Jump to content
witus

Biedronka

Recommended Posts

7 godzin temu, pawel1985x napisał:

Proton JW2037 ktos wie co to jest , bo filmiku nigdzie nie ma tak samo do m55.

Ja bym powiedzial ze proton to prawdopodobnie SFC13 tytan ale reki nie dam sobie za to uciac. Jesli faktycznie tak jest to cena jak za ten CB dobra ale ja bym i tak tego nie bral bo to tylko 20mm. W tej cenie mozna miec porzadna kostke 30mm.

W tym roku inna promocja. Drugi produkt za pół ceny. 

2019_T01A_PROMOCJA_FAJERWERKI_970x470.jpg

Edited by Bartosz

Mi sie podoba. Nie trzeba robić zakupów za 150zl. Teraz idziesz bierzesz np aikido a alchemika masz za 25 zl. Dwie fajne kostki za 85zl. Jutro idę do biedry ☺️

Ed. Można brać  dwa takie same produkty lub po tej samej cenie 🙂 wtedy też rabacik jest 🙂

Wg mnie też lepiej niż rok temu czyli maksymalny rabat ogólnie to 25% :D Ja nigdy w biedrze czy moi rodzice więcej niż kilkadziesiąt zł nie wydali 😂

Guest

A to nie było tak że musiałeś wydać minimum 150 na artykuły spożywcze i wtedy dopiero miałeś rabat na piro? 

Czyli 150 + 90 jak już. 

Wiadomo, że żarcie byś zużyl ale nie każdy robi zapasy w biedrze. 

12 minut temu, LucazFires napisał:

Jest fajny rabat i nie ma co narzekać😊

Dokładnie, ceny są dobre już same w sobie, do tego jest jeszcze dodatkowy rabat, zamiast się ciszyc że w ogóle coś jest to Wy się nauczyliscie z zeszłych lat i teraz wielce źle. 

Fox jest w fajnej cenie, odpowiednik starego JW04 Uran (gimby nie znajo). Dla mnie to popierdółka, ale jak ktoś chce dobrą, kolorową wyrzutnię za dobrą cenę, to polecam

11 minut temu, Sevento napisał:

Fox jest w fajnej cenie, odpowiednik starego JW04 Uran (gimby nie znajo). Dla mnie to popierdółka, ale jak ktoś chce dobrą, kolorową wyrzutnię za dobrą cenę, to polecam

Fox to kasjopeja. Uran miał 25 strzałów.