Skocz do zawartości
  • 0

Biedronka- 26zł


Ronaldinho

Co wybrać?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Sfinx
      17
    • Jupiter
      0


Pytanie

Witam jutro idę do biedronki i miałem zaplanowane że kupię 10x Kung Fu i 2 JW14 i 1 JW14a. Ale doszedłem do wniosku że 10 kung fu to trochę monotonne efekty by były. Więc postanowiłem że kupie 7 tych zestawów, a 27zł mi zostanie na zakupy w biedronce. I teraz nie wiem co kupić. Bo albo Jupitera lub Sfinxa. Nie chce moździerza bo ktos pisał że ma takie same efekty jak jw47, a ją właśnie kupie w hurtowni za 20zł.

Więc co wybrać:
-Sfinx
-Jupiter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja bym sfinksa wziął, bo mniej czasochłonny a efekty bardzo ładne. A juz masz 7 zestawow to po co ci jupiter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rakiet i pierdółek i tak będziesz miał aż za dużo, więc zdecydowanie Sfinx.
Świetne efekty, świetna cena. A ten jupiter to taki średniak jest. Miałem i jupitera i sfinxa i raczej już nigdy jupitera nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja też ze względu na skład twojego Stuffu doradzałbym Ci Sfinxa alias Mistrzowie Ognia bateria 19sh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sfinx ponieważ pierdółek masz bardzo dużo przydała by ci się dobra wyrzutnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Masz bardzo dużo mniejszych rzeczy, aż siedem zestawów Kung Fu, więc nie ma co świrować - nie bierz Jupitera. Rakiety mają średnie efekty, a petard i innych rzeczy masz już bardzo dużo. Sfinx to najlepsza wyrzutnia w tej cenie, bierz, a na pewno się nie zawiedziesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1

Witam nabije se posta:

Kup Sfinx'a bo masz dużo kung fu i będziesz się nimi długo bawił a on zakończy pięknymi efektami tą zabawę.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...