Skocz do zawartości

1934 Titan Terror


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: 1934
Nazwa: Titan Terror
Cena: 50 zł (kupiłem po promocyjnej - 30 zł)
Zdjęcie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...5f412e2a59.html
Film: http://pl.youtube.com/watch?v=ElNes8fvKb4
Na samym początku powiem że ta wyrzutnia to kawał bydlaka... :lol: Jest naprawde duża, przeceniona z 50 zł na 30 więc mam nadzieje że efekty będą super. Na filmie SP naprawde ładne są efekty, ale wierze w to że na żywca będą 100 razy lepsze :D
A może ktoś miał tę wyrzutnie? :) To sie podzieli wrażeniami? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę ... Na tym filmie wyrzutnia się jakoś dobrze nie prezentuję.
W cenie 50 zł jest multum innych lepszych wyrzutni.
Jak na moje gusta, jest po prostu za "wolna", ale jak kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że ja już nie pierwszy raz widze te słabe filmy od SP a potem widze to na żywo i jeszcze żadna wyrzutnia mnie nie zawiodła, a np. patrzyłem film od SP Metallic Widow, myślałem że jest beznadziejna, a na żywo po porstu świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie nawet naa filmie podoba. Efekty bardzo duze, huk tez w miare donosny. Tylko to ze wolno strzela jest minusem, ale niktorzy lubia wolno, inni szybko. Kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jeden film tej wyrzutni. Strzelali ją u mnie na sylwka 07/08 o północy przed blokiem. Jak znajdę to dam ci film :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta wyrzutnia doskonale się może nadać jako uzupełnieni szybszych wyrzutni tzn. odpalić ją można jakby w tle a jednocześnie ze 2 szybsze wyrzutnie i efekt powinien być super. W pojedynkę może wypaść blado bo strasznie wolno strzela, ale efekty pewnie będą spox, bo te filmiki ze stron SP to nawet 10% piękna fajerwerków nie oddają. Moim zdaniem cena 30 pln jest jak najbardziej odpowiednia dla 16 strzałowej wyrzutni 1,2", bo 50 zeta to za drogo i w tej cenie można mieć choćby którąś z NG z Jorga o tym samym kalibrze i większej liczbie (19) strzałów. Moja ocena 7/10 (zapewne po obejrzeniu na żywca dałbym więcej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mój film - http://pl.youtube.com/watch?v=ElNes8fvKb4
Efekty wydają się być małe, ale one po prostu leciały wyżej niż w każdej wyrzutni dlatego tak jest :P
Za tą cene 30 zł to się opłacało, za 50 jak bym kupił, oczekiwałbym czegoś lepszego.
Szkoda troche, że efekty są monotonne, ale to tak jest jednak z wyrzutniami dla marketów, są gorsze.
7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Średnia ta wyrzutnia i faktycznie zbyt wolna. Dobrze, że efekty mają trochę cracklingu, dzięki temu są bardziej "bogatsze".

Mój film -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...