i pięknie wybuchać zaczęły ładunki w powietrzu zdziwiłem się.W pierwszej chwili pomyślałem,że podpaliłem inną kostkę,ale gdy później podbiegłem przekonałem się,że to była jednak ona.Bardzo szeroki obraz widowiska wręcz,aż nie możliwy jak na taki kaliber.Według moich spostrzeżeń ładunki nie leciały tak wysoko,być może dlatego efekty wyglądały tak duże.Wyrzutnia,która według mojej oceny przebiła efektami min.Misile od Jorga jak i kilka innych 16tek,które miałem na tego Sylwestra.Gorąco polecam! :)/>

Kostka za którą dałem 13.50 była przepiękna. Wielkościami efektów biła na głowe kasjopeje, magic night, lily magnolię oraz backyard fun. Najlepsza kostka w tej cenie. 10/10.

Kostka za którą dałem 13.50 była przepiękna. Wielkościami efektów biła na głowe kasjopeje, magic night, lily magnolię oraz backyard fun. Najlepsza kostka w tej cenie. 10/10.

Też tak uważam,że biła na głowę kasjopeje,która w sumie jest ceniona i uważana w przeciwieństwie do Magmy,która nie jest za często kupowana.

• 11 months later...

W tej cenie kostka wymiata ! :D Na sylwku zaprezentowała się świetnie ! :D Duże i rozległe efekty,a w dodatku kostka jest tania i ma 16 strzałów.. Szkoda ze miałem tylko 1 ;/ echh.. ;)

Uwielbiam tą kostkę, malutka i tania, a efekt porażająco dobry! Jak będzie możliwość to i za rok ją kupie, a wszystkim którzy się zastanawiają, mogę ja śmiało polecić.

• 11 months later...

Bardzo ładna wyrzutnia, z dużymi jak na 20mm efektami. Szczególnie w pamięć zapadł mi efekt cracklingu, który jest wyjątkowo rozłożysty i jasny. Bardzo polecam!

• 1 year later...
  • 2 weeks later...

Nadal jest niezłą kostką ale nie byłą aż tak dobra jak chociażby w 2014 roku kiedy ją miałem.Wtedy rozbryzgi były większe.Jednak w swojej cenie mimo wszystko trudno znaleźć lepszą.

• 8 months later...

Nadal jest ok w swojej klasie do 16 20mm. Kupuje ją co roku bo lepiej trzymają formę od współczesnych odpowiedników z jorga.  Cena/jakość 9/10

• 1 year later...

Miałem ją 2 lata z rzędu i stwierdzam ża za 13 zł naprawdę było warto lecz przy obecnej cenie 16-17 zł już nie jest aż tak opłacalnym zakupem kostka fajna dynamiczna, lecz nie ma mocnego huku kolory efektów słabej jakości.

Edited by Kamil911
powtarzalność słowa

• 1 month later...

Bardzo dobra kostka mam wrażenie ,że nawet lepsza jak rok temu. Zaskakuje pozytywnie jak na tego kurdupla. Efekty spore.

• 1 year later...

W tym roku standardowo magma daje radę , fajny cracling wali dość nisko więc rozpiętość efektów dość spora. To nadal prawie najmniejszy kurdupel co tyle zamieszania robi.