Jump to content
mpiwowski

JW4055 Mont Everest

Recommended Posts

Symbol: JW4055
Nazwa: JW4055 Mont Everest
Efekt: BUKIET NIEBIESKICH I CZERWONYCH MIENIĄCYCH SIĘ GWIAZDEK; ZIELONE KOMETY + ZIELONE PALMY; NOWOŚĆ 2009
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/produkty_fa/565.jpg
Film: http://www.youtube.com/watch?v=AMbM4w2Uy-c
Cena hurtowa: około 43zł
Układ Efektu: FAN
Ilość strzałów: 20
Wysokość efektu: ???
Kaliber: 25mm
Czas strzelania: 15sek

I tutaj bardzo dobrze widać jak ktoś pisze posty na podstawie filmów...

Wyrzutnia po prostu... CUDO ogromne rozpryski i piękny efekt, bardzo rozłożyste efekty! Bardzo ładnie komponują się miny z rozpryskami. Nigdy bym nie powiedział że to 25 mm.

Moja ocena: zasłużone 10/10

Zdjęcia: ZDJĘCIE
Film:

Film, to i tak niestety najlepsze oprócz oczywiście obejrzenia na żywo efektów danej wyrzutni. Opierałem sie na filmie to prawda, ale też w podaniu dobrej oceny liczą się (może i bardziej od filmu) opinie ludzi ,którzy mieli daną wyrzutnię. Cóż niepozostaje mi nic innego jak kupić tą wyrzutnię, aby samemu sie przekonać na co ją stać. Jeśli tylko będe mógł ja zakupić.

No i mamy kolejne miłe zaskoczenie. :) Ciekaw jestem tylko czy nie dałoby się zwiększyć jej kalibru do 30 mm i wsadzić miny do rur z efektem palm, co pewnie przełożyłoby się na niższą cenę.

Trwa krótko, ale za to szelki wystrzelone w niebo przez tą wyrzutnie rekompensują wszystkie jej ewentualne wady. Apropo wad - cena pomimo wszystko jest nie co wygórowana.

Zakupiłem tą wyrzutnie na sylwka 09/10 r mam nadzieję że efekt będzie boski, noo nie mam nadziei ja to wiem po takich komentarzach cudnie wygląda.. ;)

Przepraszam mała pomyłka chodził mi o 10/11 r xd

Jak na mój gust ładna wyrzutnia. Efekty bukietu z zielonymi palmami fajnie się zgrywały. Gwiazdy w bukiecie były duże i długo się utrzymywały, a palmy były bardzo rozłożyste. Polecam w cenie takiej jakiej kupiłem czyli ok 33zł :D , ponieważ za ponad 40zł moim zdaniem się nie opłaca.

Powiem tak, szału nie było o wiele lepszym wyborem jest cudak albo styx.
Rozmiar efektów taki średni.
Już jej nie kupie 7/10

Efekty są gigantyczne no i w układzie FAN co zrobiło to wielki szał dla widowni :D Jedyne to szkoda, że efekty są za każdym razem te same co powoduje, że staje się trochę monotonna :/
Moja ocena : 9/10

Odpalano 2x na finał są piękne! Robią super show. Efekty stają się gigantyczne. Drugi raz ją mam i drugi raz je polecam!

Bardzo ładna kostka tylko, że troszkę mało strzałów, ale i tak mi się podobała. :xmas_wink:/>

Edited by Poki

Czy ktoś się orientuje co stało się z tą kostką?

Drugi rok nie ma jej w gromie a w sklepach internetowych też nie bardzo