Skocz do zawartości

Post - kiedy pościcie i od czego się wstrzymujecie?


pj.patryk

Czy pościsz?  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Warto pościć?

    • tak
      11
    • nie - nie warto
      14
    • chce, ale jakos nie wychodzi ;p
      20


Rekomendowane odpowiedzi

Jeden dzień wam dużo zaszkodzi ;) Ale jak ktoś niewierzący to nie ma tematu.
Co piątek raczej mało z nas pości to chociaż raz w roku można się poświęcić, no chyba że za 80 lat wspomnisz "o nie, 80 lat temu pościłem, po co mi to było, mogłem korzystać z życia a nie pościć..." :roll: Ale ja już nie wnikam bo takie tematy tylko rodzą konflikty, wasza sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Felix1
ja 2 lata pod rząd (w tym i tamtym roku) wytrzymałem bez słodyczy. trudno było wytrzymać ale udało sie :wink:


Głodzili cię w domu ? Bo nie wiem po jaką cholerę sobie robić posty

Nie poszczę nie odmawiam sobie słodyczy, coli , chipsów jak chce to jem. Tak samo z powodu świat nie poszczę że np nie można mięsa jeść ja mam to w pupie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 2 lata pod rząd (w tym i tamtym roku) wytrzymałem bez słodyczy. trudno było wytrzymać ale udało sie :wink:


Głodzili cię w domu ? Bo nie wiem po jaką cholerę sobie robić posty
:mrgreen:

Jego sprawa i Tobie nic do tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Nie poszczę, nie pościłem i nie mam zamiaru. Osobiście mało kasy wydaje swojej na tego typu rzeczy, wolę sobie zbierać. Ale jak już ktoś kupi to zjem/wypiję. Co do katoliczkich wymysłów: też tak myślę. A wigilje obchodzę dalatego, że raz na rok, powinno się całą rodziną wspólnie usiąść przy stole itp. Bożego Narodzenia nie obchodzę, bo nie wiem po co. No nie wiem, skoro wy wigilję traktujecie jako swieto katolickie, tam wam wspolczuje, skoro nie widzicie w tym czegos glebszego.

Co do kozystania z zycia: calkowicie za, bo co z tego ze jest to niezdrowe, jak to nie ma znaczenia czy zyjesz zdrowo, czy niezdrowo, jak i tak przedzej czy pozniej umrzesz...


Urich przezyłeś kiedyś prawdziwe Święta Bożego Narodzenia??Bo domyślam się,że nie skoro piszesz takie głupoty,że nie widzimy w tym czegoś głębszego.Ja Ci powiem,że tym czymś "głębszym" jest atmosfera,która panuje przy strojeniu choinki,przygotowywaniu Świątecznych posiłków i innych rzeczy,które robi się w Boże Narodzenie,bo nawet błacha rzecz sprawia tyle radości!

A co do tematu,to zawsze staram się nie jeść słodyczy jak prawie wszyscy tutaj xDNo ale nie zawsze wychodzi;pOprócz tego nigdy w piątek nie jem mięsa :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głodzili cię w domu ? Bo nie wiem po jaką cholerę sobie robić posty:mrgreen:

Chyba ciebie. :razz: Obiecałem sobie że przez post nie tknę słodyczy i udało się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Post - kiedy pościcie i od czego się wstrzymujecie?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...