Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

niestety nie miałeś racji pojechałem do jednej biedronki i nic nie było nawet na magazynie ale , że byłem zdeterminowany to pojechałem do drugiej gdzie jeszcze coś było ale i tak nie było kung-fu a miałem zamiar kupic 2 owe zestawy ale kupiłem mozdzierz i hota troszke skromnie ale jutro odbije sobie w intermarche :smile:


Powinieneś się cieszyć, teraz w Biedronce dostać Hota to cud.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie te petardy GROM z Lidla to są mocne??
Bo chce je kupić na próbe.Ktoś miał już??

Ja mam bardzo podobne petardy też się nazywają grom, też z SP tylko inne opakowanie, jak odpale to dam film, ale to już nie ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w biedronce były jeszcze hoty i arctice wziąłem przedostatniego kung fu


lol fajnie masz umnie były wlasnie tylko kung fu a chcialem hoty i arctici :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w biedronce były jeszcze hoty i arctice wziąłem przedostatniego kung fu


lol fajnie masz umnie były wlasnie tylko kung fu a chcialem hoty i arctici :evil:


No właśnie u mnie ta sama sytuacja. Mam nadzieję, że jutro znajdę Hoty i Arctica w Biedronce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie już dostawy chyba nie będzie bo leżalo wystawione az 8 kartonów wszystkie otworzyłem i były tylko sfinxy . kobry . jupitery. kung fu . piramidy . rzymskie ognie :neutral: :neutral: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem wczoraj w biedrze hota udało się chociaż wydaje mi się że w innej biedrze by był towar bo jak byłem 20 to nikt nic jeszcze nie kupił.

P.S.
Adrian poczekaj do czwartku będą promocje w intermarche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szczęście bo mama sie zgodziła ze mną pójść do biedronki o 7 rano na zakupy :D
udało mi się zgarnąć arctica, hota. :cool:

A jak ludzie na mnie dziwnie patrzyli jak zobaczyli ile fajerwerków pcham w wózku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaworznie w biedronce chyba dzisiaj rano była nowa dostawa bo było wszystkiego dużo, no może tylko 4 sfinxy były, ale arcici hoty itp były :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w biedronce w Sosnowcu(Piastów) i mieli 2 sfinxy , 1 hota(którego kupiłem :mrgreen: ) , 2 arctic`i , kilka jupiterów , pełno kung-fu i rzymów , jeden moździeż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tyle wyrzutni? człowieku... wiem akurat te wyrzutnie w biedrze są przepiękne ale nie wolisz się troszkę pobawić?? np. zamiast sfinxa kup sobie jupitera albo mozdzierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej już ich nie dostaniesz Mazi. Ja jak byłem w biedronce to kupiłem 2 Hot'y, 1 Arctic'a i 3 Kung-Fu. Miałem wziąść sfinksa ale nie wiem dlaczego go odłozyłem. Jestem ciekawy czy bedzie jeszcze coś po świętach. Może bym coś kupił :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tyle wyrzutni? człowieku... wiem akurat te wyrzutnie w biedrze są przepiękne ale nie wolisz się troszkę pobawić?? np. zamiast sfinxa kup sobie jupitera albo mozdzierz


Mam już rakiety chce jakieś wyrzutnie takie jak wymieniłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że przy planowaniu z ulotki (gazetki) kupna fajerów nie zawsze w marketach jest to co byśmy chcieli. Dam przykład: byłem w Biedronce i nie znalazłem w żadnym kartonie ani jednego Arctica :evil: z reszta Hota też znalazłem tylko jednego, drugi był troszkę.. Zniekształcony :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj dokupilem hota i arctica bo wczoraj cos mi odbilo i wystrzelilem dwie wyrzutnie. Rewelacja, ojciec (wielki przeciwnik wtapiania kasy w fajerwerki) przyznal, ze jak za ta cene to naprawde warto. Mialem szczescie bo zgarnelem dzisiaj ostaniego hota i arctica. Mam tez mozdzierz i sfinksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z biedronki z zestawem Kung-Fu. Był cały asortyment.
Ale trzeba przyznać że fajerwerki cieszą się dużym powodzeniem. Tylko jak wybierałem zestaw ubyły rakiety Jumbo-Jet i 3 zestawy Kung-Fu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velibrum a w której biedronce byłeś? Ja dzisiaj też byłem i za przeproszeniem, H*ja kupiłe. Nie było kung fu, kilka moździerzy, dużo jupiterów, ze 3 sfinxy, pare jumbojetów a kung fu, nie mogłem znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj byłem z babcią w biedronce i nic nie było oprócz paru piramidek (ale ich nie chciałem) byłem ok. godziny 13.00 myślałem że coś będzie już więcej do biedronki nie pójdę niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sądzicie czy na magazynach biedronki mają jeszcze jakieś :?: :shock: :neutral: fajerwerki i czy oni je codziennie nowe wykłaładają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kameleon, a co my jesteśmy wróżki? To zależy od Biedronki, tak trudno jest Ci podejść do jakiegoś pracownika i spytać? Wstydliwy jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...