Skocz do zawartości

Mistrzowie Ognia (30 strzałów)


bobek4322

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: ?
Nazwa: Wyrzutnia 30-strzałowa Mistrzowie Ognia
Opis: -brak- (można znaleźć poniżej)
Zdjęcie: -brak- (inni dodali poniżej)
Film: -brak- (też można znaleźć poniżej)
Cena w Biedronce: 59,00
Układ Efektu: I
Ilość strzałów: 30
Wysokość efektu: ?
Kaliber: 29mm
Czas strzelania: 35 sekund
_________________
Nowość w ofercie Biedronki. Według recenzji wielu userów świetna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Felix1
Kupiłem przed chwilą tą wyrzutnie kaliber to 29mm


To daj dokładne zdjęcia, jeden mówi że taki efekt inny że inne efekt to już nie wiadomo.

Ja sam nie wiem czy ją kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w biedronce mieli aż 11 szt :razz: Ale stwierdziłem że się nie opłaca ponieważ ma tylko 30 strzałów a moge się założyć że nie jest lepsza od sfinxa oczywiście porównując ją z dużymi wyrzutniami z jorge to jest bardzo opłacalna:wink: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić, kupię. Wystrzelić, wystrzelę. Ale gdzie wy do cholery wyczytaliście że przed sylwkiem!? Tak w ogóle to nawet jej u siebie w biedrach nie widziałem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to że to taki Duży Thunder Rain. A sprawdzaliscie czy ta wyrzutnia ma identyczny efekt jak ta sama koloru zielonego? Bo u mnie była zielona i niebieska, byc moze ze kazda ma inny efekt? Tak jak w przypadku HOT i Arctic - oprawa poza kolorem ta sama, a efekty zupelnie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje , czy ta wyrzutnia ma kaliber 29mm :???:

Pytanie - czy możesz podac wymiary tej wyrzutni , oraz przybliżona wage(cieżka , czy nie) ???
Po opisanym efekcie , nie powala.
Myślę , że będzie to pomniejszona wersja JW408 , bądź coś podobnego.
Może sie okazać wielki hit , albo totalny shit.
Przydałby sie filmik , ale ja jej nie planuje kupić(ani poświęcić jak hota rok temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już jej wyjmować dziś no nie jest aż taka mała ;p
@up
ile razy można mówić że ma kaliber 29mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka to ona była, podejrzewam ze na pewno wieksza od black cata, FireMan jw408 to jest przekozacka wyrzutnia - chcialbym aby ta była podobna. Ciagle mysle czy ja kupic czy nie :?: Jutro obmacam ją solidnie i podejmę decyzje, szkoda ze nie mamy wolnego "strzelca" to wszystko byłoby jasne. Co do efektu to może sie znacznie rożnic od opisanego - nie pierwszy taki przypadek ze opis A a efekt B :wink: Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh, ale się kłócicie o ten kaliber. Czy to ważne 29mm czy 30mm. i tak żadnej różnicy nie będzie na niebie widać :wink:

Co do efektu to może mieć różny crackling nie koniecznie ten jak z JW408. Trzeba odpalić by się przekonać.

Ja osobiście bym jej nie wziął. w JW408 miałem ciągły efekt cracklingu i kiepsko to wypadło. w Bora bora też sam crackling też ta wyrzutnia była cienka. Jak by była bardziej różnorodna miała jakiś kolor to zaczął bym się zastanawiać, ale dla samego cracklingu to nie :???: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to opis efektu wyrzutni jest zbliżony do JW35 Thunder Raina - dużego, więc jakoś ciekawego efektu bym się nie spodziewał.

Sądziłem, że będzie to wyrzutnia dość zróżnicowana pod względem efektów - znajdą się peonie, palmy, crackling, po prostu duża ilość, w małej wyrzutni. Cena moim zdaniem taka średnia, czekam na film - jak mi się spodoba, to biorę w przyszłym roku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...