Skocz do zawartości

[FILM] HESTIA Reklama TV


Marian

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że sporo osób widziało tą reklamę ale chyba jednak nie wszyscy. Jeśli chodzi o jakość to myślę że nie jest najgorzej. Jeśli temat uznacie za zbędny to wiadomo :arrow: <kosz>

KLIK!

Moim zdaniem tak sobie wyszła ta reklama ale ważne że coś się dzieje, kto wie może za rok zobaczymy ich więcej i nie tylko od HESTI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za każdym razem jak to obejrzę to mi się śmiać chce. Może o to chodziło w tej reklamie.

Taka średnia jest, ale przyciąga uwagę. i teraz pewnie 90% stuffów ludzi to będzie hestia. :razz:

jak inne firmy to zobaczyły to nie wykluczam że za rok będzie takich reklam więcej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak inne firmy to zobaczyły to nie wykluczam że za rok będzie takich reklam więcej :grin:

Fajnie by było, ale wątpie.
Hestia już od kilku lat miała billboardy, a inne firmy nadal nic, i tak samo jest tym że Hestia jest prawie w każdym większym markecie, dlatego się reklamują też bo łatwo jest dostępna.
Jak mówiłem dobrze by było, gdyby inne firmy się reklamowały, lecz pewnie tak nie będzie.
Co do reklamy... dla mnie nieciekawa, jak cała Hestia ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amatorska to może nie, ale przecież nie każdą firmę stać na profesjonalną reklamę w telewizji, więc należy i za to pogratulować Hestii. Swoją drogą zaskoczyła mnie ta reklama, a raczej sam fakt, że jest. Jak dotąd chyba żadna firma pirotechniczna nie miała reklamy w tv.

za każdym razem jak to obejrzę to mi się śmiać chce.

Nie wiem czemu, ale u mnie następuje taka sama reakcja :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weźmy jeszcze pod uwagę cenę takiej reklamy. Oni się już reklamują chyba już z 10raz :twisted: ceny reklam o tych godzinach są bardzo wysokie i nieraz sięgają nawet 70000zł. Ciekawe skąd maja tyle kasy :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama jest tragiczna i strasznie sztuczna. Nie wzbudza zaufania konsumenta itd,itp. Zaopatruje się w hestie,ale ta reklama odstrasza nowych konsumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weźmy jeszcze pod uwagę cenę takiej reklamy. Oni się już reklamują chyba już z 10raz :twisted: ceny reklam o tych godzinach są bardzo wysokie i nieraz sięgają nawet 70000zł. Ciekawe skąd maja tyle kasy :???:


Mpi wyobraź sobie, że przy dobrym sklepie mogą zarobić 40 tyś co roku (oczywiście mowa o jednym pkt gdzie można zakupić ich produkty, a mają ich nie mało co nie?).
U mojego taty w zeszłym roku przez tydzień fajerwerki za 12 tys poszły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
weźmy jeszcze pod uwagę cenę takiej reklamy. Oni się już reklamują chyba już z 10raz :twisted: ceny reklam o tych godzinach są bardzo wysokie i nieraz sięgają nawet 70000zł. Ciekawe skąd maja tyle kasy :???:



Z ludzi którzy kupują ich, reklama do d*py na finał tej babce co innego bym polecał :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na reklame z przed 10 lat :razz:
Po prostu żałosna , ale na tyle żałosna , że aż śmieszna.
Może zachęci ona do zakupu przeciętnego widza , ale nie osoby z forum , które znają sie na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Fireman ale zauważ że wiekszość osób się nie zna i kupuje właśnie w takich hipermarketach jak carrefour real itd. i oni nie patrzą na firme tylko kupują obojętnie co na sylwka tak o żeby było ;)

A co do reklamy to jest śmieszna to prawda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy nie sprawdzona w jesli chodzi o efekty-rzeczywiscie efekty nie najlepsze no ale coz w wiekszosci hipermarketow hestia jest, sprawdzona co do bezpieczenstwa jest napewno...
Własciwie po co sie hestia reklamuje skoro wiekszosc co sie na to nabierze i tak uz od dawna kupuje ich produkty skoro tylko ich produkty mozna kupi w hipermarketach.. zal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze reklama zachęci niezdecydowanych a to zawsze kilka tysięcy klientów więcej lekko licząc. Reklama jaka jest taka jest, ale ważne że jest :smile: zobaczymy ile firm zdecyduje się na reklamę za rok. Wtedy porównamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama trzeba przyznać jest żałosna,mogli się bardziej postarać.pokepim nie zauważyłeś,że coraz więcej jest ludzi na YT,którzy filmują swoje fajerwerki i wśród 90% tych ludzi mają produkty firmy Hestia i to też napewno za sprawą tej reklamy,bo dzieciaki siedzą przed TV oglądają reklamy patrzą a tu Hestia reklamuje się jako super sprzedawca itp. to sobie te dzieci kupują "Bezpieczne fajerwerki" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zauważyłem ta reklame to nawet się nie śmiałem bo jest taka żałosna że szok.. rzadko kiedy spotyka sie takie badziewia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha xD tą dziewczyne to nie wiem skąd wytrzasneli:D


No wiesz dróg przy lasach jest dużo :razz:

A co do reklamy to na pewno zachęci klientów do zakupu ich produktów ponieważ na końcu są piękne wybuchy których oczywiscie nie ma w ich fajerwerkach ale ludzie są naiwni :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha xD tą dziewczyne to nie wiem skąd wytrzasneli:D


No wiesz dróg przy lasach jest dużo :razz:

Takie głupoty gadasz, a sam chetnie byś ją wypukał ^^.

Poza tym reklama badziewna, te efekty fajerwerków na końcu są takie sztuczne, że ąz nie śmieszne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama poprostu tandetna aż wstyd puszczać ją o 21:00 w TV. Na reklamie zaoszczędzili ale teraz szaleja z godzinami emisji. Paranoja jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Nie ta reklama była też rok temu. Hestia bezpieczne fajerwerki. Reklama o podtekscie lekko erotycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...