Skocz do zawartości

[AMATOR POKAZ] Sylwester 2008/2009 by Neodo


Neodo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciał bym się pochwalić moim filmem z sylwa 2008/2009 :) oraz podkreślić, że w filmie odpalone zostały tylko produkty HESTII
Prosił bym też aby oglądać w wysokiej rozdzielczości
FILM : http://pl.youtube.com/watch?v=Y91ieJyCxsE&...re=channel_page

Kiepski montaż spowodowany jest brakiem doświadczenia w obsłudze UVS ;p później napisze jakie konkretnie wyrzutnie zostały odpalone. [nazwa , symbol]

00:12 - 00:45 * Mój układ 4 najmniejszych wyrzutni z hestii
2x Amber HE 0077 17,00 zł
Sunrise HE 0315 12,00 zł
Dynamik Stars HE 0951 28,00 zł
00:50 - 01:09 *
Polaris HE1008 38,00 zł
01:10 - 01:26 *
Victory HE1049 56,00 zł
01:27 - 03:34 * Najpierw poleciało 100 strz potem 50 następnych wystrzały rozłączyły lont wstunięty do 2 częśći (właśnie ta 50 strz)
Andromeda HE1068 - 4 400 zł
03:35 - 04:15 * 3 wyrzutnie mój układ
2x Blue moon 8 zł HE 0317
1x amber HE 0077 17 zł

Ceny są detaliczne. Hurtowe są o 30% mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu na nastepny rok trza kupic cos hestiowskiego bo dobre sa. Ja osobiscie nigdy nie mialem wyrzutni z hestii ale te mi sie spodobaly
Ocena pokazu: 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dałeś za wszystko? Czekam na nazwy i symbole ;) jakbyś mógł to podej też cenę każdej. Rzeczywiście hestia wyrzutnie robi dobre :D
Gorzej z rakietami -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wyrzutnie były piękne można powiedzieć że pokaz prawie Profi
P.S Moim zdaniem tu nie chodzi o to że hestia polepsza produkty o to że te wyrzutnie na filmie są z 500 zł około :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w mordę... Zajefajne wyrzutnie! Jak połączyłeś tą pierwszą czwórkę? Jak na takie niskie ceny to super wygląda.
Prosiłbym też o wykonawcę muzyki. Thx z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz bardzo ładny. Wychodzi na to że hestia nie jest taka zła na jaką ja większość ocenia ,gdybyśmy mieli filmy ich fajerwerków moglibyśmy wybierać sobie to co dobre i by było więcej zwolenników hesti.

PS a sąsiedzi braw nie bili? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaris HE1008 :grin: świetna wyrzutnia dokładniej to bardzo bardzo dobre zakończenie tej wyrzutni złoty deszcz xD Ogólnie świetny pokaz tylko zakończanie bardzo słabe chyba miałeś na celu :grin: zakończyć zamiast mocnym efektem słabym ale niestety mnie to nie przekonało dlatego
ocena :
9/10


brawo xD ciekawym rozwiązaniem było by połączyć 3-4 wyrzutnie xD Na pewno ta wyrzutnia znajdzie się w moim pokazie na 2010 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi na pytania : Wyrzutnie ustawiłem na sklejce i po prostu równe ilości lontu od każdej :). Sąsiedzi braw nie bili bo sami swoje stuffy odpalali zresztą to już starsze osoby xd. Nie chciałem jakoś odpalać tego konkretnie, że najlepsze na koniec , odpalałem jak leciało, i tak pokaz zacząłem jakoś 10 min po godzinie 00 ;P Muzyka : Yellowcard - only one , ACDC - Problem Child(2), Nightwish - Crimson Tide Deep Blue Sea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo ładnie, pokazałeś, że Hestia też robi dobre fajerwerki. Za pokaz i efekty 8,5/10 + 1 pkt za muzę = 9,5/10. Ja puściłem sobie ten filmik z podkładem Moondance Nightwish i też świetnie pasował. W ogóle lubię ACDC i Nightwish. Na początek mogłeś dać kawałek Thunderstrike a później Moondance i byłoby jak dla mnie miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia górą!
Nowy jestem w dziale Stuff 2008/2009 lekko sie przedstawiłem .Ale do rzeczy.
To, że bateria za 400 plnów ładnie daje nikogo nie powinno dziwić.Ale , że te "maleństwa" na samym początku taki efekt dały......to jest coś.Kupuję od Neodo licencję i na Wielkanoc powtórkę u siebie robię .Tylko jedno pytanko, wszystkie naraz (te pierwsze cztery) były odpalane, czy może parkami?Bo jak na 9,10,12 strzałowe to 30 sekund trochę dużo.Chyba , że Hestia tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niby Hestia jest słabsza od Jorge? A tutaj się okazuje że bije Jorge o łeb! Przepiękne efekty, szybkie wyrzutnie. Noooo cudo :!: Jeszcze mi powiedz, która to była wyrzutnia Sunshine? :wink: 20/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz ładny, ale miałeś dostęp do tych naprawde dobrych, drogich pewnie wyrzutni, więc zdziwiłbym się gdyby były złe.

I niby Hestia jest słabsza od Jorge? A tutaj się okazuje że bije Jorge o łeb!

No to dawaj za rok, samą hestię, zobaczymy czy twoje zdanie będzie takie same. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem maniakiem Hestii :wink: Nie powiem, super firma i w moim mieście można ją bardzo łatwo kupić. Problem w tym że ceny są straaaaaaasznie wysokie :oops: Nie lubie przepłacać :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc wyrzutnie były odpalone lontem wszystkie naraz, a produkty hestii na stronie nie są aktualizowane raczej, są różne typy tych małych wyrzutni. Np. Amber jest okrągły i kwadratowy a na stronie tego nie ma. Każda wyrzutnia ma inny czas wystrzału. np z jednej pociski lecą serią a z jednej wybuchnie na niebie i dopiero leci następny. To dlatego taki efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny pokaz , zostały użyte prawdopodobnie jedne z najlepszych produktów z Hesti i to należy wziąć podczas jego oceniania (bo nie każdy ma dostęp do takich właśnie produktów).
O synchronizacji muzy z filmem nie będę wspominał , bo muzyka wpada w ucho , lecz bardzo rzadko się zdarza , żeby się te dwie rzeczy pokrywały.
Praktycznie przerwy były niezauważalne , więc pokaz był niesamowity(po problemach z zapalniczkami , również połacze w tym roku wszystko jednym lontem).
Widać , że królowałeś na niebie nad całą okolicą :mrgreen:

8+/10 za film
9+/10 za pokaz.

@veli - jak masz problemy z ortografią to chociaż zacznij zwracać uwagę na czerwone podkreślenia w mozilli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...