Skocz do zawartości

Drawball - gra przeglądarkowa


Mlody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem aby na drawballu znowu zawitała flaga polski, dlatego chcę uzbierać trochę ludzi no bo w 2-5 nie ma sensu.

Drawball to przeglądarkowa kula na które każdy pozostawia po sobie ślad lub poprostu niszczy dzieła innych :D

Kto by był chętny umówić się na sobote 12.12.2009 godz ok 14.00?

Użytkownicy biorący udział:
Pachol
Danio_G
Marcin09
Kamillegionista
MasterToster
Firawerkoman
Blackhawk777
Landsberg
Neodo
Velibrum
Janek_92
Pioter
HestiaBum
________________

PORADNIK DOTYCZĄCY MALOWANIA:

Jak malować żeby się nie zamalować? :D

A więc tak, najpierw parę przykładów jak NIE powinno się malować:

- Nie można bazgrolić jak ołówkiem w paincie ponieważ to zwyczajna strata farby gdy przejeżdżamy 10x po tym samym miejscu.
- Nie można stosować botów do gry ponieważ te boty gówno dają i dużo farby ściągają

Oto przykłady jak tylko i wyłącznie powinno się malować:

1. Najeżdżamy na punkt na mapie i następnie wciskamy lewy przycisk myszy i następnie prawy dalej trzymając lewy. Gdy pojawi nam się takie okienko jak na zdjęciu to możemy puścić i prawy i lewy

http://img98.imageshack.us/img98/3875/45038036.jpg

Następnie gdy okienko z przyborami powiększ pomniejsz ustawienia itd się wyświetla, my kierujemy strzałkę w inne miejsce na mapie i potwierdzając koniec prostej lini wciskamy lewy przycisk myszy. Powstaje nam oto piękna równa linia którą nie marnujemy farby.

http://img402.imageshack.us/img402/6273/46960443.jpg

2.

A więc tak... myślicie że małe pendzle się nie przydają tak? No więc błąd...
NIE MOŻNA MALOWAĆ RÓWNO PASEK PO PASKU BO TO RÓWNIEŻ ZWYKŁA STRATA FARBY!!!
Paski trzeba malować w malutkich odstępach

http://img98.imageshack.us/img98/170/52709672.jpg

W przypadku zrobienia za dużego odstępu, poprawiamy to mniejszym pędzlem.

Może to głupie że robie do tego poradnik ale przedupić za przeproszeniem 6 godzin pracy to jest niefajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zabawa ... a jak nie chcesz to nie.

[ Dodano: 2009-12-06, 16:23 ]
albo co wy na to żeby namalować taki graf: forumfajerwerki.pl ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest walka między polakami a resztą świata.

Chodzi mi oto żeby no może ok godz. 14-15 zebrać parę osób również z forum i zacząć malować polską flage wzdłuż kuli od dwuch stron.
I co 30min ładuje sie ok. 400-500% farby więc cały czas domalowywać żeby nam tego oni szybciej nie zamazali.

Jeżeli inni polacy przypadkowi będą to widzieć to się może dołączą i nam pomogą.


tu report.

Wciąga mnie ten drawball

Rano audcfo5hk7lrv6xsqfis.jpg
Wieczorem 1yopuqh8hpvfeum8der.jpg

Widzicie... efekty 8 godzinnej pracy? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpi a w czym ty widzisz sens ?? w całorocznym odpalaniu fajerwerków ?? z tego mamy satysfakcje i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed akcją trzeba dopisać obszary w których każdy z nas będzie malował i ustalić jeden odcień czerwieni. Tak żeby flaga nie była z jednej strony różowo-fioletowa :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej ale to w kit trzeba sie męczyć, napisałem cos i nie było widać :(:D Ja moge być byle gdzie ważne żebym robił na czerwono. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne informacje:

Data: 12.12.2009r.
Godz: 14.00
Spotkanie: Załatwie jakiś czacik i powiem wam dopiero w sobote
Gdzie malujemy?: Prawdopodobnie linia na środku kuli zostanie utrzymana do soboty przez ekipe draw team, zatem naszym zadaniem jest powiększanie w góre tych linii.

Czy wszystko jasne? Jak jakieś pytanie to zgłaszać.

[ Dodano: 2009-12-06, 21:18 ]
Veli i land. dopisujecie się ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za bardzo nie rozumiem :D Np. z tą farbą że coś 400-500 % ale do soboty na luzie wysztsko będe wiedział. Naucze się. :D No czacik załatw. :wink: Pomyliłeś się młody powiesz nam w sobote? ;> jak w sobote mamy to robić. i kamil tez jakby co to my to robimy w sobote bo napisałeś że nie amsz co robić w niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to ja też mogę

Tylko mi powiedzcie jak to zrobić żebyśmy to samo malowali?? :oops:


1yopuqh8hpvfeum8der.jpg

Przecierz widać tu polską flage na środku kuli i to będziemy powiększać w góre i w dół.
Pół osób od prawej strony i pół od lewej.
nie zapewniam ze na 100% wyjdzie ale chodzi oto zebysmy próbowali pobić finów :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za bardzo nie rozumiem :D Np. z tą farbą że coś 400-500 % ale do soboty na luzie wysztsko będe wiedział. Naucze się. :D No czacik załatw. :wink: Pomyliłeś się młody powiesz nam w sobote? ;> jak w sobote mamy to robić. i kamil tez jakby co to my to robimy w sobote bo napisałeś że nie amsz co robić w niedziele.


Farba 400% to znaczy że masz 400% farby w puszce. Bo farba się kończy i tak żeby porządnie coś namalować trzeba odczekać godzinke żeby np. urosło do 1500%
My będziemy malować tak jak każdy uzyska 500% to zaczyna żeby sie dużo nie męczyć, chyba że tak ktoś chce co 7% malować :D


UWAGA!!!
Czatu raczej nie znajdę ale myśle że najlepszym sposobem by była konferencja na gadu gadu, więc wszystkich na liście poproszę o wpisanie w postach swoich aktualnych nr gg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PORADNIK DOTYCZĄCY MALOWANIA:

Jak malować żeby się nie zamalować? :D

A więc tak, najpierw parę przykładów jak NIE powinno się malować:

- Nie można bazgrolić jak ołówkiem w paincie ponieważ to zwyczajna strata farby gdy przejeżdżamy 10x po tym samym miejscu.
- Nie można stosować botów do gry ponieważ te boty gówno dają i dużo farby ściągają

Oto przykłady jak tylko i wyłącznie powinno się malować:

1. Najeżdżamy na punkt na mapie i następnie wciskamy lewy przycisk myszy i następnie prawy dalej trzymając lewy. Gdy pojawi nam się takie okienko jak na zdjęciu to możemy puścić i prawy i lewy

45038036.jpg

Następnie gdy okienko z przyborami powiększ pomniejsz ustawienia itd się wyświetla, my kierujemy strzałkę w inne miejsce na mapie i potwierdzając koniec prostej lini wciskamy lewy przycisk myszy. Powstaje nam oto piękna równa linia którą nie marnujemy farby.

46960443.jpg

2.

A więc tak... myślicie że małe pendzle się nie przydają tak? No więc błąd...
NIE MOŻNA MALOWAĆ RÓWNO PASEK PO PASKU BO TO RÓWNIEŻ ZWYKŁA STRATA FARBY!!!
Paski trzeba malować w malutkich odstępach

52709672.jpg

W przypadku zrobienia za dużego odstępu, poprawiamy to mniejszym pędzlem.

Może to głupie że robie do tego poradnik ale przedupić za przeproszeniem 6 godzin pracy to jest niefajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...