Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Pomocy Pilne !


Arturo

Pytanie

Witam za 4 miesiące będę robić pokaz na weselu ale nie wiem gdzie przez neta mogę kupić rury, szelki i porządne wyrzutnie :grin: jeśli ktoś z was zna jakiś dobry sklep internetowy to proszę o adres albo jakąś hurtownię blisko Chojnic ale wolał bym sklep w necie. Z góry dzięki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Szelki se odpuść bo to profesjonalne artykuły na, które trzeba mieć papiery. Zostają
tylko wyrzutnie. Powiedz ile chcesz wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ok dzięki :cool:

[ Dodano: 2009-01-02, 14:33 ]
Ale jak tam na stronie triplex.pl kupić ? i mniej więcej ile taka szelka kosztuje no i rura też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bomby, nawet te 50 mm można nabyć, ale TYLKO w zestawach po kilka, kilkanaście sztuk z rurą. Te szelki do których link podał Ronaldinho są 1,3G, więc ich nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szelek samych bez koncesji nigdzie nie kupisz. Zostaje ci tylko kupować moździerze z szelkami w komplecie. Jak chcesz rury do strzelania (profesjonalne moździerze) to poszukaj w sklepach z wykładzinami, często mają kartonowe grube rury nadające się na moździerze. Widziałem też plastiki na www.bum.bytom.pl/sklep/ popatrz tam. Nie dawno Tropic miał wyprzedaż używanych moździerzy w przystępnych cenach. Zastanów się jednak nad użyciem gotowych wyrzutni. Nie ma sensu kombinować z szelkami z zestawów, chyba że szelki zrobisz sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ok to bym kupił moździerz ale rury też by szło tam kupić ?

[ Dodano: 2009-01-02, 14:45 ]
a jaka jest różnica pomiędzy moździerzem a wyrzutnią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z moździerza strzelisz jednym ładunkiem, a wyrzutnia to zbiór moździerzy odpowiednio ułożonych i połączonych tak, że każdy z nich odpalany jest niejako samoistnie i jedyne co musisz zrobić to podpalić jeden lont.
Aby uzyskać taki efekt z pojedynczych moździerzy musiałbyś się trochę potrudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moździerz - wkładasz kule wyjmujesz lont podpalasz i wylatuje jeden pocisk, a w wyrzutni raz zapalasz i leci serią...
PS.

trzeba być p*******m żeby 1000zł na fajerwerki inwestować :mad:
ja wydałem 250zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

heh tyle że to nie ja płace :razz:

trzeba być p*******m żeby 1000zł na fajerwerki inwestować :mad:
ja wydałem 250zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szkoda,że wcześniej nie napisałeś to mogłeś kupić możdzierz z makro za 364zł i są tam 44 szelki bardzo zróżnicowane,o bardzo ciekawych efektach np. 2,3 i 4 efektowych
przykładowy film szelki 2-efektowej:
http://pl.youtube.com/watch?v=zYpeDvh1RUc&...re=channel_page
przykładowy film szelki 3-efektowej:
http://pl.youtube.com/watch?v=Jqj3MeMZHG4&...re=channel_page
przykładowy film szelki 4-efektowej:
http://pl.youtube.com/watch?v=Gg6Ti1NxX90
A tutaj masz przykład wyrzutni:
http://pl.youtube.com/watch?v=FKl9fswdy98&NR=1
Miałbyś zapewnioną radoche publicznosci,jak było w moim przypadku gdy odpalałem te szelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Moździerz - wkładasz kule wyjmujesz lont podpalasz i wylatuje jeden pocisk, a w wyrzutni raz zapalasz i leci serią...
PS.
trzeba być p*******m żeby 1000zł na fajerwerki inwestować :mad:
ja wydałem 250zł

Jak masz troche czasu to możesz kupić lont i połączyć ładunki moździerza a rury z ładunkami umocować na desce lub platformie. Ja połączyłem 4 i powiem , że ładnie to wyglądało tylko , że te szeleczki 1,2'' są nieco za małe do pokazów i radziłbym Ci kupić jakąś wyrzutnie lepszą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do moździerza maxior masz może dokładną nazwę :grin: bardzo bym prosił
i Lajcik miałem taki zamiar ale nie wiem ile rury by kosztowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hehe rury to żadne problem:
1.Sprawdź na złomie ja dla siebie 2'' i 5'' znalazłem to wziąłem - kiedyś się może przyda
2.Jak wyżej kolega wspominiał może być od chodnika , widziałem takie od folii budowlanej itp. (ta od foliii budowlanej ma coś około 2 cm grubości papieru)
Ps.Ten moździerz nazywa się:" HE1069 Fireworks Best Of Super Show"
Posiada on 44 szelki od ładunków z 1 efektem do 4 efektów w 1 szelce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0
Hehe rury to żadne problem:
1.Sprawdź na złomie ja dla siebie 2'' i 5'' znalazłem to wziąłem - kiedyś się może przyda
2.Jak wyżej kolega wspominiał może być od chodnika , widziałem takie od folii budowlanej itp. (ta od foliii budowlanej ma coś około 2 cm grubości papieru)
Ps.Ten moździerz nazywa się:" HE1069 Fireworks Best Of Super Show"
Posiada on 44 szelki od ładunków z 1 efektem do 4 efektów w 1 szelce.


Tak ten moździerz ma nazwe HE1069 Fireworks Best Of Super Show,ale minimalna liczba efektów w szelce to 2 a nie 1 czyli nie ma tam takich szelek jak sa np. w JW47 czy w Pumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ok jak ktoś zna cenę tych wyrzutni to bym poprosił i najlepiej sklep internetowy gdzie można je dostać : JW336, JW412
a co do HE1069 Fireworks Best Of Super Show gdzie ja to teraz dostanę :?: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
dobre 1000zł a szelki 1.5" ? bo takie są dostępne w sklepach do moździerzy


dobry jesteś

z innego tematu

trzeba być p*******m żeby 1000zł na fajerwerki inwestować :mad:
ja wydałem 250zł


http://www.forumfajerwerki.pl/viewtopic.php?p=40951#40951

http://www.forumfajerwerki.pl/viewtopic.php?p=40954#40954

co do tematu

pierwszy
Achilles - 300
BC - 65
JW401 - 160
JW402 - 160
JW165 - 70
NG 16 - 50
Mars x 3 - 42
Sfinx - 26
JW1006 - 140 zł

1013 zl i juz


drugi

Achilles - 300 zł
JW313 - 196 zł
JW90 - 32 zł
JW56 - 93 zł
JW402 - 159 zł
JW401 - 159 zł
Mars x 3 - 42
Kasjopeja - 14 zł

995 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

heh jak ja bym na sylwka nigdy nie wydał 1000zł bo bym wolał co innego sobie kupić a tu to nie ja płącę :o

[ Dodano: 2009-01-02, 20:40 ]
aha co by się stało jak bym nie posiadał koncesji na 1.3g a bym miał szelki 4" i 5" ? bo mam taką możliwość groziła by mi jakaś kara czy coś ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Arturo wątpie,że go teraz dostaniesz,ale możesz spróbować zagadac z przedstawicielką Makro,moze jeszcze Ci sprzedadzą,bo fajerwerki były tam tylko do 29 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...