Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, Polska została podzielona. Na północy macie Jorga a na południu Pyrocco z tamtego roku :(/>/>/>/>/>/>/>/> 8fpJD20.png

Jeżeli chcecie dokładnie sprawdzić jaka oferta jest w Waszym Lidlu wyjeździcie na http://www.promoceny.pl/gazetki/szukaj/lidl/ i klikajcie Wykaz sklepów Lidl.

Pokuszę się o małe podsumowanie. Nowości od Jorga, których nie ma na stronie importera to zapewne:

- Wyrzutnia Kątowa Galaxy ( prawdopodobnie Hot Stars/ New Age )

- Wyrzutnia Emerald ( prawdopodobnie Black Cat )

- Wyrzutnia Carat ( prawdopodobnie Korsarz )

Wyrzutnia Extreme B14 ( prawdopodobnie New Generation 1 )

Reszta produktów jest na stronie importera wraz z filmikami

 

Artykuły Pyrocco ( południe Polski ) czyli oferta z zeszłego roku dla całej Polski- filmiki znajdują się na YT Lidla.

 

Uwaga, fajerwerki będą sprzedawane od 27.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć logiczne że w Radomiu bd też Jorge bo bd podlegać pod województwo Mazowieckie :P ja na szczęście centrum Polski :P tajfun już na mnie czeka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się udał Sylwester ...

Miało być piękne zakończenie tematu piro, to będzie ch*!#@e :/

 

Może zamiast Tajfunka, szeleczki uratują wszystko :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś co będzie na podkarpaciu?

Chłopie, napisałem jak najjaśniej się da żeby nie było tyle zbędnych pytań, żeby każdy się dowiedział bez problemu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.Jak wy to sprawdzacie? Ja , wybierając Bydgoszcz mam pokazane 2 oferty...Skąd wzięliście tą mapkę ? Chyba to nie do końca prawda, że na północy Jorge a na dole Pyroco.A jeśli tak, to proszę udowodnijcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na głównej stronie lidl.pl jest na samej górze gazetka pt: 2015 i jak się wejdzie są 2 gazetki i co niby w tym trudnego :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie wiedzą jak sprawdzić, przeczytajcie jeszcze raz instrukcje, którą napisałem na poprzedniej stronie, jest tam wszystko napisane !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie wiedzą jak sprawdzić, przeczytajcie jeszcze raz instrukcje, którą napisałem na poprzedniej stronie, jest tam wszystko napisane !!!

 

Niestety nie działa Twoja metoda ponieważ po kliknięciu w odnośnik "wykaz sklepów lidl" pod gazetką z lewej czy klikając w odnośnik "wykaz sklepów lidl" pod gazetką z prawej pokazuje się ta sama lista sklepów Lidl .

Akurat ja z tym nie mam problemu bo wiem że u mnie będzie oferta Pyroco.

Możliwe że pozmieniali coś i ta opcja była dostępna wcześniej - piszę jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszędzie pyroco ale nie tylko. Są też przecież besty, tajfun. A opłaca się te besty czy są słabe jak na 15zł i 12 sztuk bo nie wiem czy opłaca się je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...