Skocz do zawartości

Gdzie spędzacie Sylwestra?


Jaworz

Gdzie spędzasz Sylwestra?  

220 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • W domu
      167
    • U babci
      9
    • U kuzynów
      4
    • Gdzie indziej
      40


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie się plany zmieniły w tym roku spędza sylwka u ciotki i bardzo się z tego ciesze bo tam postrzelam przed blokami (tak wszyscy strzelają) a nie na garażach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja spędze sylwka z kuzynem , jego laska i kumplem.
Kuzyn silny , więc będzie miał kto nosić fajerwerki xD
Kumpel będzie kręcił film.
Ja będe odpalał.
A mieszkańcy będą podziwiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Sylwestra 2008/2009 spędzę w domu z rodzicami no i z kolegami i może jakieś koleżanki
:smile: no ale może gdzieś rodzice pójdą się bawić i wtedy wolna chata :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Możliwe że na tego sylwka pójdę na imprezkę do kolegi,ale to po raz pierwszy wcześnie spędzałem sylwka w domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ja już zawsze będę w domu ewentualnie u kumpla. pamiętam jak moi rodzice pojechali na bal sylwestrowy a ja zostałem u babci... wszystkie fajerwerki musiałem z tatą wystrzelić o 18!!! i do końca byłem zamknięty ponieważ babcia bała się "żebym nie urwał sobie ręki" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle w domu ;). Kumple już coś wymyślają jakieś imprezy, ale ja i tak zostaje w domu zawsze :D. Najlepiej, bo z moim kumplem (KnykieC) idziemy na cały dzień strzelać z przerwami oczywiście i potem na parking obok o 0:00 żeby wywalić wyrzutnie, rakiety itp. On mieszka obok mnie więc zawsze lepiej jak ktoś czegoś zapomni. Parking jest duży i w sylwestra zazwyczaj nie ma tam samochodów i w dodatku jest tuż za moim domem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostaje u siebie.To będzie mój 1 sylwester w którym wydam wiecej kasy i kupie troche lepszych fajerwerkow niz zwykle,wiec polana/podworko/parking na osiedlu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja różnie zarówno dom jak i miasto. Sylwek prawdopodobnie zleci tak: dom, miasto, domówki, miasto, domówki i tak w kółko oczywiście o 12 odpalamy i po ruszamy na imreske do jakiejś sali(taka większa domówa) i dalej to już film się urywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Ja dwa razy z kumplami ze szkoly itd, przed paroma latami tylko w domu z przyjaciolmi i strzelanko o 00 tylko, w zeslym roku i trzy lata temu u znajomych w innych miastach. Wtedy bylo najlepiej, oni wydawali 1000zl na fajerwerki. W tym roku tez pewnie pojade do jednych z nich, z Gdanska, dodam 500zl i bedzie dobry stuff. Strzelanko u nich w ogrodzie, jesli zostane w domu a wtedy strzelam z kumplami to pewno w parku, osiedle itd. A w dzien niezaleznie gdzie bede to na miescie wszedzie i w ogrodzie(jak wyjade do Gdanska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No oczywiście że zostaję z kumplem na osiedlu ;) nie wyobrażam sobie sylwka bez szatka wtedy to nie zabawa samemu strzelać ewentualnie czymś większym od godziny zero :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...