Skocz do zawartości
  • 0

Jakie wyrzutnie kupować na testy w sylwestra 2010/2011


mpiwowski

Pytanie

Witajcie, teraz będą potrzebował ja waszej pomocy :grin:

przedstawiajcie mi swoje propozycje, które wyrzutnie powinienem kupić na przetestowania w sylwestra 2010/2011. Proszę mi nie mówić, że za wcześnie, bo pierwsze paczki będą przychodzić tuż po najbliższym sylwku. Dodam tylko, że wyrzutnie wybrane także przez was filmowane były by już profesjonalną kamerą.

Firmy jakie mnie interesują to Jorge, Tropic, SP, Kometa, Triplex (teraz najlepiej z tego najwięcej), Maxsem,

=========================================
Najlepiej jakbyście podawali mniejsze baterie, ale jak znajdą się większe to też nie zaszkodzi. Wasze propozycje będą wnikliwie sprawdzane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moja propozycja całą seria małych od :

-TXB602 do TXB605 oraz TXB498
P7056 TXB21 P7043 U17017 P7048
i trochę wieksza : TXB776

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jw338
nijak nie opłacalna kostka...ale może jeszcze ktoś będzie chciał i będziesz mial shitowa wyrzutnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

US2020-100 ---- 350zł
KBC013 ---- 120zł
MS25-36 ---- 400zł
GWM6362V --- 117zł
MC104 --- 343zł
GWM5034 --- 49zł
SFC3623 ---- 108zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW338 tylko profi i tak jej nie kupie, hehe :mrgreen:

PS: Co tak skromnie podajecie typy, trochę więcej ludziska. Bierzcie przykład z Erlicka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chciałbym, żebyś przetestował te nowe wyrzutnie z Biedronki, nagrał filmy i przesłał na forum linki do nich jeszcze przed sylwestrem, żebyśmy zobaczyli jak one strzelają:
Wyrzutnia 25 strzałów "MISTRZOWIE OGNIA" kaliber 20mm
Wyrzutnia 10 strzałów "MISTRZOWIE OGNIA" kaliber 30mm
Wyrzutnia 10 strzałów "PLANET"
Dziękuję z góry jak mało który! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po co? Przecież te "nowe" wyrzutnie, to po prostu nowa "okładka" SuperShow 6, któregoś z macrocosmosów i tylko dokładnie nie wiadomo co to jest ta 25 strzałówka, ale na 100% ktoś to już miał, tyle że w oryginalnej poligrafii.

Swoją drogą żeby nie odbiegać od tematu, ja chce żebyś sprawdził nowości SP, a najlepiej wyrzutnie stopniowe jak:
P5020
P5021
P5029
Może jakieś profesjonalne, jak 8042, ale najbardziej zależy mi na nowościach 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przetestuj wyrzutnię z tripla U8902 Paradise, mam ją ciekawe czy dobrze się spisze podobno jest zarąbista

I jeszcze stars rain z triplexu, ma ciekawy opis efektów, ja od siebie dam film ale filmów nigdy za wiele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...