Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie internetowym Top10


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

firawerkoman na pewno 800 pln ale może będzie więcej. Może zróbmy tak że vel napisze kto już wyśłał plan i powie jaka kwota to już ci co wysłali nie będą musieli pisać tu w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie nic się niemartwcie ja z bratem zamawiamy za przeszło 1ooozł. więc my troche podbijemy a póki co nic nie piszczcie w tym temacie kto już napisał bo żaden z głównych się na to niezgodził:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamówią wszyscy którzy się wpisywali będziemy mieli rabat 30%, ponieważ wychodzi ponad 10 tysięcy złotych!
Lecz szczerze wątpie w to, że wszyscy zamówią, więc RÓBCIE PLANY Z UWZGLĘDNIENIEM 25% I ODDZIELNE DODATKI KTÓRE BYŚCIE DOŁOŻYLI W PRZYPADKU 30% RABATU i WYSYŁAJCIE GO DO VELIBRUMA!!!

I przestańcie już śmiecić w tym temacie, jest wiele ludzi którzy pomogą z chęcią na PW, firawerkoman pisał że z chęcią pomoże, do mnie również możecie pisać na gg lub pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że zamawiam za kwotę 720 zł, ale była to kwota po odliczeniu 30%, a jako że rabat będzie wynosił 25% zamawiam za kwotę 772 zł gdyż bardzo zależy mi na wszystkich produktach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend sie wszystko wyjasni.
Ma dojsc dostawa z jorge wiec bedzie wiadomo czy bedzie tak upragniona jw90.
Pozostaje cierpliwie czekac

[ Dodano: 2009-11-19, 15:43 ]
W tyg wszystko bedzie skatalogowane na stronce wiec mysle, ze pod koniec nastepnego tygodnia bedzie mozna zlozyc zamowienie.

Jestes w stanie czekac caly tydzien bo ja niebardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend sie wszystko wyjasni.
Ma dojsc dostawa z jorge wiec bedzie wiadomo czy bedzie tak upragniona jw90.
Pozostaje cierpliwie czekac

[ Dodano: 2009-11-19, 15:43 ]
W tyg wszystko bedzie skatalogowane na stronce wiec mysle, ze pod koniec nastepnego tygodnia bedzie mozna zlozyc zamowienie.

Jestes w stanie czekac caly tydzien bo ja niebardzo...



Jaki caly tydzien? od piatku do soboty moze dojsc... a data do zamowienia juz jutro :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie uspokój się... jutro dopiero startuje ankieta kiedy chcemy kupować wspólnie. Nic sie nie pali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie uspokój się... jutro dopiero startuje ankieta kiedy chcemy kupować wspólnie. Nic sie nie pali

2 ,3 dni powiedasz firawerkoman przeczytaj spokojnie bo jest napisane ze mamy czekac tydzien dluzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra , również się zgłaszam do wspólnego kupowania , ale nie mając pojęcia jaką kwote mam napisać , piszę wszystkie 3 :mrgreen:

RAZEM :
Bez rabatu - 674,88zł
Z rabatem 25% - 506,14zł
Z rabatem 30% - 471,42zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz do velibruma, plan i adres z num tel.

i jeszcze kiedy chcialbys dostac paczke



MAM PYTANIE!! Można odebrać paczkę np. za tydzień lub dłużej??? Jeśli by tak można było to dopiszcie mnie z kwotą 300-500zł. Czekam na odpowiedź!! Jak co wieczorem napisałbym co biore i za ile dokładnie.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważyliście już mamy 20 listopada, a więc finisz zapisów do wspólnego kupowania. Proszę już o nieprzysyłanie mi planów. Niedługo będzie oficjalny komunikat od Wapstera w którym będą dalsze instrukcje postępowania. W tym kwota rabatu. Nieoficjalnie powiem że udało się przebić 10 tys zł. Prawdopodobnie każdy będzie musiał złożyć zamówienie przez system sklepowy. Wszystkiego dowiecie się jak wróci Wapster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zapisałem , lecz dopiero teraz mogłem wejść na komputer.

Jeśli nadal moje zgłoszenie jest aktualne(a planu ani danych nie zdążyłem wsyłać) , po prostu poczekam na wapstera i dalsze instrukcje.
Najbardziej zależy mi , żeby dostać tanio rakiety Absolut , moździeż specjalista oraz JW408.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zapisałem , lecz dopiero teraz mogłem wejść na komputer.

Jeśli nadal moje zgłoszenie jest aktualne(a planu ani danych nie zdążyłem wsyłać) , po prostu poczekam na wapstera i dalsze instrukcje.
Najbardziej zależy mi , żeby dostać tanio rakiety Absolut , moździeż specjalista oraz JW408.


Raczej się jeszcze załapiesz. Co do specjalisty to jak na razie nie ma :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się niecierpliwią dlatego , że dzisiaj jest 20 - ostatni dzień "rekrutacji".
Jeśli nie dadzą planów/zgłoszeń , to nie kupią(przynajmniej tak jest napisane).
Dlatego muszą czekać na wapstera i nie mogą iść spać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie mial byc wybrany jeden dzien w ktorym wszystkie chetne osoby zrobia zamowienie w sklepie FM.
Wtedy wlasciciel podliczy, i jesli wyjdzie powyzej 10tys to rabat bedzie 30%
I tylko zaplata za pobraniem, nieudalo mi sie nic innego wynegocjowac!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...