Skocz do zawartości

7.09.2008 - Jabłonna - Święto Gminy Jabłonna


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych Ogni - Święto Gminy Jabłonna - 7.09.2008

Okazja - Święto Gminy Jabłonna
Miejsce - Park pałacowy w Jabłonnie
Godzina - 22.05
Wykonawca - Firma TROPIC
Długość pokazu - 5 minut
Link do obejrzenia filmu na YouTube - http://pl.youtube.com/watch?v=WVhU1Q4IzUA

Komentarz - Pokaz, który obejrzałem w Jabłonnie niestety był powtórką tego z 30 sierpnia b.r.
Oczywiście organizowała go firma Tropic, więc był on strzelony do tego samego scenariusza co w Olszewnicy na dożynkach.
Jednak mam wrażenie, że budżet pokazu w Jabłonnie był nieco większy. Świadczy o tym m.in.
większa liczba wykorzystanych bomb czy inne ładniejsze efekty.
Większość efektów była już mi znana z poprzedniego pokazu Tropica, ale było kilka nowych rzeczy.
Spodobały mi się palemki z niebieskimi kulami oraz ogromne chryzantemy z kulkami na końcu.
Również nowe i bardzo ciekawe efekty były w 4:25 i 4:27. Także finał w tym pokazie był inny i zdecydowanie lepszy
a przede wszystkim wyraźniejszy: poleciały 3 szelki Silver Palm Tree, które pięknie zakończyły pokaz.
Wszystkie fajerwerki były nawet nieźle zgrane z muzyką, tylko szkoda że pokaz nie zakończył się tak idealnie z muzyką
jak ostatnio. Ostatnie 3 bombki eksplodowały już po zakończeniu podkładu co wg mnie trochę zepsuło efekt finału.

Moja ocena - Ostatni pokaz Tropica oceniłem na 7 jednak ten, pomimo dużego podobieństwa oceniam na 8/10,
bo bardziej mi się podobał.

Zapraszam do wyrażania opinii o pokazie i oceniania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no Tropic się postarał. Zaczęło się tak mizernie, ale później od mniej więcej połowy pokazu ładnie nawalali :lol: Bartosz wspomniałeś, że spodobały ci się palemki z niebieskimi kulkami to właśnie był efekt Cycas. Na twoich ostatnich 3 pokazach Tropica też były takie efekty, tylko, że inne były zakończenia (inny kolor) i to był właśnie mój ulubiony efekt w tym pokazie :grin:

Końcówka pokazu bardzo efektowna. Tylko mam małe zastrzeżenie co do ostatnich 3 strzałów :mrgreen: powinny tu polecieć wielkie 6" bombki brokatowe, zakryły by efektem całe niebo i to było by znacznie lepsze.

Ocena tego pokazu to ode mnie 8+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz zaczął się (zupełnie mam inne zdanie niż mpi :mrgreen: ) od naprawde mocnych efektów. Później szelki były troche nie wyraźne i przedewszystkim za duży odstęp czasowy był wg mnie, mogłeś być troche bliżej, bo późniejsze wyrzutnie malutnie są na filmie :)
W 2 min. leciały bardzo ładne komety, ale czegoś do nich brakowało, za łyso było :D
Większość efektów szelek nie były powalające, bardziej taki standard a wyrzutnie były małe i nie bardzo widać :P
Najładniej strzelali w ostatniej minucie pokazu, ale zakończenie wg mnie nie było takie super.
Moja ocena to 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...