Skocz do zawartości

Co robiliście w 2000 roku?


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...

ja mialem 8 lat to bylem gdzies o 22 z tata puscic pikolinki i zapalic sobie sztucznego ognia a potem przyszli znajomi a ja wygladalem przez okno i zasnolem niepamietam o ktorej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

mieszkałem jeszcze w bloku, w środku lasu na pewnym hajnowskim osiedlu :razz: bylo nas tam chyba z 6-ciu, wszyscy mieli kolo 9-11 lat i bawilismy sie pikolami az przyszedl moj brat(najstarszy z towarzycha) przyniosl korsarze, paczke achtungow i calkiem spory zestaw ktory wywalilismy w 2(chyba) minuty. ogolnie bylo fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem 10 lat i o północy schowałem się pod stołem bo mnie tak te CENZURA, dorosłe a głupie sąsiadki nastraszyły, że mało w nerwice nie wpadłem. Jak było 10 minut po północy to wyszedłem, ale bałem się, że może się trochę ta apokalipsa spóźni :P Potem oglądałem przez okno jak wszyscy puszczają fajerwerki. Pamiętam, że wejście pod stół to była spontaniczna decyzja, bo miałem plan, że jak już umierać to razem, więc powiedziałem tacie, mamie, bratu i siostrze, że mamy usiąść w kółku i trzymać się za ręce ;P Do teraz się ze mnie śmieją ... O tej apokalipsie mówili nawet w TV, we wiadomościach, a ja dzieciak pomyślałem, ze jak we wiadomościach mówią, to musi być prawda...TAKIE RZECZY TO TYLKO W POLSCE :>

@Żuk 2 popraw ortografię, bo aż w oczy kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:
Ja nie pamiętam bo to dawno było.
Ja się spodziewałem, że prądu nie będzie ( jakoś mi to wmówili :grin: )
Byłem wtedy u babci. Nie strzelałem wtedy bo mnie to jakoś nie interesowało.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja miałem 7lat pamiętam ze mój tato kupił jakieś petardy typu piccolo korsarze i chyba 1 paczkę achtungów a z wyrzutni to jak pamiętam to 1 małą coś ala batman od jorga tylko ze ze 2-3razy więcej strzałów 2 jakieś średnie i 1 jakąś większa
ale po 1 w nocy poszedłem spać bo byłem padnięty i za snąłem pełen wrażeń :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Widze że niektórzy mają dobrą pamięć albo zmyślają bo raczej nikt nie pamięta co robił 10 lat temu nie, jeszcze z taką dokładnością heh. Ja wtedy sam nie kupowałem jeszcze wyrobów pirotechnicznych, tata kupował rakietki i o północy się wychodziło a tak do tej 12 w nocy to w domu się siedziało z tego co pamiętam, tak jak inne dziecko w tym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że początek roku 2000 nie był szczęśliwy. tata dostał butelka od szampana w głowe, na szczęscie tylko male rozciecie. A mi (8latkowi) ktos rzucil petarde pod noge i cos mi w kolanie strzelilo :) To nie jest oczywiscie zmyslone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Niewiele pamietam :P ale zawsze coś, pamietam tylko jak spałem, obudziły mnie fajerwerki miałem cykora wtedy eheh :P! wyjrzałem przez okno z 10s oglądałem i pod kołdre odrazu, :P miałem 8 lat :P
ale ogólnie nieżle waliło :P zawsze jak wychodziłem to było multum rzymskim ogni teraz tak nie jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem 6-7 lat 1999/2000 był w domu z siostrami i kuzynem bo rodzice poszli na bal odbyło się bez petard ale pamiętam jak dziś chyba w tv leciał odcinek specjalny kiepskich wielkie bal coś przed 12 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...