Skocz do zawartości

11.11.2008 -Warszawa- 90 Rocznica Odzyskania Niepodległości


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych Ogni - 90. Rocznica Odzyskania Niepodległości - 11.11.2008

Okazja - 90. Rocznica Odzyskanie Niepodległości
Miejsce - Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie
Godzina - 19.00
Wykonawca - ???
Długość pokazu - 11 min
Link do obejrzenia filmu -
cz.1 - http://pl.youtube.com/watch?v=8ETo6VyIatI
cz.2 - http://pl.youtube.com/watch?v=9peZxOKyYBo

Zaczne od tego że nikt niewiedział skąd zaczną strzelać, ja myślałem że z dachu muzeum (bo to by było najlepsze wyjście) a oni sobie strzelali zza budynku, a przecież tam z tyłu nikt nie miał możliwości wejść tylko ty gdzie ja byłem było najlepszy widok, a i niektórych pocisków nie było w pełni widać, i właśnie na początku musiałem troche się przenieść z kamerą, ale później już jest ok.
Pokaz był fajny, sporo ładnych szelek, wyrzutnie też nie były złe.. no i w miare długi był, dlatego oceniam na 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem widziałem i rzeczywiście trochę mnie wnerwiło to że z mojej perspektywy nie widziałem połowy pocisków które niżej leciały. Wkurzył mnie pan z ochrony bo ja się go zapytałem gdzie będzie najlepiej oglądać fajerwerki a on mi powiedział że przy wejściu głównym a z stamtąd g***o było widać. Muzyki pewnie nie było z przyczyn technicznych, ale i tak opłacało się być. Pokaz oceniam na 8/10 tak jak kamilegionista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale gdybyście byli tak sprytni jak ja i przeszlibyście się po okolicy Muzeum, to spokojnie
byście znaleźli miejsce odpalnia. :D Wystarczyło wyjść przez bramę za Muzeum do parku i zaraz był plac skąd strzelali.
Dlatego ja problemu ze znalezieniem miejsca do oglądania nie miałem :P

A teraz do rzeczy. Pokaz mówiąc najogólniej nie był bardzo oszałamiający.
Owszem, było na co popatrzeć ale z tej okazji spodziewałem się czegość większego.
Niektóre bomby były naprawdę super m.in. dwukolorowe peonie z sunflower w środku.
Wyrzutnie też niczego sobie. Jedne z najlepszych to te z wielką chmurą cracklingu.
A szelki o efekcie salute jak zwykle narobiły extra huku, szkoda tylko że tak mało ich było.
A finał niestety nie był tak bardzo efektowny jak chciałem...
Szkoda rownież, że nie było żadnego podkładu do pokazu ale można to wytłumaczyć przyczynami technicznymi.

Moje filmy - cz.I http://pl.youtube.com/watch?v=NIU2e0ebDxw
cz. II http://pl.youtube.com/watch?v=HzQvVTaY0zw

Oceniam 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz dość przeciętny jak się weźmie pod uwagę okazję z jakiej się odbywał. W porównaniu z Wrockiem wypada na prawdę blado. Za słabe tempo miał, za dużo pojedynczych szelek i brak muzy. Pozytywną stroną tego widowiska był dobór materiału, niektóre szelki były na prawde ładne i tu podzielam zdania Batosza, że half red half blue peony with golden sunflower (znane z pokazów GR) prezentowały się świetnie. Dobór miejsca odpalania ładunków był kiepski, ale za to bezpieczny dla widowni, co jest najważniejsze. W sumie pokaz z dachu Teatru Wielkiego z 2006 r prezentował się o wiele bardziej okazale. Moja ocena 6+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że pokaz wywarł na mnie mieszane uczucia z jednej strony słaby początek a z drugiej świetne zakończenie. :wink:

Zaczną od początku:

a więc masa baterii takich raczej średnich nie najlepszych szkoda, że nie połączyli ich z szelkami ładniejszy efekt by wywarło (może tylko trochę w połowie pokazu z dwoma, ale to mało). I tak nudno w miarę było przez 1 połowę pokazu. Ale już 2 połowa to wypas. Nie byle jakie szelki tylko począwszy od 3" do 6" :mrgreen: cała gama różnorodnych efektów po prostu super. Co do finału to taki raczej przeciętny. Jak na taką 2 połowę pokazu mogli się bardziej popisać.

Cały pokaz oceniam na 8+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...