Skocz do zawartości

13.09.2008 - Warszawa - Dni Wilanowa 2008


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych Ogni - Dni Wilanowa 2008 - 13.09.2008

Okazja - Zakończenie Dni Wilanowa
Miejsce - Pola Wilanowskie w W-wie
Godzina - 21.40
Wykonawca - Firma TROPIC
Długość pokazu - ok. 5 min.
Link do obejrzenia filmu na YouTube - http://pl.youtube.com/watch?v=DWZASRMoK-w

Komantarz - Film z pewnych przyczyn jest niestety okrojony ale uwierzcie mi, że pokaz był on niesamowity.
To był chyba najlepszy pokaz od czasu tegorocznych Wianków.
Nie spodziewałem się, że będą strzelać z 2 stanowisk po bokach sceny. To było dla mnie bardzo pozytywne rozczarowanie.
Pokaz zaczął się od trzeszczących wachlarzy a następnie odpalono 2x TB218. Później było już tylko piękniej, więcej i głośniej.
Leciały najróżniejsze szelki... od srebrnych palemek, poprzez złote korony, aż po multikolorowe pastelowe peonie.
Jednak na mnie zrobiły wrażenie bomby rozsypujące różowy migoczący brokacik, który opadał w dół.
Ładne były także szelki lecące w wachlarzu |/. W między czasie waliły oczywiście wyrzutnie, m.in TB221,
której niestety nie widać na filmie, ale jest naprawdę rewelacyjna.
Jednak to wszystko co działo się przed finałem to był "mały pikuś" :) Finał był po prostu niesamowity!
Tyle złotego na raz jeszcze chyba na oczy nie widziałem. Było mnóstwo najróżniejszych
koron i wierzb. Wszystko oczywiście w złotym kolorze.
Tak więc ogólnie pokaz super ładny. Nie spodziewałem się aż takiego widowiska.
Tropic po raz kolejny miło mnie zaskoczył. Mam nadzieję, że Wilanów stanie się moim obowiązkowym corocznym punktem
na mapie pokazów sztucznych ogni :)

Uwagi - Przypominam, że nagranie jest okrojone o ok. 1-1.30min.
Miałem małe problemy podczas nagrywania i tak wyszło niestety :/

Ocena - Dam 10/10, a co... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładny pokaz, zaczął się spokojnie a zaraz już leciało bardzo dużo rozmaitych szelek. Pod koniec filmu ładnie wyglądało jeszcze jak po bokach były wyrzutnie a po środku 3 szelki, to wyszło bardzo efektownie, no i końcówka pokazu.... trzeba sobie wyobrazić jak to było ale już po tych efektach tylu palm można być przekonanym że naprawde zakończenie było świetne, szkoda tych urwanych pare minut, ale mówi się trudno :)
Pokaz na oceniam na 7,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstęp naprawdę bardzo ciekawie im wyszedł :mrgreen: mnóstwo hałasu narobił ten crackling. Później w miarę słaba pierwsza bateria niezbyt efektowna, ale już po niej zaczęło się to na co czekała publiczność :mrgreen: Sporo szelek o pięknych efektach, brokat, peonie, chryzantemy, szelki o efekcie cycas, co się tylko chce :mrgreen: no i wyjątkowo od dłuższego czasu zobaczyłem jakiś konkretny finał za co duży +

wady: brak baterii podczas strzelania szelek i za krótki ten pokaz był :mrgreen: no ale chyba za to większą częstotliwość dali bo inaczej leciało by po 1 szelce a nie po kilka

oceniam na 8/10 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...