Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

a u mnie w biedronce dali d*py byłem z samego ranna 8 godzina ja wchodzę kupiłem hota ostatni artica których było 3 ostatni wgnieciony moździerz i sfinxa który tez był ostatni i 4 kung-fu mówiąc krótko cholernie mało tego towaru ;/

U mnie o 14 były jeszcze pełne kosze, więc pewnie u ciebie jeszcze wszystkich nie wystawili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gościu chyba coś tam wymieniał,bo szedł do magazynu.
Myślę że codziennie będą nowe kosze wystawiali aż w magazynie się skończa produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z biedronki. Mają cały asortyment. Jest kilka wadliwych egzemplarzy, ale spokojnie można wybrać nie naruszony zestaw czy wyrzutnie. Ja niestety tam nic nie kupiłem i nic nie kupie :oops: .
A miałem takie plany co do biedry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z biedronki. Mają cały asortyment. Jest kilka wadliwych egzemplarzy, ale spokojnie można wybrać nie naruszony zestaw czy wyrzutnie. Ja niestety tam nic nie kupiłem i nic nie kupie :oops: .
A miałem takie plany co do biedry.


A czemu nic nie kupiłeś?:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tyle, że u mnie dostawa będzie popołudniu... a ty Yausha ucisz się bo oceniasz fajerwerki znając je z opisów, bo jak na razie to w swoim życiu odpalałaś rzymskiego ognia i parę rakietek... Kobra może i nie jest najlepsza ale za to bardziej opłacalna w porównaniu z tymi Rzymskimi ogniami i Top Secretem... więc oceniaj co miałaś...


Ciekawe... :???: ... rzymskie ognie i parę rakietek??? :???: Bo chyba nie policzyłeś, "kilku" rzeczy... :shock: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zapytałem sie tych geji ze sklepu i odpowiedzieli że dostawę fajerwerków będą mieli dopiero za 4 dni bo dziś dostali tylko resztki coś mi sie nie chciało w to wierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zapytałem sie tych geji ze sklepu i odpowiedzieli że dostawę fajerwerków będą mieli dopiero za 4 dni bo dziś dostali tylko resztki coś mi sie nie chciało w to wierzyć


Na sylwestra 2005/2006 jeżeli się nie mylę miałem podobną sytuację. W dniu 'premiery' fajerwerków udałem się do sklepu, jednakże otrzymałem informację, że fajerwerki będą dopiero po świętach. Na szczęście sprzedawca miał racje, fajerwerki były po świętach :)

Ja dzisiaj zaopatrzyłem się w Sfinxa :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem w 3 biedronkach w moim mieście w pierwszej kupiłem hota i kung-fu w drugiej już nie mieli towaru a w trzeciej sfinxa. W trzeciej biedronce było pełno pudeł na zapleczu i miły ochroniarz który pytał się mnie czy ta wyrzutnia którą kupuje to fajna jest i mówił że może sobie kupi hehe. Ogólnie to dobre wrażenie mam co do biedry zawsze w gotowości :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się troche niepokoje . :???: Bo tata pojedzie ze mną dopiero jutro o 16 , ale raczej towaru nie wykupią ( przynajmniej mam nadzieję ) bo w zeszłym roku było troche tego i to niejest takie duże miasto ( Przczyna , ślązk ) . 3majcie kciuki jutro napiszę co było . :neutral:

EDIT :

Byłem w biedrze i dorwałem ostatniego arctic'a ,kung - fu i sfinx'a
Ani hota ani moździerza niebyło. :cry: Pełno Jambo jet i Jupiter . :roll:
P.S. Wybiore się po świętach , może moździerz jecze dorwie ... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele nie martw się chyba nie macie tam żadnych takich piro maniaków ??xD ja na spokojnie kupiłem było tego pełno jeszcze jak zwykle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego Biedronka nie może zrobić normalnego stoiska osobnego tylko te wszystkie fajerwerki są przy kasie :roll: Przynajmniej tak u mnie jest :mad: Dziś byłem to tylko mieli moździerz, jumbo jet i jupitera, reszty nie mieli ;/ Nie wiem czemu albo już wykupili albo jeszcze tych produktów nie mają. Jutro zobaczę w innej Biedronce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele nie martw się chyba nie macie tam żadnych takich piro maniaków ??xD ja na spokojnie kupiłem było tego pełno jeszcze jak zwykle;)
. Dwóch, czech to może jest + ja oczywiście ale podstawa to się na Sfinxa i Moździerz załapac :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja byłem to myślałem,że jeszcze nie ma(nie zauważyłem,że są przy kasie :mrgreen: ) i spytałem się panu i on mnie zaprowadził do magazynu i tam mieli tego pełno,a przy kasie były tylko 2 sztuki hota i arctica,rzymskie,kung fu i top secret.A z tych większych nie było niczego.Więc piotrkocinski idź się spytaj jakiemuś pracownikowi,czy nie mają na magazynie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tyle, że u mnie dostawa będzie popołudniu... a ty Yausha ucisz się bo oceniasz fajerwerki znając je z opisów, bo jak na razie to w swoim życiu odpalałaś rzymskiego ognia i parę rakietek... Kobra może i nie jest najlepsza ale za to bardziej opłacalna w porównaniu z tymi Rzymskimi ogniami i Top Secretem... więc oceniaj co miałaś...


Ciekawe... :???: ... rzymskie ognie i parę rakietek??? :???: Bo chyba nie policzyłeś, "kilku" rzeczy... :shock: :wink:

Zapomniałem o moich piratkach... zonk... matka ci nic nie pozwala odpalać :lol: ale teraz on top xD
W biedronce byłem 14.30 od razu po szkole z kumplem no i... kupiłem co chciałem i nie chciałem, bez problemu, bez dorosłego i bez dowodu... Tam gdzie były fajerwerki znalazłem mydło, konserwy, czekoladki, dezodorant, i... skarpetki... ludzie bydło robią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie też w magazynie większość mieli.Spokojnie przecież muszą to też wystawić na sklep z magazynu, a prawdopodobnie nie mieli za dużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem z dziedkiem o 10 i było wszystko co chciałem. Kupiłem 3x Kung-Fu , 1X Arctic i 2x HOT. Myślałem czy wziąść Sfinx'a ale nie wziołem :razz: Ogólnie polecam zakupy przedsylwestrowe w Biedronce :wink: To bardzo fajny sklep :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem w innej biedronce i też gówno było :???: Ale gościu powiedział że dostawa może być jeszcze w sylwestra, przed sywestrem... Mam nadzieje że będą i trafie na HOTa i Sfinxa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Biedronce w czwartek o godzinie 12 i towaru bardzo mało....... jakiś jeden m kwadratowy towaru i to wszystko :cry: .


Potem, przed godziną 20 pojechałem z tatą do Biedronki i z tego co widziałem o 12 to ubyło z pół towaru, :shock: szybko biegłem do tej kupki fajerwerków i zobaczyłem OSTATNIEGO Sfinxa :shock: ( ogólnie to było ich chyba z 5 ) szybko wziąłem sfinksa i kupiłem resztę rzeczy :wink:

Podsumowując, kupiłem takie fajerwerki w Biedronce :

:arrow: 1x Hot
:arrow: 1x Arctic
:arrow: 1x Sfinx
:arrow: 1x Kobra
:arrow: 2x Top Secret
:arrow: 3x Kung Fu

Nawet niezły Stuff, co nie ?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podobały te Kung Fu i Top Secret

Jeszcze sobie dokupię Kobrę i Hota

A mam
:arrow: Jumbo Jet
:arrow: Arctic
:arrow: Sfinx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokupię Kobrę


Nie polecam,lepszym wyborem byłby KungFu.


a jeszcze lepszym poprostu hot lub arctic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak wczoraj byęm w biedronce to wszystko bylo i nikt nic nie kupywał a dlaczego bo nie zauważyli gdzie:D a ja zobaczylem ze jest za jedna kasąi sie przecisnolem ale kupiletylko jednego kung-fu i wszystko juz prawie wypalilem i jedną rajkiete i zostaly mi tylko rakiety :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak zobaczyłęm, że już zostały Top Secret i Kobry to myślałem, że szlag mnie trafi... :|
Dziś rano w magazynie zobaczyłem 6 paczek (kartonów), przed chwilą byłem w biedrze i znalazłem znowu na nowo wyłożone pudła... bardzo się ucieszyłem, więc jak nie macie u siebie fajerwewrek to idźcie do magazynu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...