Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Na gazetce nie widać rakietek Gracie. Mam nadzieję, że będą w ofercie. Co do cen - rzeczywiście poszły w górę, ale jak na Pyroco to i tak cena ujdzie :xmas_tongue:
Mam nadzieję, że oferta dostępna w całej Polsce, bo szczerze mówiąc, wolę Pyroco od Jorge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gazetce nie widać rakietek Gracie. Mam nadzieję, że będą w ofercie. Co do cen - rzeczywiście poszły w górę, ale jak na Pyroco to i tak cena ujdzie :xmas_tongue:

Mam nadzieję, że oferta dostępna w całej Polsce, bo szczerze mówiąc, wolę Pyroco od Jorge

Ja też właśnie mam nadzieje że będą dostępne u mnie Gracie. Super Rakiety jak na tą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie BRUTUS jest godny uwagi z tej gazetki. Jak za 25 strzałów 2" to cena bardzo dobra, tylko ciekawe jakie afekty ma. Może miał ktoś z nim odczynienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie BRUTUS jest godny uwagi z tej gazetki. Jak za 25 strzałów 2" to cena bardzo dobra, tylko ciekawe jakie afekty ma. Może miał ktoś z nim odczynienia ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla typowych ludzi nie pasjonatów to wystarczy ;p

No nic ino czekać na inne markety

Typowy człowiek nie wyda 100 zł na fajerwerki, nie wyda nawet 50 zł, maks 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe filmy z kanału Lidl Polska

 

Bateria PREDATOR - LIDL FAJERWERKI 2015

 

https://www.youtube.com/watch?v=WLEzEe5dP18

 

 

Zestaw rakiet MIXER - LIDL FAJERWERKI 2015

 

https://www.youtube.com/watch?v=NBHb6jJYBTc

 

Bateria SUPER BOMBA - LIDL FAJERWERKI 2015

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=sPsIxuwh2qI

 

 

Bateria BRUTUS - LIDL FAJERWERKI 2015

 

https://www.youtube.com/watch?v=dkBdVfV6h5k

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, co myślicie o tym Brutusie ? Czytałem na sb komentarze bodajże mastra lub firka i zdążyłem mniej więcej przeczytać tyle: " ludzie zniechęcą się do 50mm kupując Brutusa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli oferta w tym roku opiera sie tylko na pyroco ( mam nadzieje ze nie,) , to jedynie Brutus jest cos wart uwagi reszta bardzo slaba taka prawda.. Ceny smiechu warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli oferta w tym roku opiera sie tylko na pyroco ( mam nadzieje ze nie,) , to jedynie Brutus jest cos wart uwagi reszta bardzo slaba taka prawda.. Ceny smiechu warte

Rzymiaki biją na głowe za taką cenę, polecam :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moderatorzy? Kiedyś to za byle co warn/ban ostrzeżenie itp. itd. Teraz wolna Amerykanka i za przeproszenie z powodu tego "luzu" forum będzie coraz bardziej schodziło na psy. Ok, jakiś niewybredny żarcik od czasu do czasu nie zaszkodzi ale nie przesadzajmy, już za sam spam powinien dostać co najmniej upomnienie no ale niestety modem ani nikim podobnym nie jestem. Luz a zbyt duża ilość luzu to dwie różne rzeczy. :67675:

A żeby nie było off topu to słyszałem opinie niektórych o brustusie że widać że to kaliber 50mm itp A niektórzy mówią że lipa jak 30mm. Wielkie szkoda że nie ma rakiet gracie w tym roku :/

 

@Piropiotr, wszystkie posty z bezsensowną dyskusją, spamem i off-topem powyżej zostały usunięte, a wobec użytkownika Jensen zostaną wyciągnięte konsekwencje. Zrozum, że moderatorzy to też ludzie i nie zawsze reagują natychmiast. Wesołych świąt! JMJ

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jakie efekty mają może te rzymiaki? :D

Czerwone,zielone,żółte i purpurowe ogony z czerwonymi , zielonymi i złotymi piwoniami;z wielobarwnym , opadającym błyskiem.

I poszukaj na youtube pod hasłem "tłusta rimanka" jest kilka filmików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...