Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą to rakietki z zestawu za 10 z tymi pierdołami to mnie ciekawią bo mają 9g gram prochu ale wyliczyłem, że 1 szelka ma 22 gramy prochu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to rakietki z zestawu za 10 z tymi pierdołami to mnie ciekawią bo mają 9g gram prochu ale wyliczyłem, że 1 szelka ma 22 gramy prochu

Wczoraj testowałem te rakietki ,i powiem że efekt jest bardzo dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem dzisiaj w biedrze z mamą to nie wytrzymałem i kupiłem mały zestaw. Rakiety to odpowiednik rakiet omega JR32 od jorge jak zauważyłem i efekty spoko są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie w zestawie małym za 12zł jest coś takiego 2 "Bączki" i słyszałem że to są fontanny może skleić je ze sobą koło siebie taśmą i lonty bo są długie ścisnąć trytką(Opaską zaciskową). Może będzie lepszy efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie w zestawie małym za 12zł jest coś takiego 2 "Bączki" i słyszałem że to są fontanny może skleić je ze sobą koło siebie taśmą i lonty bo są długie ścisnąć trytką(Opaską zaciskową). Może będzie lepszy efekt?

Jo możesz ,efekt poprostu bedzie ,żę dwa naraz wczoraj to odpaliłem najpierw mini fontanna i potem gwizd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z was ,albo czy ktoś wie jaki ma efekt ten zestaw 3 rakiet biedronce za 12zł? blink.gif

 

Miałem dwa lata temu od kuzyna , efekt no bo porównywałem je z JR35 Neon i były jakieś 20% gorsze czyli według mnie względem ceny nieopłacalne , lepszy już mały zestaw

film nie mój:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je posiadam :xmas_happy: Tyle że dostałem je w gratisie. Biorąc pod uwagę ich kaliber efekty są naprawdę świetne. Ale jeśli miałbym ci coś z marketów polecić i musiał bym brać rakiety... to wybrał bym 12 rakiet gracie z lidla. Ale tak poza tym jeśli weźmiesz te 3 rakiety nie zawiedziesz się ich efektami :xmas_tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to ciekawi mnie czemu moździerze mają takie same efekty ale czemu ładunki są owinięte inaczej bo kupiłem 2 i w jednym są czerwone i fioletowe a w drugim różowe i niebieskie ale mi to i tak nie przeszkadza bo zaraz idę sobie strzelić :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w biedronce w Dąbrowie Tarnowskiej zaskoczyła mnie obsługa. Przy fajerwerkach stał pan w wieku około 25-28 lat. Pytałem go o kilka przedmiotów np o Kaliber na wyrzutniach na wszystkich opowiedział idealnie, Znał zawartość zestawów. Znał też symbole a nawet co mnie zaskoczyło znał nawet odpowiedniki np Macrocosmos II i inne więc biedronka mnie zaskoczyła pozytywnie!

Ale i tak musiał zanieść wszystko do kasy prawo to prawo ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam zestaw z Biedry Planet M31 za 11.99 w którym mamy 4 rakiety z efektem gwiazd, petardy błyskowe (bardzo szybko wybuchają podobne do pikolaków xD ), bączek ,2 motylki i jakąś baterie w postaci petard 20 szczałową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

chodziło o to że oferta się wkrótce sie pojawi bo zawsze była gazetce karnawałowej :)

Przecież to chyba jasne, że oferta się wkrótce pojawi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w dostawie przyjechały nam gazetki od 21 i są fajerwerki. Rzuciłem tylko okiem ale generalnie to co w zeszłych latach tylko małe po 15 zł duże po 35 i wyrzutnie fire po 70. Generalnie klapa. Zapomniałem zabrać gazetki z roboty ale jak dziś będę to wezmę i wrzucę na forum chyba że wcześniej pojawi się w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie slaby sylwester , co to w ogole za ceny za wcale nie takie super efekty wyrzutni.. Poki co to zawiodlem sie na, leclercu(oferta piromaxu slabizna) lidlu, tesco( standardowo nawet nie zagladam), biedronka..

 

Ogólnie to lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...