Skocz do zawartości

Mistrzowie Ognia (30 strzałów)


bobek4322

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to też coś takiego jak wyrzutnia thunder rain duża a te 5 strzałów rekompensuje kaliber 29mm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To nie żaden Thunder. Piękne kolorowe różnego rodzaju rozpryski, każdy zakończony craclingiem. Finał super. Nie mam pojęcia czego jest odpowiednikiem, filmu też nie nagrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa :mad: Kto mówił że to będzie jakiś Thunder Rain? Zabije go :P
Świetna wyrzutnia, ale skądś znam ten efekt, chyba na osiedlu ktoś to odpalał, poznaje po bardzo efektownym i rozświetlającym niebo finale.
Mam nadzieje że będzie ona w przyszłym roku, musze ją mieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straaasznie długa i piękna wyrzutnia! Teraz, to naprawdę biedronce nikt nie może się równać w artykułach pirotechnicznych.
Kolejna po sfinksie piękna wyrzutnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem co to za wyrzutnia. Zobaczcie sobie to http://www.forumfajerwerki.pl/viewtopic.php?p=41047#41047
Tu jest filmik - http://pl.youtube.com/watch?v=1-lnRME1mc8


Ok tylko JW5000 Revolution (B56) ma 56 strzałów, a Mistrz Ognia z Biedronki 30, więc nie do końca to ta sama wyrzutnia. No ale efekt rzeczywiście podobny a przy tym bardzo ładny, wyrzutnia podobnie jak Sfinx - opłacalna jak na swoją cenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaje***** wyrzutnia Black Cat się chowa po prostu za 59zł wątpię żeby coś było lepszego
Widzę ze velibrum i Kamilegionista chcą zabić Witusia haha
Moja ocena tej wyrzutni to 11/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJP
Lepsza nawet od BC , a przy tym tańsza.
Biedronka się postarała dając kolejny hit pirotechniczny.
10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze Biedronka zaopatruje sie w dobre Fajerwerki i to smialo mozna przyznac.
Fajerwerki w Biedronce sa tanie i bardzo dobre, załuje ze nie kupilem tej wurzutni :(
Wychodzi na to ze w Biedronce mozna kupowac w ciemno nie znajac produktu :) Bo napewno nie zawiedzie :) za rok zaopatrze sie chyba tylko w wrzutnie wlasnie w Biedronce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok ją na pewno kupię :) efekty ma bardzo zróżnicowane na następny sylwester postaram się ją mieć ;] w tej kategorii cenowej ta wyrzutnia nie ma sobie równych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że będzie za rok :wink: . U mnie w biedronce jak byłem kupić tą wyrzutnie to wisiała kartka na koszyku, tytuł był gwarancja jakości ale nie wiem co było dalej bo czytałęm to przez okno po wyjściu ze sklepu i były za małę literki :razz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chciałem ją kupić, ale w jednej Biedronce w ogóle nie mieli (w dzień sylwestra), a w drugiej nic już fajerwerków nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu zamurowało mnie jak zobaczyłem filmik!bardzo zróżnicowane efekty-takie właśnie lubie :grin: .Na drugi rok na 100% będzie w moim stuffie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam czy ja wiem, może i się opłaca, może i ją kupię za rok ale bywają lepsze wg. Mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. przyznaję się to ja napisałem na SB, że pewnie do TR będzie podobna. Po prostu jestem wściekły wziąłem zamiast niej Festivala. Nie wiem, kto napisał opis do tej wyrzutni na opakowaniu, ale to chyba pijany Chińczyk musiał być. Widziałem ją w prawdzie w akcji ale nie było jej w moim stuffie... a pomyśleć, że byłem w biedrzem 29.12 i mięli ich ponad 10 a ja akurat miałem wolne 80 zeta i kupiłem za to Festival i Guliwera w Interze :/ wrrr.... Za rok biorę na 110% jak tylko będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...