Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dopiero po 19.00 idę
Kupię se na pewno Sfinxa, Hota, Arctica, Rzymskie Ognie
Jakiś zestaw lub dwa to se kupię w Auchan
Nie chce mi się przez internet zamawiać ,a w namiocie przy gildi w Gdańsku ten phyro-mix kusztuje 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem mamę do biedry :grin:. Wydrukowałem jej to co chcę kupić i pojedzie do biedry po pracy. Będzie tam wieczorem i połowa stuffu będzie kupiona :wink:. Z biedry będę miał moździeża i kung-fu. Jak by nie było towaru to zawsze można pojechać do biedronki nr2 :grin:. W moim mieście są 2 biedronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w biedronce :evil: kupiłem tylko jumbo jety, arctica i moździerz :evil: Nie bylo rzymskich ogni, sfinxa i Hot'a :evil: Mam nadzieje że może jeszcze będą :evil: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w biedronce :evil: kupiłem tylko jumbo jety, arctica i moździerz :evil: Nie bylo rzymskich ogni, sfinxa i Hot'a :evil: Mam nadzieje że może jeszcze będą :evil: :cry:


Ja miałem prawie dokładnie tak samo jak ty tyle że innych produktów nie było.Stoje szukam i niema sfinxa i moździerza.Pytam się jakiegoś gościa z obsługi który okazał się wporządku i nie olał mnie tylko poszedł ze mną do magazynu i wyciągnął z pudła sfinxa i moździerz.Podziękowałem mu i poszedłem do kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dzisiaj w 2 Biedronkach i kupiłem wszystko co chciałem ale muszę przyznać ze najwięcej jest rakiet i Kobry a niestety wyrzutni i moździerzy mniej.W jednej mieli tylko 2 kartony natomiast w drugiej 3 pełne kosze aż się z nich wysypywało, więc to zależy od marketu chyba i każdy ma zapotrzebowanie na inną ilość towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem Sfinxa, Hota i 2xkung fu ;)

8 kartonów stało (pewnie mają na zapleczu jeszcze?) 4 na zestawy i kobry a w 4 innych: 2 sfinxy, pare jumobjetów, piramida, hot i arctic

ogólnie mało wyrzutni/moździerzy ale jak się idzie o 7:30 to jest wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem okołó 16 patrze a tu ludzie stoja prz koszykach i przewalaja wszystkie fajerwerki ja szybko podbiegłem chwytam w rece OSTATNIEGO HOTA I ARCTICA.Sfinx(tylko 3 były), no i szukam Kung-fu szukam szukam... nie moge znalezc, naglepatrze są, zostaly ostatnie 4 ja kupiłem 2.No i jeszcze moździerz których z 4 były jeszcze.Piramidki jeszcze 2 były.
Czyli kupiłem to co chciałem(ale to był cud) tzn.Sfinx,Hot,Arctic,Moździerz,Piramidka,2xKung Fu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to dlaczego w biedronce jest tak mało towaru że aż trzeba lecieć wcześnie rano żeby wszystko co się chce kupić?Ludzie tak wykupują czy oni tak mało wykładają czy co :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w biedrze widziałem dużooooo jumbo jetów i sporo sfinksów no i pare piramidek moździeży było mało(to było gdzieś o 14.00 )a reszte z tych mniejszych rzeczy to dopiero teraz wystawili (ok.17.00) ja ide dopiero gdzieś za 2 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było wszystko. Było chyba 5 kartonów (musiałem podnosić jeden żeby dorwać Hota hehe), ale były tylko dwa Sfinxy (jeden ja wziąłem) i mało moździerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że najpierw dają to co nie zeszło im w tamtym roku.U mnie było bardzo mało i dużo wgnieceń zniszczonych itp.
Ale kupiłem co chciałem i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było bardzo mało i dużo wgnieceń zniszczonych itp.


U mnie to samo...ludzie chcieli się dorwać do towaru pewnie i zniszczyli :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, w Biedronce jeden z dwóch Sfinxów był zniszczony do tego moździerze wszystkie (łącznie z moim) mają wgniecienia. Jeszcze jeden z zestawów Kung Fu które kupiłem ma rozcięte opakowanie. Do tego w niektórych wyrzutniach coś lata (w mojej niestety też).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem w biedronce o 16. Towaru bardzo mało, najwięcej wyrzutni Kobra, i rakiet. Kupiłem 2x Kung Fu, przedostatni Sfinx, przedostatni Hot, Rzymskie ognie, i Jupiter. Nie było już Arctica :/. Zamiast niego kupilem w plusie Guliwera. Mam nadzieje, ze mi to zrekompensuje brak arctica. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też w sumie jestem zadowolony kupiłem wszystko ... ale miałem farta ... Przedostatni sfinx , odstani moździerz ... i hot ... i zostały może ze dwie wyrzutnie Arctic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się udało zostało już dość niewiele a upatrzyłem sobie hota, moździeż i kung fu. Ogólnie jestem zadowolony, ale wzięcie na fajerwerki w biedronce jak zwykle spore. Niestety wszystki moździeże jakie były były lekko zgniecione i takiego też kupiłem na szczęście w środku nie ma żadnych uszkodzeń.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie w biedronce dali d*py byłem z samego ranna 8 godzina ja wchodzę kupiłem hota ostatni artica których było 3 ostatni wgnieciony moździerz i sfinxa który tez był ostatni i 4 kung-fu mówiąc krótko cholernie mało tego towaru ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie w biedronce dali d*py byłem z samego ranna 8 godzina ja wchodzę kupiłem hota ostatni artica których było 3 ostatni wgnieciony moździerz i sfinxa który tez był ostatni i 4 kung-fu mówiąc krótko cholernie mało tego towaru ;/


Niemożliwe, że mieli tak mało fajerwerków. Trzeba było się spytać czy nie mają więcej na magazynie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w biedrze wszystko jest.
Nie widziałem żadnych większych wgnieceń w produktach.
Kupiłem Arctica,Sfinxa i Jambo Jeta
Szkoda ,że w biedrerz kartą płacić nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...