Skocz do zawartości

Call of Duty


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym troche rozreklamować swój klan w Call of Duty 4 i Call of Duty: World at War.
Strona: www.krs.boo.pl
Klan jest 4fun, treningi są ok. 3 w tygodniu, ale to różnie bywa czasem więcej jest czasem mniej, sparingi staramy się robić często, w dziale CoD4 jest ich więcej, ponieważ CoD:WaW na dobre się nie rozkręcił (czekamy na patch 1.2...)
Zapraszamy do składania podań jeżeli posiadacie oryginalną wersje gry.
Co klan oferuje ze swojej strony: Oferujemy miłą atmosferę, świetną zabawę, w przyszłości serwer, konkursy (w CoD4 mamy już serwer, w CoD:WaW nie ma gdzie kupić [znów się kłania patch 1.2 :lol: ] )
W chwili obecnej bardziej potrzebujemy graczy na CoD4.

Od graczy oczekujemy: Min. Średnich umiejętności strzeleckich, znajomość map, wiek 14+, aktywność w klanie i bardzo nie tolerujemy odejścia po byle jakim przegranym sparingu, komunikator głosowy Ventrilo, no i zrzucania się na zakup serwera.

Od siebie: Nie poszukujemy super Pr0 graczy lecz takich, którzy 'w miarę'
grają, lubią pogadać na Ventrilo/Skype i są otwarci, jak i dojrzali.
Lider: Kamilegionista
Xfire: kamilegionista
GG: 6635984

V-ce Lider: Majkel
Xfire: michalegionista1

SERWER CoD4:

http://cache.www.gametracker.com/server_info/193.33.177.13:28971/b_560x95.png


Pozdrawiam i jednocześnie mam nadzieje że temat nie zostanie usunięty, ponieważ od dłuższego czasu ja reklamuje forumfajerwerki.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już jest Call of Duty World at War, zastanów się co piszesz :roll: Bo nie ma czegoś takiego jak "CoD5" Ponieważ oni juz nie numerują CoD'ów.
CoD4 gówno? Jest to najlepiej sprzedający się ze wszystkich gier serii Call of Duty, CoD:WaW go nie pobił i nie pobije jest to już pewne. Puki co to WaW ma multum błędów i tylko czekamy na patch 1.2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkossi jak nie miałeś Coda 4 to nie gadaj. świetna strzelanka POLECAM :wink:

Grałem we wszystkie gry z tej seri (włącznie z trójką) i muszę powiedzieć , że jeśli chodzi o multi(a to ta część najbardziej liczy się w kodzie) , najlepiej wypada dwójka i w nią gram do dzisiaj.
Jestem fanem tej seri i gra najlepiej odzwierciedla realia panujące w tamtym okresie , jeśli chodzi o tryb pojedyńczego gracza to każda następna część jest lepsza od poprzedniej.
Ale jeśli chodzi o multi , to gry od czasu 3 , są po prostu do d...
4 i WaW są robione pod konsole , usunięte z nich tak lubianego Basha , zastąpiono go kosą.
Jak tylko zaczynałem grać na multi , tak do dzisiaj to jest wielka porażka.
Dodam , że mam skill medium+ :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niestety nie działamy na CoD2 :P
Co prawda do prawda Call of Duty 2 ma w sobie to coś że można grać w to multi i grać, lecz akurat ja już tego nie mam, a CoD4 ma super multi, tak samo jak i WaW ;)
Wiele ciekawych rzeczy dołączonych do multi po to, aby gracz przechodził to jak w SP :)
Np. LVLe, wiadomo że każdy chce mieć najlepszy i dlatego będzie dłużej grał, to samo bronie, dodatki do broni itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilegionista. Bo ja grałem w KRS kiedyś ale nie za długo :razz: Pod nickiem Małyszak. A ogólnie to bylem już dawno temu w GrPG gdzie to górowaliśmy spośród wszystkich klanów mieliśmy ponad 100 wygranych i kilka porażek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo łady temat

obecnie jestem czlonkiem klanu KRS i potwierdzam to co napisal kamilegionista . Klan ma bardzo wesołą ekipe jak i atmosfere.
No co to duzo pisac , wejdzie na stronke zalogujcie sie i zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ehh... ale cod 4 to nie to samo co cod 1,2,3 albo 5 :D

CoD 4 to jest to samo co 5, tylko inne mapy walki są :wink: Mój brat zaczął grać 2 raz w 4 przez neta. Za 1 razem miał kilka złotych broni :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiste jest to, że 5 nie jest tak dobra jak 4, cod5 zdecydowanie jest zbyt kamperski niby mapy większe ale cóż z tego jak dynamika gry jest słaba, jeszcze te dźwięki broni prawie jak gazówki. 4 jest bardzo dynamiczna co jest wielkim atutem, dołączył bym do klanu jeśli był by on na xboxa 360;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Ale teraz gram drugi raz na weteranie to znacznie ciekawiej :D
W cod4 zaczynam grać od wtorku jak będę miał myszke nową bo na tej coś mi nie idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dajcie mi namiary skąd to ściagnąć to se posiecze zdeka :D
Skoro w cs jestem PrO(tak mówią) to tu też pewnie dam rade :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer w CoD4 już jest!
b_560x95.png

Niebawem będzie też serwer w grze CoD:WaW
Pozdrawiam

[ Dodano: 2009-03-17, 23:09 ]
Ruszył serwer CoD:WaW
b_560x95.png
I tym samym informuje że szukamy 1-2 graczy do tej dywizji, zainteresowani pisać tutaj, PW lub na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Call of Duty

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...