Skocz do zawartości

6.09.2008 - Warszawa - Pożegnanie Stadionu X-Lecia


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych Ogni - Pożegnanie Stadionu X-Lecia w Warszawie - 6.09.2008

Okazja: Red Bull X Fighters, pożegnanie stadionu X-lecia
Miejsce: Warszawa, stadion x-lecia
Godzina: ???
Wykonawca: Nakaja Art
Link do obejrzenia filmu: http://pl.youtube.com/watch?v=Gj7GQMuEF4s&...feature=related Film ten nie jest od samego początku, tylko troche ucięty, ok. 30 sek.
Tutaj jest od początku ale nie do końca :mrgreen: http://pl.youtube.com/watch?v=lHLzpKOdtLY&...feature=related

Ogólnie pokaz mi się podobał, nie było chyba żadnych wyrzutni, ale spodobały mi się bardzo efekty szelek, finał też świetny.
Pokaz nie zbyt długi, ale można zrobić i krótki ale bardzo efektowny pokaz.
Uważam że było to bardzo ładne pożegnanie Stadionu X-Lecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż można powiedzieć... Piękny pokaz, najprawdopodobniej zorganizowany przez Goldregen.
Przepiękne, ogromne efekty i niesamowity finał. A to, że pokaz taki krótki to nic, bo
działo się w nim tak dużo, że szok.

Żegnaj Stadionie X-lecia...Gdzie ja teraz będę się ubierać...? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz ładny,ale nie powalający.Od początku było ciekawie nie było przerw i pustego nieba.efekty były duże i zadawalające.Finał niestety jak dla mnie był nieciekawy :roll: Mogli by sie bardziej postarać :mrgreen: 6/10

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się ten pokaz baaaaaardzo spodobał. Wiele dużych szelek o bardzo różnorodnych efektach :mrgreen: Cóż tu dużo pisać tak jakby małe wianki ale bez efektów dolnych (było trochę ale to praktycznie nic ) :mrgreen:

Moja ocena 9/10 (9 a nie 10 za to, że finał niezbyt im wyszedł. Są lepsze szelki o efekcie brokatu i w dodatku przy tylu szelkach w całym pokazie mogli na finał dać więcej) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miałem nie komentować tego tematu, ale jednak to uczynię ze względu na post mpi. Po pierwsze masz rację w finale było za mało szelek, po drugie jak znajdziesz ładniejsze szelki 6" w brokacie niż te strzelone Kamuro Iguala to Ci pogratuluję, żadna bc im się nie może równać, co widać na moim filmie z wianków w Krakowie.
Moja ocena 9-/10 za kiepski finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz taki sobie.
Patrząc chociażby na pokazy stadium od sound można powiedzieć że stać Nakaję na coś lepszego ;)
Mogli bardziej rozłożyć strzelane ładunki w czasie ( chyba że zamawiający chciał pokaz o takim czasie ).
Ocenka będzie 8-/10

Pozwolę sobie na mały off top :wink:
Fpshooter, ja pomimo tego że widziałem hiszpańskie szelki tego typu to nie przepadam za nimi. Głównie ze względu na słabo intensywny efekt ( brokat jest i jest bardzo piękny, ale mało widoczny ) i ze względu na cenę. Takie bombki są około 3 x droższe od chińskich 6", więc można byłoby zrobić 3 x większy finał.
Ja wolę efekt golden spider. Popatrz np. na finał tego pokazu http://pl.youtube.com/watch?v=-GBAol5Dnfg

Ale to są tylko moje upodobania, więc chyba się na mnie nie obrazisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój gust jak dla mnie hiszpańskie kamuro rządzą wśród szelek ze złotym brokatem. Golden spider są niezłe, a nawet bardzo dobreale wg mnie na finał najlepsze są włoskie cylindry onebreak octavia albo studaty + palmtree kamuro hiszpańskie, wzbogacone sporą liczbą salutów takie jest moje zdanie, ale każdy ma inny gust. W swoim życiu widziałem finał gdzie w 3s poszło 14 cylindrów 6" + 36 6" BC made in china... i wcale mnie nie powalił. Czytaj wianki 2007 w KRK. W ogóle w Polsce strzela się pokazy z krótkimi finałami, najczęściej jedna sekwencja, jak byłem w Mediolanie pokaz trwał 12 a 2 ostatnie minuty to był szok poszło więcej szelek niż na całych wiankach 2008 w Krk a ostatnia sekwencja zawierała kilkadziesiąt salutów i koło 10 szelek Studata na oko co najmniej 8". A tak ogólnie to na świecie ostatni modne są kolorowe finały a nie złote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...