Skocz do zawartości

Polo Market


Szatek185

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem dzisiaj w polo i gazetce którą wziąłem jest dużo więcej produktów niż na stronie internetowej :)/>

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki


Bylem dzisiaj w polo i gazetce ktora wzialem jest duzo wiecej prodoktow niz na stronie internrtowej :)/>/>


wrzuć zdjęcia jeśli masz możliwość :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam mozliwosci zrobienia zdjecia ale sa jeszcze jakies petardy 6 szt za 5,99 i jakies inne zestawy rakiet. :)/>

te petardy to grom i jest tez kostka triplexa którą oczywiscie zakupiłem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gromy huk mają nawet głośny jak 6szt za 5.99 zł to moim zdaniem się opłaca.


Gromy tez są w Carrefourze za 3.99 to się opłaca za 6szt. Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
lubię placki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać jakiekolwiek rakiet Triplexa??? bo kostki to wiem opłaca się bo nie spotkałem się żeby kostka z triplexa była słaba ale o rakietach nic nie wiem;/
Bo te rakiety po 33zł 39zł i 49zł są bardzo duże ale nie wiej czy efekt duży mają jak sądzicie????

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Scalenie postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma w gazetce wyrzutni backyardfun za 9,99 ? bo jakoś chyba nie widzę.




Nie ma :)/>/>


No to co oni... raz umieszczają tą kostkę w ofercie raz nie, mam nadzieje że jak jutro odwiedzę ten market to będzie na stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLO MARKET ZDECYDOWANIE MA NAJLEPSZE FAJERWERKI I NAJTANSZE Duze zestawy rakiet w dobrych cenach i przyzwoite nie drogie kostki wszystkie fajerwerki kupiłem w Polo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś około 9.30 w dwóch polo marketach w Krakowie, w pierwszym w ogóle nie mieli fajerwerków. Ekspedientka nie wiedziała kiedy będą i nawet nie wyraziła jakiejkolwiek chęci żeby się tego dowiedzieć. Najśmieszniejsze jest to że na drzwiach wejściowych wisiał olbrzymi plakat promujący... W drugim polo markecie były tylko 2 wyrzutnie song, 4-5 zestawów rakiet i fontanny z triplexa. Zapytawszy czy mają coś więcej Pani odpowiedziała, że to cały asortyment. Ogólnie porażka, pojadę jeszcze może jutro do tego pierwszego i mam nadzieje coś kupić bo jak nie to będzie bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem dziś około 9.30 w dwóch polo marketach w Krakowie, w pierwszym w ogóle nie mieli fajerwerków. Ekspedientka nie wiedziała kiedy będą i nawet nie wyraziła jakiejkolwiek chęci żeby się tego dowiedzieć. Najśmieszniejsze jest to że na drzwiach wejściowych wisiał olbrzymi plakat promujący... W drugim polo markecie były tylko 2 wyrzutnie song, 4-5 zestawów rakiet i fontanny z triplexa. Zapytawszy czy mają coś więcej Pani odpowiedziała, że to cały asortyment. Ogólnie porażka, pojadę jeszcze może jutro do tego pierwszego i mam nadzieje coś kupić bo jak nie to będzie bieda.


A w których marketach w Krakowie byłeś?
Proszę o szybką odp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A w których marketach w Krakowie byłeś?
Proszę o szybką odp.


Na Prokocimiu, pierwszy na Jerzmanowsiego i drugi jest gdzieś kolo ul. Teligi miedzy blokami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Prokocimiu, pierwszy na Jerzmanowsiego i drugi jest gdzieś kolo ul. Teligi miedzy blokami.


Dzięki.
Ja jade dzisiaj na azory (ul. Elsnera) i zobaczymy...
Mam nadzieje że będą bo się na nie strasznie napaliłem widząc ceny.
A co sądzicie o tej wyrzutni czarne węże.
Co lepsze te czarne węże czy backyard fun???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w polo i zakupy się udały ;)!
Kupiłem:
-2x wyrzutnia czarne węże,
-1x wyrzutnia golden waterfall,
-1x wyrzutnia 16strz. (CF1682),
-rakiety 9szt. aquarius (TXR873).
Jednak troche się zawiodłem bo nie było backyard fun... :xmas_wink:/>
Jedna wyrzutnia mi spadała przy wkładaniu do samochodu, mam nadzieję, że to na szczęście ;P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polo Markcecie koło mnie nie było już fajerwerków, wszystko poszło wczoraj (28.12) trochę lipka bo jak ktoś chce zdobyć fajerwerki z polo to musi jeździć po mieście i szukać(ponieważ nie we wszystkich jest wszystko)

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Polskie znaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

To całkiem prawdopodobne. Wszystkich wyrzutni nie było w tamtym roku ( przynajmniej mi sie tak wydaje ) co świadczy o tym że są nowości. Natomiast troche dziwne jest to że oferta pojawiła się tak szybko, chyba że Polo jest zadowolone ze sprzedaży fajerwerków i chce jak najszybciej poinformować o niej przed nadchodzącym sylwestrem. Wydaje mi sie jednak że to pomyłka xd :)

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...