Skocz do zawartości

Gdzie spędzacie Sylwestra?


Jaworz

Gdzie spędzasz Sylwestra?  

220 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • W domu
      167
    • U babci
      9
    • U kuzynów
      4
    • Gdzie indziej
      40


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w tym roku spędzam z narzeczoną. Jej brat ma 14 lat i też miłośnik fajrwereków więc będzie się działo i będzie z kim strzelać. Albo u nas w Bydgoszczy albo u jej taty i brata w Koronowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak zawsze, w domu. Przychodzi do mnie kuzyn i powiem szczerze, że wole siedzieć w domu niż iść gdzieś indziej. Zawsze można sobie w coś pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu :) raz byłem u babci i raz u kuzyna u babci było fajnie ale u kuzyna lipa więc najlepiej mi się spędza sylwka w domu :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spędzać sylwestra w domu przed tv lub kompem...?! O nie!! Nuda!!

Myśle, że z czasem większość z was do tego dojrzeje. W tą wyjątkową noc chodzi o to by spędzić ją inaczej niż większość pozostałych w roku. Fajerwerki? Dla nich zawsze znajdzie się czas. Jednak imprezy sylwestrowe, gdzie idzie się na gotowe, tańczy je, bawi, strzela to jest to!!

W tym roku po 2 nieudanych latach wcześniejszych, wkońcu udało mi się zarezerwować miejsce na jednym z poznańskich bali nad jeziorem maltańskim. Przez wczesniejsze 2 lata zbyt długo zwlekaliśmy z partnerką czekając na decyzje znajomych, a miejsca tam znikają na dniach. W tym roku nie było jeszcze oficjalnej oferty, a już kontaktowaliśmy się w celu rezerwacji. W zasadzie już od października wiedzieliśmy, że w tym roku uda nam się sylestrową noc spędzić na długo wyczekiwanym balu. Ciesze się z tego powodu bardzo. I nawet fakt, że nie będzie w domu stuffu za 1.000zł mnie nie smuci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak imprezy sylwestrowe, gdzie idzie się na gotowe, tańczy je, bawi, strzela to jest to!!

 

Zgadzam się, też dorosłem do tego poziomu. Dlatego za rok mam niezłe plany. :) Fajerwerki to jak fajerwerki co roku. Wkońcu staje się to jednostajne. I w ten sposób przychodzą z pomocą różne imprezy. Ważne by co roku było gdzieś indziej i inaczej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwester w domu to nie koniecznie sprzedzanie czasu przed kompem, w domu mozna robic mega sylwestrowa domowke, od jakis 4 lat tak robimy i jest za***iscie, szama, alko, tance jak ktos lubi oczywiscie przy disco polo xd no i zawsze wychodzilem z kolega o 23:30 zeby zajac miejsce i sie rozstawic no i czekamy tak do godziny 00 potem szampanik i strzelanko --miazga melo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku, sylwestra spędzam u znajomego :D/> %%% + COD Ghost + Petardy = Sylwester :D/>

%%% i petardy to nie jest dobre połączenie . Chyba że chcesz spędzić sylwka w szpitalu. Ja spędzam Sylwestra u dziewczyny i nie pije nawet kropli przed bo wiem że jakaś tam ilość tego alkoholu jest wstanie wydłużyć czas mojej reakcji bądź co gorsza włączyć brawure .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już serio ludzie... bez przewrażliwienia jeśli chodzi o %%+fajerwerki. Ten sylwester nadal jest pewną niewiadomą. Pożegnanie z większą ilością piro była w zeszłym roku, w moim przypadku. Teraz gdyby nie pewne pozostałości nic bym nie posiadał. Spędzę prawdopodobnie domowo+ew. w nocy jakiś klub. Niestety malutkie grono jest tak samo problematyczne jak duże. 50zł na zakupy w markecie, to sporo suma na wyżerkę na całą noc, a w klubie kilka drinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...